PDA

View Full Version : Енергиите на хора и места



sashinka95
12-26-2010, 15:20
Според мен всеки човек и място притежава собствена енергия. Тези енергии си взаимодействат, а това предизвиква различни усещания. Вярвате ли в това, усещали ли сте подобно нещо?

Лично аз усещам тези енергии почти непрекъснато, а силните дори оказват понякога дори физическо влияние върху мен.

gandalfepi4
12-26-2010, 16:05
и ти какво разбираш под енергия?

кинетична? топлинна? електрична? светлинна? ядрена? механична?

щото тези неща не предизвикват емоции

(освен ако някой не ти надари тестисите с няколко килоджаула кинетична енергия де, това определено поражда емоции но е по-скоро изключение)

sashinka95
12-26-2010, 17:10
и ти какво разбираш под енергия?

кинетична? топлинна? електрична? светлинна? ядрена? механична?

щото тези неща не предизвикват емоции

(освен ако някой не ти надари тестисите с няколко килоджаула кинетична енергия де, това определено поражда емоции но е по-скоро изключение)
Мисля, че още в заглавието на темата съм пояснила за каква енергия точно става дума- такава, която не се изучава от физиката.

gandalfepi4
12-26-2010, 17:17
ако не се изучава от физиката значи не е известна на физиката.

ако не е известна на физиката значи не е физична.

ако не е физична не може да ти влияе.

case closed

HRaBr0TyYKeBaPcHe
12-26-2010, 18:35
ако не се изучава от физиката значи не е известна на физиката.

ако не е известна на физиката значи не е физична.

ако не е физична не може да ти влияе.

case closed

Много бързо приключи бе :lol:

Auriss
12-27-2010, 14:37
Всъщност момичето говори нещо ,за което аз лично бих използвал думата "впечатление" ,не енергия :D.

Тоест дали дадено нещо ти харесва или те отблъсква на базата на това как изглежда.
Например има хора ,които на други хора са им неприятни само като ги гледат. За нея това може да е някаква "енергия" - за мен е просто фактът ,че намирам нещо неприятно в тях - дали ще е погледа им ,дрехите им ,стойката им ,държанието ... все едно.
Същото е и с различни места - някое заведение например може да ти се стори "с неприятна енергия" (леле.... :D ) ,но защо това да не се дължи на факта ,че обстановката е кофти. Което пък е следствие на нещо материално.

Не знам дали за това говори ,но предвид възрастта й, се надявам да е така

HRaBr0TyYKeBaPcHe
12-27-2010, 17:57
Под енергия може да се разбират много неща...Както каза гандалфя топлинна, звукова, слънчева етц...
Най-вероятно става на въпрос за аурата...

sashinka95
12-27-2010, 18:55
Под енергия може да се разбират много неща...Както каза гандалфя топлинна, звукова, слънчева етц...
Най-вероятно става на въпрос за аурата...

Да, точно за това питам.

gandalfepi4
12-27-2010, 19:09
аурата е "сияние" около живо същество, което с различен цвят показва различни неща за въпросното същество

момата говореше за места, а те не са живи

говореше и за чуства, а не визуални репрезентации на някакви вътрешни особености


тези неща традиционно не се свързват с аурата, а са замурсяване получено от много употреба на термина от лица които не знаят какви ги дрънкат (за справка http://www.slapupsidethehead.com/wp-content/media/2009/03/fortune-teller.jpg )


интересен факт - аури се виждат при супер силна мигрена, след употреба на лсд или при определен вид мозъчно заболяване

HRaBr0TyYKeBaPcHe
12-27-2010, 20:00
Обяснението ти за аура не е точно.

Nam3less3
12-29-2010, 00:54
Аурата и подобните енергии и мистични неща не могат да се изследват от науката. Те са обяснени в езотеричната литература. Ако някой се интересува от тях, примерно в книгите за агни йога за които говорих ги има. http://www.agniyoga.org/ay_frame.html?app_id=FW1 Да речем в тази, макар че на английски трудно се чете, има ги и по книжарниците преведени. Аурите само се символизират с цветове, но не мисля, че някой може да ги "види" в материалния свят.

