PDA

View Full Version : Девствена ли съм ?



eternity12345
12-26-2010, 21:36
Здравейте на всички. Не съм правила секс, но приятелят ми ме отвори с пръст и имаше кръв. Това ме съсипа, не го очаквах. Бях от типа момичета, които държат на девствеността си. Въпроса ми е.. някъде бях чела че ако те отворят с пръст и е само един път, ако не правиш секс, ципата може да зарастне. Аз нямам намерение да го правя. Има ли вероятност да съм девствена? При истински секс ще има ли пак кръв ?

NomNomNom
12-26-2010, 21:38
На принципа съм, че щом няма пенис вътре - не е имало секс. Макар, че и това са си вид интимни отношения .

yupaa03
12-26-2010, 21:41
Девствена си докато не ти влезе пенис! Това е.

TheManTheLegend
12-26-2010, 21:46
Да дойда ли да провера 8)

robles
12-26-2010, 21:56
На принципа съм, че щом няма пенис вътре - не е имало секс. Макар, че и това са си вид интимни отношения .

А ако само си го вкара и изкара веднъж (буквално) секс ли е ?
Както и да е, разбрах какво искаш да кажеш. При полов контакт (говорим за проникване с пенис) не си девствена, а за ципата не се притеснявай. Тя може да се разкъса и ако правиш упражнения и се разкрачваш много, или ако паднеш. Не вярвам да зараства. Чувала съм, че даже да водиш с години полов живот, ципата не се разкъсва докрай- тва става чак когато родиш.
Според мен си девствена.

TheTeen
12-26-2010, 22:06
Ама естествено,че си девствена ..то остава ии от един пръст да загубиш девствеността си 8) Не става тако то-трябва да имаш ПОЛОВ АКТ,за да не си девствена...същата работа е,когато мастурбира една жена-все едно когато мастурбира и губи девствеността си.. нищо подобно!Не се стряскай,няма повод за притеснение 8) :) :)

Valerio
12-26-2010, 23:17
Съжелявам девойче. Не си девствена. За съжеление имам още по-лоша новина. Бременна си. Аз, като изявен специалист в тази област, мога да ти кажа горе долу какво ще представлява детето. Единствената информация, от която се нуждая е с кой пръст те е отворил ?

male91
12-27-2010, 05:53
абе ... май май не си девствена, но айде ;
затова се нарича девствена ципа, ако искаш я късай и с ВиК тръба:D

hondacbr954
12-27-2010, 07:33
Еле... тука всеки знае, всеки разбира (каро навсякъде)... Дали си девствена... зависи какво разбираш под израза "девствена"... За мене... щом си спала с момче, целували сте се, бъркали сте си по дупките... Не си девствена... Девствеността не се измврва по това дали имаш девствена ципа, дали ще прокърви при първото проникване... Девствеността е в психиката, "чистотата" на момичето... Това да се отдава на мъж за първи път- това са мойте разбирания за девствено момиче... на въпроса ти... маи те интересува главно дали ще има кръв... Това никои не може да ти го каже... Има момичета които са наистина девствени и пак няма кръв първият им път... Но д ате успокоя малко... ако е било леко проникване само с един пръст... най-вероятно пак ще прокървиш когато проникнат в тебе... Ти знаеш отговора на въпроса ти наи добре защото... с един пръст може и червата да ти изкарат с извинение... ти си знаеш наи добре какво сте правили и колко си разкъсала девствената си ципа... Определено няма да зарасне... Та на въпроса- Щом си стигнала до там да си бъркате по дупките- не си девствена!

TedinCetyYy
12-27-2010, 08:02
ми при мене при второто правене на секс имаше кръв,така че пак ще има ако това те притеснява :D

Despicable95
12-27-2010, 08:21
Съжелявам девойче. Не си девствена. За съжеление имам още по-лоша новина. Бременна си. Аз, като изявен специалист в тази област, мога да ти кажа горе долу какво ще представлява детето. Единствената информация, от която се нуждая е с кой пръст те е отворил ? :lol: хах
Според мен не си девствена съжелявам .. както казват по-нагоре ако си си държала на девствеността си защо си давала на момчето с пръсти и глупости ? :o

BetterThanYou
12-27-2010, 09:28
Ама естествено,че си девствена ..то остава ии от един пръст да загубиш девствеността си 8) Не става тако то-трябва да имаш ПОЛОВ АКТ,за да не си девствена...същата работа е,когато мастурбира една жена-все едно когато мастурбира и губи девствеността си.. нищо подобно!Не се стряскай,няма повод за притеснение 8) :) :)
Абе с един пръст като наденица дали ще е девствена :lol:
Иии авторката, ти си за девическото според мен... :lol: не смятала да го прави хахахаха :razz:

