PDA

View Full Version : постояно сравняване



kalit0y
12-26-2010, 14:32
Омръзна ми да ме сравняват с най-добрата ми приятелка.
Постояно ни сравняват тя била по-слаба,нея я харесвали повече
Обиждат ме после идват да търсят съвет от мен..

Какво да им кажа,за да спрат да ни сравняват?
Аз съм си аз,тя си е тя :)

gandalfepi4
12-26-2010, 14:38
най-добрата ти приятелка би знаела как да постъпи

kalit0y
12-26-2010, 14:45
най-добрата ти приятелка би знаела как да постъпи


Ама тя само се възгордява от това,че на нея й обръщат повече внимание. :?

GossipGirl89
12-26-2010, 15:06
Ми това само може да ти говори каква приятелка ти е след като вместо тя самата да ги среже и да им каже да престанат, защото е тъпо, тя се възгордява и се кефи... :? Ти самата говори с тях и им каже да престанат или просто следващия път като опрат до тебе за съвет им кажи нещо от сорта на "След като мойта приятелка е по-слаба и по-хубава от мене най-вероятно е и по-умна така че вървете искайте от нея съвети" ... примерно.

kalit0y
12-26-2010, 15:36
Ми това само може да ти говори каква приятелка ти е след като вместо тя самата да ги среже и да им каже да престанат, защото е тъпо, тя се възгордява и се кефи... :? Ти самата говори с тях и им каже да престанат или просто следващия път като опрат до тебе за съвет им кажи нещо от сорта на "След като мойта приятелка е по-слаба и по-хубава от мене най-вероятно е и по-умна така че вървете искайте от нея съвети" ... примерно.

Мерси много добър съвет !

SmilezZz
12-26-2010, 16:02
Съгласна съм:
- Когато отново поискат съвет от теб,ги затапи - като им кажеш,че
щом приятелката ти е по-слаба,по-хубава,по-добра - да поискат съвет от нея..

kalit0y
12-26-2010, 16:10
Ако ми се обидят и ме зарежат?

bunnyskeleton
12-26-2010, 16:22
Ако ми се обидят и ме зарежат?

И, кво? Голямо нещо! Толкова са ти "верни приятелите" тогава.

kalit0y
12-26-2010, 16:24
Мерсии

SmilezZz
12-26-2010, 18:15
Ако ми се обидят и ме зарежат?
...че какво ? Само едно се чудя - не осъзнаваш какви
"приятели" са ти ? Какво като те зарежат - голява работа !?!

GossipGirl89
12-26-2010, 19:15
Ако ми се обидят и ме зарежат?

А не е ли по-гадно да ти се правят на приятели и едновременно с това да те обиждат при всеки удобен случай? Аз лично не обичам да ме правят на глупачка и да ме унижават - казвам си каквото мисля и не се занимавам повече. След това и да ме обсъждат, и да не ме - все тая ми е! Важното е, че съм ги поставила на мястото им и съм им показала, че си имам достойнство и не съм толкова тъпа да им търпя селските интригантски изпълнения :) По-добре малко приятели, но истински, отколкото много, но фалшиви.

kalit0y
12-26-2010, 19:24
Ако ми се обидят и ме зарежат?

А не е ли по-гадно да ти се правят на приятели и едновременно с това да те обиждат при всеки удобен случай? Аз лично не обичам да ме правят на глупачка и да ме унижават - казвам си каквото мисля и не се занимавам повече. След това и да ме обсъждат, и да не ме - все тая ми е! Важното е, че съм ги поставила на мястото им и съм им показала, че си имам достойнство и не съм толкова тъпа да им търпя селските интригантски изпълнения :) По-добре малко приятели, но истински, отколкото много, но фалшиви.

Аз също не обичам да ме унижават! Никой не смее да ми каже нищо в лицето , но зад гърба ми не спират! Когато питам ЗАЩО? Всички казват аз не съм говорил... :(

pilencaaa
12-29-2010, 17:08
Ми това само може да ти говори каква приятелка ти е след като вместо тя самата да ги среже и да им каже да престанат, защото е тъпо, тя се възгордява и се кефи... :? Ти самата говори с тях и им каже да престанат или просто следващия път като опрат до тебе за съвет им кажи нещо от сорта на "След като мойта приятелка е по-слаба и по-хубава от мене най-вероятно е и по-умна така че вървете искайте от нея съвети" ... примерно.

