PDA

View Full Version : Разговори



tjgirl
12-27-2010, 09:37
Мят проблем е следният: не мога да започна разговор, или ако започна, то той се състои от не повече от 4-5 изречение :((( . Моля ви да ме посъветвате нещо. Доста съм срамежлива и това със сигурност е една от главните причини. Какво мога да направя? Не искам само заради това да нямам приятели!!

ChildOfBodom
12-27-2010, 09:43
Кво да те посъветваме, само ти можеш да промениш това.
Никой от нас няма да говори вместо теб, хъх.
И все пак не разбрах, не можеш да измислиш теми за разговор или просто се спичаш и млъкваш?

tjgirl
12-27-2010, 09:49
Да, точно. Темата ми е проблем.. ;//

ChildOfBodom
12-27-2010, 11:09
Училище, филми, игри, книги в най-краен случай времето ;д.
Има толкова много теми...

SmilezZz
12-27-2010, 11:18
Отпусни се и говори на каквито си теми искаш..
Не ми се вярва нито едно неща да не те вълнува..
- Подхвани някоя тема (за приятелството,училището,
книги,филми) и така разговора ще се получи...
ЕДинственото,което е,че не трябва да се притесняваш.. ((:

djigitoriq
12-27-2010, 11:44
Бъди себе си

Deynna
01-16-2011, 14:47
Просто си намери малко по-отворени за приятели и малко по малко ще се научиш да намираш теми и изречения за тях и ще станеш много по-отворена уверявам те, защото аз имах същия проблем но когато се запознах с новите ми най-добри приятелки всичко е в ред.Дори може и да започнете да рушите както вече праввя с ВИВА

Deynna
01-16-2011, 14:49
Просто си намери малко по-отворени за приятели и малко по малко ще се научиш да намираш теми и изречения за тях и ще станеш много по-отворена уверявам те, защото аз имах същия проблем но когато се запознах с новите ми най-добри приятелки всичко е в ред.Дори може и да започнете да рушите както вече праввя с ВИВА 8)

slicky
01-17-2011, 16:49
Просто си намери малко по-отворени за приятели и малко по малко ще се научиш да намираш теми и изречения за тях и ще станеш много по-отворена уверявам те, защото аз имах същия проблем но когато се запознах с новите ми най-добри приятелки всичко е в ред.Дори може и да започнете да рушите както вече праввя с ВИВА 8)

СПАМ :-x :-x

Deynna
01-17-2011, 18:35
Просто си намери малко по-отворени за приятели и малко по малко ще се научиш да намираш теми и изречения за тях и ще станеш много по-отворена уверявам те, защото аз имах същия проблем но когато се запознах с новите ми най-добри приятелки всичко е в ред.Дори може и да започнете да рушите както вече праввя с ВИВА 8)

СПАМ :-x :-x Кое му е спама???