12-29-2010, 23:24
Аурата може да се изследва от науката...

autista88
12-30-2010, 08:08
Аурата може да се изследва от науката...

ДАли я изследват във Физеския факултет?

12-30-2010, 12:08
Аурата може да се изследва от науката...

ДАли я изследват във Физеския факултет?

В БАН изследват аурата...Аз познавам една жена(голям капацитет) и тя колко е разказвала за аурата...А и колко съм чел относто това...

Nam3less3
12-30-2010, 12:26
Аурата може да се изследва от науката...

ДАли я изследват във Физеския факултет?

В БАН изследват аурата...Аз познавам една жена(голям капацитет) и тя колко е разказвала за аурата...А и колко съм чел относто това...Откога учените пък разбират от езотерика? Това, което те мислят за аура е само част от истинската реална аура :D

12-30-2010, 12:51
Аурата може да се изследва от науката...

ДАли я изследват във Физеския факултет?

В БАН изследват аурата...Аз познавам една жена(голям капацитет) и тя колко е разказвала за аурата...А и колко съм чел относто това...Откога учените пък разбират от езотерика? Това, което те мислят за аура е само част от истинската реална аура :D

Няма значение какво мислят...
Изследват ли я? - изследват я!

Nam3less3
12-30-2010, 12:59
Няма значение какво мислят...
Изследват ли я? - изследват я!И каква е научната дефиниция за духовния термин аура?

12-30-2010, 13:08
Няма значение какво мислят...
Изследват ли я? - изследват я!И каква е научната дефиниция за духовния термин аура?

Ем в момента не мога да ти кажа точната дефиниция...Трябва да потърся и да цитирам...
Но мога да ти кажа какво значат цветовете, за децата индиго, и тн.

autista88
12-30-2010, 13:46
Ако може да знам кой и къде я изследва?
В Математическя факултет?
Във Физическя Факултет?

Ъ?

12-30-2010, 17:12
Ако може да знам кой и къде я изследва?
В Математическя факултет?
Във Физическя Факултет?

Ъ?

Прочети!Казъл съм.
Говоря за България.

Nam3less3
01-02-2011, 14:42
Няма значение какво мислят...
Изследват ли я? - изследват я!И каква е научната дефиниция за духовния термин аура?

Ем в момента не мога да ти кажа точната дефиниция...Трябва да потърся и да цитирам...
Но мога да ти кажа какво значат цветовете, за децата индиго, и тн.Потърси дее.

01-02-2011, 17:27
Няма значение какво мислят...
Изследват ли я? - изследват я!И каква е научната дефиниция за духовния термин аура?

Ем в момента не мога да ти кажа точната дефиниция...Трябва да потърся и да цитирам...
Но мога да ти кажа какво значат цветовете, за децата индиго, и тн.Потърси дее.

Ако си чел Списание 8 там има дефиниция!!!
Не ми се търси!Сигурно в нетя има ел.вид.

autista88
01-02-2011, 17:43
Ако може да знам кой и къде я изследва?
В Математическя факултет?
Във Физическя Факултет?

Ъ?

Прочети!Казъл съм.
Говоря за България.

Аз те питам кой я изследва? Да хода да ми изследват аурата и пари ще дам.

Казал си НЯКВА жена, голям капацитет. Колко и е голям капацитета, 100 пико-фарада?

01-02-2011, 19:17
Ако може да знам кой и къде я изследва?
В Математическя факултет?
Във Физическя Факултет?

Ъ?

Прочети!Казъл съм.
Говоря за България.

Аз те питам кой я изследва? Да хода да ми изследват аурата и пари ще дам.

Казал си НЯКВА жена, голям капацитет. Колко и е голям капацитета, 100 пико-фарада?

Казах ти къде я изследват...
Могат да ти кажат и твоета каква е...лилава,червена,голяма,ма лка и тн.

Nam3less3
01-03-2011, 12:24
Ако може да знам кой и къде я изследва?
В Математическя факултет?
Във Физическя Факултет?

Ъ?

Прочети!Казъл съм.
Говоря за България.

