PDA

View Full Version : Моята Любов



SEXTRAVAGANTE
12-26-2010, 21:29
Здравеийте , искам да споделя с вас моята любовна история.
Преди 3 години ходех с едно момиче което не харесвах особенно много дори може да се каже ,че изпитвах само симпатии и сексуално привличане.От деня в който скъсах с нея до днешния ден в който пиша историята си , минаха 3 години.През тези 3 години си дадох сметка за много неща и взех поука за многото грешки и моменти в които съм наранявал това прекрасно момиче. Връзката не беше нито дълга , нито успешна , нито изпълнена с любов и щастие......Въобще не беше това което трябва да бъде. Всичко беше много повърхностно. Докато момичето ми влагаше всчико от себе си и многократно ми показваше колко много ме обича и правеше висчко за да ми угоди аз нехаех и от моя страна тя получаваше пренебрежение , абсолютна несериозност във всяко едно отношение и включително изневери. Въобще за мен всичко беше просто една не толкова ангажираща връзка която се основаваше само на един секс ,а не на любов , доверие и уважение. Дори когато си говорех с приятели за момичето ми казвах ,че не ми пука за нея и ,че мога да си правя каквото си искам и тя за мен е даденост, имам власт над нея и мога да я контролирам както си желая...... фуках се ,че тя за мен е една играчка която мога да захвърля когато си поискам без да ми пука. В последствие точно така , стана......един ден реших ,че вече не ми е интересна и висчко е изчерпано и няма перспектива да излезе нещо повече от връзката ни и реших да я разхвърля. Не й казах директно ,че я късам ,а просто спрях да я търся и да й обръщам внимание. Висчко приключи и месеците започнаха да минават ,а аз и грам не съжелявах за това ,че така злоупотребих с това мило момиче. Мина така малко време и на моменти започвах да се сещам за нея.....мислех си колко е миличка и добричка и си спомнях за вниманието и цялата отдаденост с която се отнасяше.
Мислех си на моменти " ех колко хубаво щеше да е Виктория сега да е до мен" , но вече беше късно. Един ден чух ,че си има нов приятел и реших да й пиша по Скайпа. Писахме си така около час и дори направих опит да й намекна ,че отново искам да съм с нея , но тя ми каза ,че вече няма да се оставя да бъде лъгана и ,че просто сега отново й свалям звезди за да я вкарам в леглото. Освен това по Скайпа се държах като пълен тъпак и по едно време взех да говоря пълни простотии и това я накара да се усъмни в искреността ми. Нямах късмет и просто се примирих и продължи всеки по своя път. Не мина много време и тя скъса със това гадже и тръгна с друго момче с което беше година и нещо. Въобще бяха доста сериозни гаджета и това ме отчая още повече. Мислех си ,че след като и видяла какво е обич хич няма да иска и да чуе друг път за малоумник като мене. Колкото повече време минаваше толкова повече се влюбвах във нея. И аз не мога да си обесня как стана , но е факт. Чудно как хладното ми отношение се превърна в любов. Въпреки това не се отказах.....