Extremescream
12-27-2010, 09:49
Даааа,много си държиш на девствеността,затова приятелят ти ти е бъркал някъде.Технически погледнато,нямало е проникване на пенис,следователно си девствена.Но както казаха и по-горе,девствеността е въпрос на психика,не само физическо състояние.Ако се имаш за девствена,значи си.Но щом питаш дали си....сори,но не си.

littledolly
12-27-2010, 10:44
доста противоречиви мнения по въпроса.. за мен си девствена! :) девственост се губи само ако си правила секс.. и какво ще ми кажете тези, които твърдят, че е загубила девствеността си? ако си сложи тампон пак ли си губи девствеността? че аз съм я загубила на 14 тогава.. както и да е, въпрос на виждане е :)

evilgirl888
12-27-2010, 10:55
Девствена си докато не ти влезе.../ Няма значение че те е отворил с пръст, когато наистина правиш секс ще има кръв и първия и втория път, ако от това се притесняваш- аз като ме отвори приятеля ми имаше кръв чак до около 6-тия път. Не си отворена нямало е полов контакт и които и да те отвори дори няма да разбере че е ставало нещо такова.

kalit0y
12-27-2010, 12:22
Извинете за въпроса, но не исках да правя отделна тема.
Когато една приятелка го е правела не е потекло кръв това значи ли, че не е отворена?

COTU
12-27-2010, 12:26
Извинете за въпроса, но не исках да правя отделна тема.
Когато една приятелка го е правела не е потекло кръв това значи ли, че не е отворена?

Не винаги има кръв. Не при всички. Освен ако момчето не е китаец с 5 сантиметрова отверка :D

kalit0y
12-27-2010, 12:30
Извинете за въпроса, но не исках да правя отделна тема.
Когато една приятелка го е правела не е потекло кръв това значи ли, че не е отворена?

Не винаги има кръв. Не при всички. Освен ако момчето не е китаец с 5 сантиметрова отверка :D

21 :D

SwEeTMuFFiN
12-27-2010, 13:16
да детствена си но няма да ти зарасне ципата :?

SmilezZz
12-27-2010, 13:27
Щом е имало кръв,значи приятелят ти те е отворил с пръст..
Но наистина,докато няма проникване,си девствена..
1. Ципата ти няма да зарасне
2. Възможно е първия път да няма кръв,възможно е да има доста или в малки количества кръв..Така е и с болката..Даже и при втория,и при третия път...
3. Щом не си смятала да правиш секс,защо въобще си дала да те пипат там.. :lol:

angelort2000
11-13-2013, 17:41
zdraveite! az ne sum go pravila no me e strax mn za taq devestvena cipa i to mn cheta v saitove no mn me e strax trqbva da go napravq s takuv kudeto go e napravil i dryg put az v moito selo sum edinstvena koqto e devstvena vsichki drygi sa go pravili i men mn me e strax kajete mi boli mn toq seks kazaxa che ako pravish i dryg put nqma da te boli shte si sviknala no sega shte te boli mn cheta v spisanie bravo no nemoga da precenq da go napravq li az sum na 14 godini i ne jelaq no momcheto s koeto se dvija go e napravilo veche no az ne sum go pravila dryg put :)))

gtfoAUdiggers
11-13-2013, 18:50
Ако искаш да сложиш край на дилемата си на изникналия въпрос, мога да ти помогна, ще бъда нежен. :)

baby_baby
11-13-2013, 20:09
Девствена си докато не ти влезе пенис! Това е.

Това

Hidayet
11-14-2013, 12:39
Вкара ми пръст. Девствена ли съм? Жалка си!

dako0007
11-30-2013, 05:31
щом няма пенис вътре - не е имало секс

SonataArctica
11-30-2013, 06:27
тема от 2010 -.-

xPafx
11-30-2013, 11:48
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hilary_
11-30-2013, 19:30
Губиш девствеността си, когато правиш секс.

AnzaRe
11-30-2013, 22:18
Въх вече не си девица :( скочи от някъде .. край...

Котка.
12-01-2013, 14:24
Айде заключете и таз тема, де.

SonataArctica
12-01-2013, 14:34
Пиши в "Модераторска помощ" :)

LadyDi
12-01-2013, 15:36
аз