Аз те питам кой я изследва? Да хода да ми изследват аурата и пари ще дам.

Казал си НЯКВА жена, голям капацитет. Колко и е голям капацитета, 100 пико-фарада?

Казах ти къде я изследват...
Могат да ти кажат и твоета каква е...лилава,червена,голяма,ма лка и тн.Добре де, дай някъв линк с подробности по тия теми, че не можах да намеря. Искам да видя с какво я изследват, и как решават лилава ли е или червена и т.н.

01-03-2011, 14:00
Ако може да знам кой и къде я изследва?
В Математическя факултет?
Във Физическя Факултет?

Ъ?

Прочети!Казъл съм.
Говоря за България.

Аз те питам кой я изследва? Да хода да ми изследват аурата и пари ще дам.

Казал си НЯКВА жена, голям капацитет. Колко и е голям капацитета, 100 пико-фарада?

Казах ти къде я изследват...
Могат да ти кажат и твоета каква е...лилава,червена,голяма,ма лка и тн.Добре де, дай някъв линк с подробности по тия теми, че не можах да намеря. Искам да видя с какво я изследват, и как решават лилава ли е или червена и т.н.

Еми мързи ме да търся, но мога да ти кажа чат пат...

Nam3less3
01-04-2011, 19:03
Еми мързи ме да търся, но мога да ти кажа чат пат...Е кажи, с какво измерват и как решават какъв е цвета и т.н.

01-04-2011, 19:33
Еми мързи ме да търся, но мога да ти кажа чат пат...Е кажи, с какво измерват и как решават какъв е цвета и т.н.

http://www.temura.net/wp-content/uploads/2009/03/aura-kirlian.jpg
Това е аура на пръстите...за да се определи каква е е нужен 1 пръст...
А иначе метода не помня много как е...но е нещо като при единия от видовете тъчскриин...по пластина тече като ток, и ти докосвайки я веригата се затваря и някак по този начин...и просто се снима отдоло...
От червено до тъмновиолетово се измерва...като червеното е най-слаба, а виолетово - най-силна...Затова се наричат деца индиго...Заради цвета на аурата...

п.п. Снимката не е точно това което исках да покажа, но не намерих такава каквато трябва работеща...

autista88
01-04-2011, 19:48
Еми мързи ме да търся, но мога да ти кажа чат пат...Е кажи, с какво измерват и как решават какъв е цвета и т.н.

С мултицет се измерват, майна!

01-04-2011, 19:56
Еми мързи ме да търся, но мога да ти кажа чат пат...Е кажи, с какво измерват и как решават какъв е цвета и т.н.

С мултицет се измерват, майна!

На интересен ли се правиш Къци?

kuklichka_bg
01-12-2011, 17:46
Всеки човек притежава някаква енергия.За местата незнам...

01-12-2011, 19:00
Всеки човек притежава някаква енергия.За местата незнам...

Еми и местата притежават енергия...това от какъв типаж, е втори въпрос...

Nam3less3
01-13-2011, 12:49
Кинетична, потенциална?
Материята енергия ли е, или енергията е материя, или са различно нещо?

gandalfepi4
01-13-2011, 16:25
едно и също нещо са дъмбас.

аре бе брат в кой век живееш!

тъпия колайдер не е само за украса, да не говорим и че преди него е отговорено на въпроса ти!

еййййййй, willful ignorance нa max :?

Nam3less3
01-13-2011, 16:35
едно и също нещо са дъмбас.

аре бе брат в кой век живееш!

тъпия колайдер не е само за украса, да не говорим и че преди него е отговорено на въпроса ти!

еййййййй, willful ignorance нa max :?Тепърва ще се откриват нови неща. Виж теорийте на квантовата физика, струнната теория и т.н, но да не спорим на тема физика и метафизика. Постът ми беше шеговит.

01-13-2011, 17:30
Кинетична, потенциална?
Материята енергия ли е, или енергията е материя, или са различно нещо?

Нищо, че се ебаваш(май), аз ще ти отговоря...
Материята е енергия.Няма какво да коментирам, мисля, че е ясно...