PDA

View Full Version : Лол! Нищо не разбирам ...



lolyyy
12-26-2010, 22:16
ОК Историята е следната : Аз съм на 15 а приятелят ми е на 19. От както сме заедно изживяхме доста неща и след като се задържахме вярвам, че имаме някакво бъдеще. Много се обичаме, въпреки че не сме заедно от много дълго време, но и връзката ни започна много неочаквано и разтърсващо. Голяма изненада е за мен, че се обичаме толкова. Заедно сме от 4 месеца, а това момче не спира да ме изненадва. Всички си мислят, че сме правили секс, а тези които знаят, че не е така, мислят, че той го иска от мен. Ами не са прави ... напротив. Знаете,че повечето сериозни момчета казват "Няма проблеми,скъпа, ще го направим когато се чувстваш готова!" евала им за което, а моя ми казва "Няма да ти пусна до като не станеш на 18" :shock: Не, не че бързам да го направим или съм му намеквала нещо, нищо такова! Той просто си ми го каза. Но съм доволна наистина и да ми искаше нямаше да му дам, все пак евала му , ей на как да не го обичам . Друго нещо обаче ме накара да ми падне ченето . Една сутрин преди даскало влизам във Facebook и гледам съобщение от предната вечер от него, в което ми се извинява, че не ми е писал (беше на купон и просто не успях да го изчакам щот ми беше лошо) , казва ми че е малко пиян и 100 пъти повтаря че ме обича като накрая на съобщението ме пита дали ще се омъжа за него когато порасна :shock: Писах му че няма да обръщам внимание на пиянски емоции, като си мислех, че всичко е плод на една много много пияна глава. Цял ден се опитвах да избягвам среща с него, но вечерта трябваше да сме заедно, мотах се в тоалитната на дискотеката колкото можех повече време, но рано или късно трябваше да ида при него. Поех дълбоко въздух и отидох - танцувахме, целувахме се, всичко на 6, вече дори бях забравила за отправеното ми "предложение" . По едно време излезнахме на вън да глътнем малко чист въздух. Той се засмя "Снощи, че съм те забърквал... хх" Аз казах, че няма проблеми, но просто не знаех ако ме попита на трезва глава какво да му отговоря. Той видя, че се смутих и просто каза, че помни всичко и е бил сериозен и че може пак да ме попита. Леллеее ! Айде аз хубаво ще измисля няква лекция , че ако сме заедно до тогава може и да се омъжа за него , но не разбирам нали мъжете ги е страх от обвързване .... как така в моя случай стана обратното ?!? Абе ддз вече мн ми е объркано в главата !! Help! 8-[

FuckedUp
12-26-2010, 22:23
Та, какъв е реалният проблем?

bmthftw
12-26-2010, 22:24
омг ако става на въпрос то много хора така се лигавят и го казват тва ти си супер наивна :д супер сериозно си го приела, а той не го е мислил наистина, просто, един вид, е искал да ти каже че много те обича ! :Д

lolyyy
12-26-2010, 22:45
амиии всъщност от начало въобщи не го приех сериозно, обаче след като повтори и постянно се опитва да отвори тая тема, само дет аз все измислям нещо за да я избегна, нз вече наистина ми се струва, че иска сериозно да говорим на тая тема а аз просто не мога. Тва , че хората се лигавят така ми е мн познато, ние също мн сме се лигавили и пр. и вярвай ми има разлика.

TheNewReligion
12-26-2010, 22:49
Ей, да знаеш как ме зарадва...Това, което прави гаджето ти, е много хубаво. Радвай се, стига съмнения и няма нищо за разбиране. ^^

П.П.: И въпреки всичко, си имай едно наум.

anonymous708973
12-27-2010, 07:12
Да ти каже "няма да ти пусна, докато не станеш на 18" не звучи много като причина да го обичаш :?

