PDA

View Full Version : Офф ЧИСТО НОВА ПРЕСА !! ....... :X



xdennyx
12-26-2010, 12:49
Купих си Белисима Креативити оная дето я рекламират.Изправя супер,ама постоянно мига онова екранче.Току що прочетох в един от листите там с упътвания и такива,че когато мига така,значи е повредена пресата и трябва да се занесе на поправка!?
Ако не сте ме разбрали правилно,то така мига докато стигне температурата и спира да мига,ама след 3-4 минути пак почва..Някой който я има може ли да каже дали и при него става същото,защото една приятелка каза,че и на нея и било така,а пък сега не мога да се свържа с нея,че е на планина,а няма обхват там..

tfk94
12-26-2010, 12:54
абе тва мига докато пресата загрей и после като почне истива пак почва да мига да загрява
и мойто е така ама мене проблема ми е че пресата нали крива и само са скубя ;д
инъче нищо ти няма на пресата не се притеснявай

xdennyx
12-26-2010, 12:55
Охх,мерси супер много,чее аз по принцип като си взема нещо ии веднага го развалям и викам не и този път :D

MimiKalcheff93
12-26-2010, 15:39
Имам пресата от година . Като качваш градуси мига докато загрее, Иначе не мига нищо.И също ,кгоато я включиш докато набере 140 градуса .Това е , ако качваш тогава мига само само за да стигне избраите градуси и после спира! :)

LipSy
12-26-2010, 18:17
И аз ще ти кажа същото. Докате загрее мига и после спира като постигне определените градуси! Ако вече забележиш нещо, че не загрява след като спре да мига или я чакаш около 5-10 мин. примерно да загрее (което не е така) можеш да отидеш в магазина да попиташ за замяна поради дефект с касовата бележка! :)

xdennyx
12-26-2010, 18:51
Тя като я вкюча си загрява и спира да мига,а аз по принцип я правя на 200 градуса и 2-3 минути след като съм започнала нали да се изправям и почва да мига,и после като намаля градусите на 180 спира да мига и след 10 минути някъде пак почва и я изключвам,че ме е страх. ;д.....-

MimiKalcheff93
12-26-2010, 21:11
Нормално е да да загрява по-бавно ,ако я давам веднага 200 .После ако смъкваш градуси не мига! Ако си смъкнала и пак качваш нормално е да мига.Внимавай да не натискаш бутоните за снижаване на температурата.Заключвай ги просто ;)

PepElqShKaAa
12-30-2010, 17:35
и тази преса хубава ли е в крайна сметка :))

MimiKalcheff93
01-01-2011, 18:14
и тази преса хубава ли е в крайна сметка :))

Определено Да!! Заслужи си всяка стотинка :)

kykona
01-01-2011, 20:50
за да не правя нова тема ще използвам твоята,ако не възразяваш.наскоро си взех същата преса изправя добре но въпросът ми е :косата ми е съвсем леко чуплива и то само покрай ушите и малко в края на етажите на колко градуса трябва да я пускам за да не ми уврежда много косата и да изправя добре ии също да попитам защо на едната плочка има някакви дупчици които скубят малко

MimiKalcheff93
01-01-2011, 21:08
Хехе :)
Едната плоча има дупчици , защото от там излиза горещият въздух :) Пресата нали загрява все пак... . Те не те скубят, няма как просто да те скубят... :D :D Най-вероятно някое косъмче влиза в мъничко място в края на плочката до йонизатора :) ( това е нещото с 'оните ,дето ти предпазва косата ) .Просто си разделяй косата на кичури и така изправяй. :) Да бъде кичура точно между плочите ,а да не излиза от тях , и така ще се изправи добре и нищо никъде няма да ти скубе. :D
А за температурата 140 е ок. За да не я увреждаш ,примерно си вземи спрей за топлинна защита .Моят е Syoss 7-8 лв. Върви в някой козметичен магазин , дрогерия и попитай :) Изправяй на минималните 140 градуса. :) Успех :) :P :D