PDA

View Full Version : Лоша ситуация



Fashion13
12-27-2010, 09:13
Значи да не ме мислите за някое бележкарче-просто ме е яд,защото с две фр "закъсняхме"за час два пъти-първия влязохме 1-2 минутки след първия звънец,а втория-2,3!Написа ни в дневника закъснения и на мен ми беше неприятно,че още дори не ни беше свършило междучасието,обаче си казах,че може би е редно и не ми пука!Сега идва интересното-половината клас вече си влизат от 2-до 10 минути след началото на часа и НИЩО-НАЙ-МНОГО ДА ГИ ПИТА КЪДЕ СА БИЛИ!!!И ПЪРВИЯ ПЪТ-една приятелка по-големите я бяха затиснали и ударили и ние казахме на даскалката и тя кажа да спрем с ТИЯ оправдания,че и е писнало,а втория път друга фр плака и затова,а другите дето много закъсняват-казват на даскалката,че са били на лавка и за вода и тя казва,че няма проблем и може да седнат!Та другото нещо значи трета фр я изпитват и тя разказа половината урок,а втората,която беше много трудна тя се запъна и учителката я пита дали може да я разкаже и че ако не може ще я остави да седне и тя фр каза,че не може и учителката казва-бележника за двойка и още няколко знаеха пъти по-малко от нея и говореха простотии и даскалицата-научете го за следващия път!Така трето миналата година дадох на друга фр лист,че нямаше и айде забележка,а тая година даскалката вижда-бележки,смятане с елка,говорене,преписване,п дсказване и нищо!Сигурно съм ви досадила,но ще благодаря,ако драснете коментар!ААА още нещо:ТИЯ забележки+едни на момчетата ще ги чете на родителската среща и ще ни направи за смях!

SmilezZz
12-27-2010, 09:34
Не знам какво е правилно да се прави в случая..
Най-добре поговорете с директора..Все пак е нечестно
спрямо вас - защо пък на вас да пише закъснения и
двойки,а на другите - НЕ..
Не знам,направете нещо по въпроса..Ако трябва поговори
с майка си или баща си и те да поговорят,с когото трябва..

kokosety
12-27-2010, 10:31
Колко точно на брой теми смяташ да пуснеш, и то по горе-долу един и същ въпрос ? :lol: :lol:

LaChupacabra
12-27-2010, 11:32
говорете с нея първо..едва ли ще има резултат но все пак...ако не ходете при класната..ако и така не се разберете с нея-отиваш с майка си до директорката и така..