PDA

View Full Version : Боже!



Fashion13
12-27-2010, 09:42
Да знаете има един учител дето влизаме за час,като би втория звънец и той НЕИЗВИНЕНО ОТСЪСТВИЕ!Някое момиче,като говори я наказва през вратата или пред шкафа,а момчетата се разхождат даже и той нищо!Една даскалица друга като от 10 задачи сбъркам половин и тя 5,а другите с много повече грешки и тя 6 и 6-!Една фр на тест по НЕИЗУЧЕНИ НЕЩА-отговори на 10 от 20 въпроса-и 2,50,а един отговорил на 3 въпроса и тя-3!Това момиче си разказа част от урока и другата не можа и писа 2,а едни други дето не знаят нищо-забележка,а една даже се отърва!Пак изпита момичето то си разказа,ама един въпрос не можа-каза и че нищо не знае,пък друго дете разказа с мъмрене малко,зададоха и най-лесния допълнителен въпрос и-5!Друго момиче не подчертало там нещо и-без домашно,а другите от нейните хора-забравят си нещата и не пишат домашни-тя нищо!Казва,че ако не си напишем името или номера в класа на теста-2,а тия дето ги поущрява никога не ги пишат и даскалицата не им се кара дори!Добре,че аз винаги ги пиша,че може би е щяла да ме прати при директора!

beautifullslayer
12-28-2010, 12:49
Направете подписка да изгоните учителя и я пратете на директора ! Все пак не може така да се продължава ! :-x :-x :-x
Аз ако бях на твое място нямаше да седя със скръстени ръце ! :o

Zayzi
12-28-2010, 12:56
Малее,ако всички училища са такива,незнам на къде отива света.. :shock:

Fashion13
12-28-2010, 15:33
Радвам се,че ме разбирате!Аз също мислех за подписка,но се притеснявам,че някой от гадните ми съученици ще ме изпорти или ще се уплаши от даскалката!А даскалицата веднага ще каже на нашите!Мислех да поговоря със зам.директорката,която е много добра!Какво да правя?!

Extremescream
12-28-2010, 16:39
Виж,тая ще те преебе така или иначе.Отиди и поговори със зам.директорката,кажи й да поговори с тази учителка.Ако тогава стане по-злобна (както и ще),гледай да си изряден/на и да няма за какво да те хване.Тогава отиваш при директорът на училището и набързо доказваш,че тази не е годна за преподавател.С идиоти се разправя така човек.

GossipGirl89
12-28-2010, 16:49
Виж,тая ще те преебе така или иначе.Отиди и поговори със зам.директорката,кажи й да поговори с тази учителка.Ако тогава стане по-злобна (както и ще),гледай да си изряден/на и да няма за какво да те хване.Тогава отиваш при директорът на училището и набързо доказваш,че тази не е годна за преподавател.С идиоти се разправя така човек.

Съгласна съм! При всички положения, каквото и да направиш, учителката ще се озлоби и ще се опита да те прецака я с оценки, я със забележки, я с отсъствия и т.н., но ако правиш всичко както трябва, т.е. пишеш си домашните както е казала, учиш си, тя няма да има за какво да се заяде. А ако го направи отивате при директора и доказваш, че си била изрядна ученичка, а учителката ти пише лоши оценки без причина :) Наистина няма друг начин - или се вдигате целия клас срещу нея (малко вероятно след като казваш, че има групичка, която е толерирана от нея), или някой трябва да се престраши да бъде жертва за известно време докато ви я сменят

Fashion13
12-28-2010, 18:10
Ще има ли проблем,като ми е класна и има много постижения,а от класа има част,която е съгласна с мен,но ги е страх от даскалката! :(

Mario95
12-29-2010, 12:57
Изобщо не се занимавайте.Нищо няма да постигнете каквото и да правите.Ние НЯМАМЕ никакъв глас за каквото и да е.Преживейте го

ralica55
12-29-2010, 13:38
Направи нещо...как може да има такава дискриминация :(

Tempest
12-29-2010, 14:27
Малее,ако всички училища са такива,незнам на къде отива света.. :shock:

точно затова са единици..

GreenEye
12-29-2010, 15:58
Разбирам те напълно ние имахме такава даскалка по Математика и определено не и бях любимка.Седях сама на последния чин, отникъде никои няма и тя ми вика Симона млъкни, все едно сама си говоря :D :D И винаги АЗ бях без домашна, а пък нейния любимец беше перефектен.Така че можеш само да си натискаш парцалите, ако си 6-7 клас горещо ти го препоръчвам, защото накаря когато ти трябват оценките може да те прецека.Успех!

xWandereRx
12-29-2010, 16:09
Някой по - горе каза да направите подписка да я изгонят - съгласна съм, а ако не ви обърнат внимание съберете си родителите и да направят скандал на директора ви, няма как да не направи нещо.

gummybear
12-29-2010, 16:47
Първо поговори с майка си и ,след това прави каквото и да Е ! :oops: