PDA

View Full Version : Как да печелим пари от интернет дори и да сме непълнолетни



avitohol
12-26-2010, 16:25
Здравейте и Весела Коледа на всички!
Попаднах тук на статия от някаква дама (futbolita - явно фен на Бербатов)
за печелене с ПТК-сайтове и дори реших да И помогна като се регистрирах като неин реферал за да събере няколко допълнителни центчета. Искам да предложа на всички вас начин да се печели много повече. Има различни варианти за печелене от интернет, но тук ще подскажа само как да се печели от ПТК-сайтовете, като допълнение към темата на гореспоменатата дама.
Ще ви представя сайт който не ви губи времето и дава дневно между 30 и 50 цента + 50% от тях, които си заработвате като реферали. Аз ще ви връщам 100% от вашата реферална заработка като мои реферали. Сайтът Paid2youtube не е нов, но скоростта му стана близо до светлинната и една реклама (клипче) се "гледа" за по-малко от секунда. Сайтът съществува от 1.5-2 години и редовно плаща. Аз получих 10 долара преди няколко дни. Веднъж дори имаше почти 450 реклами за ден. Печели се и от гласуване за клипчета, коментари и регистрация, но те на потребителите то България не се появяват всеки ден.
Как да си купите "златно членство" за Neobux и Onbux за $3.5 за година или дори по-малко и да си наемате реферали за по 20 цента и печелите по 1 цент от техен клик? Това става със сътрудничество помежду ни като вместо всеки да купува златното членство за 90 долара (до 1 януари има намаление - 70 долара за година), 20 човека могат да съберат пари и платят само веднъж вместо България да губи 1800 долара, а никой да не използва 2000-те реферали които може да наеме. Така 20 човека разпределили си парите за надграждането ще могат да наемат по 100 реферали. Не е задължително и всички да са реферали на даден човек за да се реаилизира това.
В интернет се срещаме много хора които сме решили да си сътрудничим не само за предложеното от мен тук, но и за много други по-печеливши неща. Засега комуникираме главно в скайпа чрез споделен чат, като така повечето хора например могат да спечелят от многочислеността си, но ще направим и форум където да се срещаме и споделяме опита си. Например в един от платените чатове постоянно има бонуси от по няколко цента, като в страницата им във Фейсбук обявяват когато той може да се получи в рамките на 1 час от публикуването на съобщението. Така все един от всички нас може пръв да види съобщението и веднага съобщава на всички в общия чат в скайпа... И това не е единствения пример.
Има безброй начини за печелене от интернет, като, ако се знаят някои особености, може да се печели много добре. Например от рекламите на Гугъл обикновено българите печелят по 2-3 до 10-20 евро цента, но има прости начини тези центове да станат по 1-1.5 Евро за клик върху реклама. Някои неща съм обяснил в блогчето ми, но имам още много информация която смятам да поместя в сайта, който предстои да създадем. Дори който се интересува от печелене от реклами, а е още дете, въпреки това може да печели от тях колкото заплатата на родителите си. Искам всички българи да си помагаме за да печелим за себе си и родината ни.
Още много други полезни неща искам да споделя с вас, както за печелене на пари, така и за улесняване на живота ни и спасението на България, но ще ги оставя за друг път.
Да живее България!
:grin:

w0sh
12-26-2010, 16:29
Аз пък от покер правя повече.

смерт.

avitohol
12-26-2010, 16:38
Аз пък от покер правя повече.

смерт.


Правиш, но това е хазарт, а и не се знае кога в един прекрасен ден ще загубиш всичко. А аз за ден от рекламите мога да изкарам 10, 20 или 100 евро, но не ги залагам и са ми сигурни и ги имам постоянно и без да се мъча.

w0sh
12-26-2010, 16:40
Ами тогава защо всеки не прави пари от реклами.

Щото е жалък начин, който носи мизерни печалби за много време.

Работа за бездарни мързеливци и полу-идиоти.

смерт.

avitohol
12-26-2010, 16:53
Ами тогава защо всеки не прави пари от реклами.

Щото е жалък начин, който носи мизерни печалби за много време.

Работа за бездарни мързеливци и полу-идиоти.

смерт.

Защото повечето хора не знаят какво трябва да направят за да печелят вместо по 1-2 евроцента, по 1-2 Евро. А нещата са толкова прости, но незнанието ни носи дребните центове вместо да се печели почти както в САЩ. В Америка, разбира се, може да се взема и 200 долара за клик в някои специализирани сайтове, но ние не можем да се мерим с тях, но пък можем да насочим част от тези пари да дойдат у нас. Достатъчно са крали от България, нека си върнем поне част от загубите причинени ни от САЩ и другите "обичащи" ни партньори от Западните държави - по-точно ръководителите им.

yakuza_
12-26-2010, 17:03
Курра ми Янко.

avitohol
12-26-2010, 17:47
Курра ми Янко.

Приятно ми е да се запознаем :D