1+

12-30-2010, 13:37
Еми и с мен всеки се сравнява. В у-ще едно момиче ме копира но мен не ме дразни. щом го прави значи ме харесва :P

ysmivka
12-30-2010, 15:59
По - добре следващия път наистина ги прати при "по-добрата" и им кажи всичко което мислиш. И няма да загубиш ако те зарежат,, защото това според мен не са никакви приятели щом ти говорят зад гърба. Те май само те използват за да им помагаш в трудни моменти...

gandalfepi4
12-30-2010, 16:51
Еми и с мен всеки се сравнява. В у-ще едно момиче ме копира но мен не ме дразни. щом го прави значи ме харесва :P

и като се събуди превръзката беше протекла

12-30-2010, 20:03
Еми и с мен всеки се сравнява. В у-ще едно момиче ме копира но мен не ме дразни. щом го прави значи ме харесва :P

и като се събуди превръзката беше протекла

мхм.. и ще я изядеш!

нещастен и прост ...боклук

gandalfepi4
12-30-2010, 20:18
http://www.dailyhaha.com/_pics/tampon_man.jpg

xccccccccccc!

minionka
12-30-2010, 20:28
Ми това само може да ти говори каква приятелка ти е след като вместо тя самата да ги среже и да им каже да престанат, защото е тъпо, тя се възгордява и се кефи... :? Ти самата говори с тях и им каже да престанат или просто следващия път като опрат до тебе за съвет им кажи нещо от сорта на "След като мойта приятелка е по-слаба и по-хубава от мене най-вероятно е и по-умна така че вървете искайте от нея съвети" ... примерно.

++ Ти се оставяш от страх да не останеш сама..но когато старите си отиват, нови се появяват. :)

BlackEyedPeas
12-30-2010, 20:44
Еми не знам точно какво да те посъветвам. Но когато идват за съвет при теб, просто им тегли една майна "Тя като е по-слабата и по-хубавата, защо не идете да питате нея, тя може да се окаже пък и по-умна" или нещо от този род.

Shiro
12-30-2010, 20:52
Изгради си идиал и характер :) Няма да ти е трудно защото и ти имаш достатъчно време пред себе си.

vpowerrr
12-30-2010, 21:11
Еми и с мен всеки се сравнява. В у-ще едно момиче ме копира но мен не ме дразни. щом го прави значи ме харесва :P

и като се събуди превръзката беше протекла

мхм.. и ще я изядеш!

нещастен и прост ...боклук Абе на мен тая работа ми прилича на един дълъг филм... или си курве със самочувствие в тавана, или си някоя филмирана пикла, една от многото, не знае от къде пика от къде ака, тръгнала с химия да се занимава, че и съвети по форуми на тийнове да дава :-o

по темата:"Най-добрата ти приятелка" ти е толкова и приятелка, щом се гордее и се радва докато теб те съсипват..на неин гръб. Вземи сериозно си поговори с тези момичета, не може да продължава така. Ако спрат-идеално, ако престанете да се събирате-пак добре, повече няма да се чувстваш зле. Айде успехи! :)

12-30-2010, 22:18
Абе на мен тая работа ми прилича на един дълъг филм... или си курве със самочувствие в тавана, или си някоя филмирана пикла, една от многото, не знае от къде пика от къде ака, тръгнала с химия да се занимава, че и съвети по форуми на тийнове да дава :-o

абе глупакоооо....курва викай на майка ти!!!!!!!

И за химия не ми говори щото от малка се занимавам с това!
Като си толкова "умен" решавай ти задачите на форума..но не можеш :? нямам против
защото ако не съм аз и още един потребител не виждам кой ще ви решава домашните..глупаци такива !
айде

vpowerrr
12-31-2010, 07:56
Абе на мен тая работа ми прилича на един дълъг филм... или си курве със самочувствие в тавана, или си някоя филмирана пикла, една от многото, не знае от къде пика от къде ака, тръгнала с химия да се занимава, че и съвети по форуми на тийнове да дава :-o

абе глупакоооо....к***а викай на майка ти!!!!!!!

И за химия не ми говори щото от малка се занимавам с това!
Като си толкова "умен" решавай ти задачите на форума..но не можеш :? нямам против
защото ако не съм аз и още един потребител не виждам кой ще ви решава домашните..глупаци такива !
айде Нямах предвид задачите бе, умнице, а глупостите които пишеш в раздел "Любов" "Училище и приятели" и т.н. И никъде не виждам твоя снимка, че да те видим колко си красива. Глупак е баща ти, че е свършил не когато трябва и се е пръкнало такова като теб :? Покрай теб и аз се оспамих... съжалявам за спама

gandalfepi4
12-31-2010, 08:02
^ Alucard does not spam, chill the fuck out

brokeninside13
01-01-2011, 13:08
не виждам кой ще ви решава домашните..глупаци такива !
айде

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TheNewReligion
01-01-2011, 16:08
Те те сравняват с нея или на теб така ти се струва? Те те обиждат или ти си подтисната от това, че тя те превъзхожда в дадено отношение (което е най-нормалното нещо на света) , и се засягаш от комплименти, които правят на нея? Отговори си на тея въпроси и може д излезеш от филма.