PDA

View Full Version : Проблем



lolssie
12-27-2010, 06:17
Здравейте. Съмнявам се някой да има подобен проблем, но може.Много съм слаба (46 кг ) и съм доста висока (166 см). На всичкото отгоре преди от около година направих корем.. незнам защо се получи така.Правих коремни преси.. после спрях и се чудя как да го махам това, вече ме дразни.И го чувствам подут от вътре и ми е тежко.Мислех да пробвам Активия, но ми казаха, че е загуба на време.Идеи?

P.S Весели празници!
PP.S Съжелявам, че пускам темата отново :razz:

anonymous708973
12-27-2010, 06:41
Активията е вкусна, но не помага за подут корем. Яж по половин грейпфрут на гладно, пий много течности, избягвай тежки меса и алкохол :)

pilencaaa
12-30-2010, 10:09
За поддут корем преценявай храните. Хапвай по-леки ястия.
И междудругото и аз съм 166см и 48 кг , също оформих корем и ми харесва! По-добре по-стегнато отколкото някъв корем виснал :-D ..

FuckingFreak
12-30-2010, 12:15
Имах приятелка, същото положение - слаба беше като клечка, обаче все едно имаше бирен корем и като застанеше в профил се личеше много и беше грозно. Тя ми обясни, че има проблем с храносмилането, не зная точно какво, но не винаги всичко се оправя с коремни преси и физическо натоварване. Ако наистина "го чувствау подут от вътре и ти е тежко" според мен по-добре се обърни към специалист, не вярвам за една консултация да ти вземат пари, пък и нищо не губиш.