PDA

View Full Version : Съветт , още го обичамм !!!!



yeahbaby
12-26-2010, 17:50
така първо да започна с това че не съм от България и не съм много добре с правописа на български използвам някакъв преводач и сто на сто имам грешки в правописа , така че моля ви без злобни обиди и коментари , проблемът ми е такъв , още обичам момчето с което съм била много пъти та това момче ме обижда много гадно и да на мен ми става гадно , да но на него не му пука моляви съвет какво да правя ??
:o :o :o

SmilezZz
12-26-2010, 17:59
А замисляла ли си се въобще дали си струва да
страдаш за едно момче,в на което очите ти не си нищо ???
Осъзнай се !!!
Той не е нито първия,нито последния,която ще срещнеш нали ?
Живей си си живота,не ти е сега времето да страдаш и депресираш за някакъв си,който само те обижда и се мисли за велик..
- Забавлявай се,излизай с приятели..Не знам вече за кой път го
пиша,но живей си си живота - а не след време да съжаляваш,че не си го направила,а си си губила времето със страдане по някакво момче..

CR0W
12-26-2010, 18:33
Не мисли за него "майната му".Хобита нямаш ли.Отдай им се напълно,приятели сигурно имаш-почни да излизаш по-често с тях.Музика?Сигурно и музика слушаш отдай и се.

kalit0y
12-26-2010, 18:39
Не позволявай на никой да те унижава!
Никой,ама никой няма това право!
Какъвто и да е,колкото и да го обичаш, не му позволявай!
Преди всичко цени себе си!

poncho
12-26-2010, 19:16
Не позволявай на никой да те унижава!
Никой,ама никой няма това право!
Какъвто и да е,колкото и да го обичаш, не му позволявай!
Преди всичко цени себе си!

+1 браво мн добре казано!!! :)

yeahbaby
12-26-2010, 19:18
да напълно ви разбирам но проблемът е там че сме в един клас , пък и отгоре на това това момче винаги като има нужда от нещо мен търси защото знае че аз все още го обичам и ще направя всичко !! Много е трудно да го забравя просто винаги сме в една компания ходи с нас и и ... така -x-
:? :?

SEXTRAVAGANTE
12-26-2010, 19:24
заеби го , щом се държи лошо значи не държи на теб. не падай ниско , а се дръж на положение и с достойнство и го разкарай тоя глупак

yeahbaby
12-26-2010, 20:08
е да да кажем че го оставя и тн , принципно това момче прави всичко възможно да ме издразни с която и да е а после ми вика че аз винаги съм ревнувала без причина , така че и да го оставя това момче винаги се бyта в мен и се опитва да ме дразни и нали аз няма как да не го забележа и пак ми става гадно