пишех й по скайпа споделях с приятели за чувстата си които на свой ред говореха с нея и се опитваха да ни съберат и се оказа ,че има шанс да се съберем , но проблема е, че тя беше много скиптична към мен. След като скъса и с последния си приятел реших ,че аз съм на ход и трябва да си изиграя картите бързо и по най-добрия начин за да я спечеля отново. Понеже не я виждах често аз всеки ден влизах на скайп да я търся , но тя много рядко влизаше и почти нямах възможност да се опитам да и обесня какво чувствам. Един ден си писахме и аз директно подхванах темата и казах , че винаги може да се върне при мен без значение с коя съм , стига само да поиска. Тя малко се отнесе с недоверие , но няма спор ,че остана доста впечатлена от думите ми и каза ,че ще ме има в предвид. Само начина по който ми обръщаше внимание ми даде страшно голяма надежда и увереност да се боря за нея. От тогава направо се побърках. Всяка сутрин ставам с мисълта за нея и лягам с мисълта за нея. Знаех ,че ще си я върна само да намеря начин да се докажа. Един ден реших да й пиша СМС. Казах и ,че често си мисля за нея , че не излиза от съзнанието ми и копнея отново за нейните прегръдки и целувки. Предложих й директно в прав текст да ми даде шанс. Дори и казах ,че съм склонен да не правя секс с нея докато не сметне ,че съм съм се променил и ,че имам сериозни намерения понеже тя си мислеше ,че пак искам да я забаламосам само и само да правя секс с нея.
И така , убедих я да се видим и да поговорим. Ходихме на кафе и тя през цялото време ме гледаше изпитателно и подлагаше всяка моя дума на съмнение. Вече няколко дена се виждаме вкъщи и всичко е супер. Държа се мило с нея ,а тя също ми отвръща със същото. Споделяме си най-различни неща и се прегръщаме и целуваме както никога до сега. Направо съм изумен как може да не съм забелязвал колко е готина и добричка моята Вики. С много момичета съм контактувал и си дадох сметка ,че тя е единствената с която мога да се отпусна и да бъда себе си и да се чувствам комфортно.Много е забавна ,а чаровното й излъчване просто ме подлудява. Мисля ,че и на двамата ни е много приятно заедно и искренно се забавлявам като съм с нея....най-много ме кефи когато я бъзикам за нещо и на моменти да я иронизирам и тя започва да се смее супер сладко , а поянкога се прави ,че ми се цупи , а аз просто и казвам ,че се шегувам ,а тя все вика с усмивка "Еее много си гаден" или нещо от сорта и накрая се целуваме страстно като за здобряване.Най-инетерсното е ,че почти не мисля за секс и не настоявам....за мен е по важно да ми има доверие и да разбере , че съм искрен. Не като преди когато всеки път бързах да я бодна и после да я изпратя да си ходи. Понякога дори когато ми говори аз спирам да я слушам и просто я гледам в лицето и си мисля "Ее колко готина , как сладко ми говори и колко е хубаво ,че сме заедно или си мисля разни други неща свързани с нея....дори често си казвам наум "обичам те"когато я целувам. Ехх да съм знаел ,че ще я харесвам така нямаше да я зарежа и да загубя тези 3 години. Те хората са казали , че понякога оценяваш какво си имал след като го загубиш...и си е много вярно. Едно обаче ме дразни мъничко и това е ,че постоянно ми задава досадни въпроси за да провери това доколко съм сериозен в намеренията си и иска да й доказвам любовта си. Лошо няма ама толкова ли не вижда ,че съм луд по нея. Според мен до някъде си е право момичето , но малко прекалява. Сигурен съм ,че вътрешно усеща ,че държа на нея , но се преструва на недоверчива за да й обръщам повече внимание и да й правя повече любовни жестове за да се чувства по специална и значима. И все пак лошо няма , всяко момиче иска да бъде обсипвана с внимание. Искренно съжелявам ,че съм се отнасял така лошо преди и се надявам да разбере ,че вече съм сериозен спрямо нея и искам да я радвам колкото може повече.
Надявам се да бъдем щастливи и каквото и да стане между нас винаги да си бъдем приятели.
Това беше моята история