BlindedAngel
12-27-2010, 08:06
^Мен ми звучи гейско пък :lol:

vesito13
12-27-2010, 08:10
Да ти каже "няма да ти пусна, докато не станеш на 18" не звучи много като причина да го обичаш :? Да. Хора, които се обичат, искат да са заедно, желаят се и искат да правят секс с другия. Когато имаш една сериозна връзка с някой, просто в теб се появява желание да си с този човек. И някак си не ми се връзва идеята ние много се обичаме, той е най-прекрасното момче, имаме сериозна връзка, обаче аз няма да му пусна докато не стана на 50. И какво чакаш? Да си девствена още Х години и така да си примерно момиче, а не като днешната провалена младеж. Ако искаш нещо го правиш, а не се водиш по разбиранията на обществото ни. :?
А това ще се омъжиш ли за мен са просто думи. Мислиш, че някое момче от тук не може да ти ги каже ли? Много хора могат да изглеждат адски сериозно и в същото време да дрънкат адските глупости. И аз съм го правила. Имаш толкова много време пред теб. След 5 години може да не се понасяш с този човек. Когато ти дойде времето, ще говорите наистина сериозно за това. Сега просто хипотетични работи. Няма смисъл. :?
И един фактор, който в момента 100% пропускаш. Представи си всичко ви е перфектно, обичате се, разбирате се, обаче правите секс и той просто не струва. Тогава какво? Ще се омъжиш ли за човек, с който няма страст, няма желание, няма химия? Защото сексът е фактор и той оказва не малко влияние в една връзка. ;)

DeVilTerroR
12-27-2010, 08:23
Кажи му, че го обичаш, но ти е прекалено рано дори да мислиш за брак. То на него му е рано а ти си на 15 ... Нещо ме съмнява този пичага :?

lolyyy
12-27-2010, 11:09
Много мс на TheNewReligion че изказването ти ме накара да се усмихна :)
За пускането ... ами тва той го прави само защото се мисли че не съм достатъчно пораснала за да взимам такова решение , просто се притеснява а и аз наистина не искам още, просто не се чувствам готова може би догодина .. тъкмо и връзката ни ще е достатъчно окрепнала ... :)

SuperBadSuperFresh
12-27-2010, 14:43
Момчето ти те обича,какъв е проблема?

MilanowPz
12-30-2010, 13:41
^Мен ми звучи гейско пък :lol:

Paramour
12-30-2010, 13:52
Момчето ти те обича,какъв е проблема?
и аз това щях да питам..

valdesbg
12-30-2010, 15:14
И никой не каза какъв аджеба е реалния въпрос/проблем...авторке да ни осветлиш поне ти?

Аз до тук виждам двама страхливи тийнове, който им се иска да бъдат сериозни.

Rebus
12-30-2010, 21:07
Хаха на 15 си и се вайкаш кво да му кажеш..Мн се филмираш :D

mArMaLaDkA
12-30-2010, 21:17
Спри да четеш кифленски статии, примерно. "Ама те мъжете ги били страх от обвързване, ама моя защо не прави така, както пишеше в оная статия"... Хората са различни.

Що се отнася до предложението за брак - нещата са си просто една шега към момента. Колкото и да те подкача, с каквито и влажни очи да те гледа и в когото и да ти се кълне. Квото и да му отговориш, е все тая, говорите си само, колкото да раздвижвате въздуха.

Иначе на мен ми е супер странно как момчето отведнъж отсича "няма да ти пусна, докато не станеш на 18" ни в клин, ни в ръкав. И като прибавим и това с идеята за брака... Цялата история ми е толкова изкуствена. Имам чувството, че приятелят ти се чуди само как да ти се издигне в очите като супер възвишен и като голямото изключение.

FataMorgana
12-30-2010, 21:37
Иначе на мен ми е супер странно как момчето отведнъж отсича "няма да ти пусна, докато не станеш на 18" ни в клин, ни в ръкав. И като прибавим и това с идеята за брака... Цялата история ми е толкова изкуствена. Имам чувството, че приятелят ти се чуди само как да ти се издигне в очите като супер възвишен и като голямото изключение.

+1

И аз съм била в такава ситуация, скоро ще почнеш да виждаш през тези изкуствени истории и да те дразнят тези негови изпълнения. Просто, когато е прекалено хубаво за да е истиниско- не е истинско.