PDA

View Full Version : Нещо заразно?



MachoMan91
12-27-2010, 05:39
Здравейте приятели?
Значи проблема е следния: преди шест дни започнах да се виждам с едно момиче(на което и се носи славата на к*рва) и още след първата ни среща ми излезе афта отстрани на езика, поне си мисля че е афта нещо като раничка(все тая).Та вапроса ми е може ли е да е болна от нещо и да ме е заразила(спин или нещо друго).Имаше само целувки с език ,нищо друго, но заради тази раничка ми е малко притеснено.Един приятел също излизаше с това момиче преди два месеца и при него същата работа афра на върха на езика.
Та възможно ли е , да ми е лепнала нещо? :shock:

britzy
12-27-2010, 05:48
възможно е някой херпес ,въпреки че те излизат около/по устните.Ако има спин нема как за 2 дена вече и симптоми да имаш-на училище ходиш ли въобще? :?

Таа това е

MachoMan91
12-27-2010, 06:23
възможно е някой херпес ,въпреки че те излизат около/по устните.Ако има спин нема как за 2 дена вече и симптоми да имаш-на училище ходиш ли въобще? :?

Таа това е

Аз много добре съм наясно че симптоми няма как да имаш за една седмица , но аз не попитах "Кога да очаквам симптомите", а просто дали е възможно да се заразя по този начин, все пак без полов контакт е малко възможно.Чувал съм че може да се заразиш чрез раничка в устата , но и партниора ти трябва да има раничка.А аз имам неква афта на езика което се води обрив на кожата, а не рана да тече кръв, та това питах дали е възможно от такова нещо.

britzy
12-27-2010, 07:41
не,не е.И все пак явно тая има нещо.

kalpazanka
12-27-2010, 07:43
При положение че й се носи славата, няма да е зле да пазиш дистанция. ;)

MachoMan91
12-27-2010, 08:06
При положение че й се носи славата, няма да е зле да пазиш дистанция. ;)

След двучасово хранене вчера вечерта, то си боли езика от тая афта, стигнах до заключението Че повече неща и да го вида тва момиче.
Благодаря че се отзовахте на всички.Ако се сета пак неква простотия пак ша питам :) :D