Ако някой иска може да ми даде някакъв съвет как да я впечатля и да й докажа ,че съм луд по нея. :-)

w0lf
12-26-2010, 21:38
еми май се справяш доста добре и сам, просто продължавай както досега

djipsito
12-26-2010, 21:43
Мисля, че правиш достатъчно!! Мн се радвам за теб, радвам се, че ти се е получило и се надявам и на мен да ми се случи (понеже бях на мястото на момичето преди известно време). Иска ми се той да разбере всичко това което ти си осъзнал. Дано не чака толкова дълго, ама квото стане :)

Успех!

FuckedUp
12-26-2010, 22:19
Прочетох ти цялата тема, братле и много се радвам за теб. Да изкарате още 3 години заедно :) Само успехи :)

IzrudaBoss
12-26-2010, 22:32
Пич....супер се радвам за тебе. Поне си осъзнаваш грешките и макар и късно си решил да се реваншираш и дадеш на мацката това което заслужава.
Дръж си я там , уважавай си я , поебавай когато има време и не мисли за друго. Хич не ти трябва да ходиш по курви и да се правиш на женкар....от сериозната връзка по хубаво няма.
И да знаеш ,че ако за напред решиш да се занимаваш с някоя само заради секса , то по добре да сте наясно ,че е само ебане без ангажименти за да няма излъгани и наранени. 8)

Мн поздрави прати на мадамата от мене :-P

djipsito
12-27-2010, 04:59
^ Прав си, по-добре от самото начало да се изясни ква ще е връзката, дали ангажираща или не, въпреки че пак не е гаранция, някой от двамата може да се влюби, с разликата че сам избира дали да продължи и да свърши зле или да прекрати всичко докато е време, без да обвинява другия, че е излъгал.
Върти ми се нещо в главата, ама не искам да филмирам пича излишно, но все пак да си има едно наум ;)

bonbonenoizkushenie
12-27-2010, 13:22
КАКВА ПРЕКРАСНА ЛЮБОВНА ИСТОРИЯ ! ДАНО ВСИЧКИ МОМЧЕТА ДА СЕ СЕТЯТ НА ВРЕМЕ И ДА ОЦЕНЯВАТ НАВРЕМЕ МОМИЧЕТО КОЕТО ИСТЕНСКИ ГО ОБИЧАТ И МНОГО ЩАСТИЕ И УСПЕХ ВИ ПОЖЕЛАВАМММ

nepowtorima
12-27-2010, 16:10
Радвам се за теб!! Не е било хубаво държанието към нея... Но все пак си си намерил правилното решение, и че сте заедно и й показваш любовта си!! Стара любов ръжда не хваща!! :D

TheTeen
12-27-2010, 16:49
Виж сега нормално е да те пита въпроси,все пак така си си играл с нея,че.. няма как да не се е почувствала гадно!! Но важното,е че си си взел поука,но спокойно след време когато вече напълно е сигурна в теб няма да ги има тези досадни въпроси 8)

Ssummerjam
12-27-2010, 17:44
В интерес на истината, аз на нейно място не бих се върнала при теб. Тя обаче явно наистина има сериозни чувства, щом го е направила, макар и след дълго тестване. :)

Stan4o123
12-27-2010, 19:36
О,я стига,не бихте се върнали...минали са 3 години...някои хора за толкова стават коренно различни...

Saphire
12-27-2010, 20:21
Браво! Разбрал си жените...
Може би е жалко, че няма да имам преживявания, като твоите понеже и от сега се усещам, какво да правя, а може би не е жалко ...
пп. Ако това с Вики приключи и отново станеш такъв какъвто си бил преди ще ми е малко жал за тебе ... Постарай се това да не се случи. От цялата работа най - много да спечелиш ...

SEXTRAVAGANTE
12-27-2010, 23:58
О,я стига,не бихте се върнали...минали са 3 години...някои хора за толкова стават коренно различни...

Ами точно пич....тогава бях на 17 , а тя на 13.....естествено ,че съм се променил. За 3 години и особенно в този период когато човек съзрява е нормално с напредването на възрастта да започне да мисли по друг начин.

Rebus
12-28-2010, 11:07
Що ми се струва,че ще ти изиграе лош номер..Дано да греша :)

SEXTRAVAGANTE
12-28-2010, 12:33
Що ми се струва,че ще ти изиграе лош номер..Дано да греша :)


Едвали , тя е мн печена и не би го направила никога. Не някоя гаднярка.....плюс това аз усещам ,че има силни чувства към мен.

Zayzi
12-28-2010, 12:34
Е,браво много хубава история...важното е че пак сте се събрали,въпреки всичко,което ти си й направил.Това значи,че найстина изпитва чувства към теб,за да преглътне тези пренебрегвания от преди :wink:

Rebus
12-28-2010, 16:23
Що ми се струва,че ще ти изиграе лош номер..Дано да греша :)


Едвали , тя е мн печена и не би го направила никога. Не някоя гаднярка.....плюс това аз усещам ,че има силни чувства към мен.


Е,щом е така супер.Be happy,но имай си едно на ум.. :)