PDA

View Full Version : Момчетата и девствеността



tjgirl
12-27-2010, 08:38
Знам, че въпросът ми е глупав, но... Има ли начин да се разбере дали едно момче е девствено и ако да, какъв е той?

dimitar_ak
12-27-2010, 08:41
Физически белег няма. Просто по поведението му ще разбереш

thefreak
12-27-2010, 08:46
Знам, че въпросът ми е глупав, но... Има ли начин да се разбере дали едно момче е девствено и ако да, какъв е той?
На въпроса: "Девствен ли си?", какъв отговор дава?

BetterThanYou
12-27-2010, 09:32
Ами зависи, повечето девствени момчета свършват много бързо и по това може да се разбере, но го има и много фактори, които забавят еякулацията

SmilezZz
12-27-2010, 13:37
Може да се разбере от притеснението му,от държанието му..Както казаха и от по-бавното свършване,но мисля,че не трябва да се разчита толкова много на последното..
Иначе физически белег няма ((:

dimitar_ak
12-27-2010, 13:41
Може да се разбере от притеснението му,от държанието му..Както казаха и от по-бавното свършване,но мисля,че не трябва да се разчита толкова много на последното..
Иначе физически белег няма ((:

Един девственик няма да свърши бавно, а точно обратното. От очакване или ще свърши за секунди или изобщо няма да го вдигне.

gandalfepi4
12-27-2010, 14:44
Може да се разбере от притеснението му,от държанието му..Както казаха и от по-бавното свършване,но мисля,че не трябва да се разчита толкова много на последното..
Иначе физически белег няма ((:

Един девственик няма да свърши бавно, а точно обратното. От очакване или ще свърши за секунди или изобщо няма да го вдигне.

ТОЧНО първия път когато правих секс я държах един час (2 пъти по 30-ина минути), а сега, след пет години ебанйе, свършвам за къмто 5 минути и си скубя косата какво да правя

xoxi
12-27-2010, 14:49
Знам, че въпросът ми е глупав, но... Има ли начин да се разбере дали едно момче е девствено и ако да, какъв е той?

Най-добре го попитай.
Иначе едва ли сама би познала.

TedinCetyYy
12-27-2010, 14:58
ми аз преди да спя с едно момче,чувах слухове,че не е девствен,обаче след като си легнах с него по опита му доста си пролича,че е девствен и след това поразпитах и се оказах права :)

GregoryHouse
12-27-2010, 17:00
На thefreak въпроса беше най-верен...всичко останало е доста субективно и може да се дължи на това, че динозавър е повръщал в лигена на бобърите преди 50 млн години...