PDA

View Full Version : Iphone ?



Imaginary__Love
12-27-2010, 10:46
Имам iphone от скоро, обаче не знам как да си качвам неща от компютара на него. като го прикача излиза една единствена папка със снимките който съм направила и нищо повече и в тази папка нищо друго не мога да кача. помогнете ми, моля ви !

masterbin
12-27-2010, 10:54
Зрасти,честит ти айфон! Значи за качване на всякакви работи от компа има 2 програми : IphoneBrowser и Itunes.Обаче регистрацията в iTunes е малко по-сложничка трябва да имаш карта на виза и да въвъдеш номера й и темподобни работи, спокойно не гълта пари, само когато теглиш free приложения, песни, снимки и каквото й да било. Също така след като си направиш регистрация ще може да влизаш и да теглиш неща от интернет от самия телефон, праграмите са ти пак iTunes, App Store и Cydia. Това е за което се сещам ако имаш още въпроси, питай :)

LifeFitness0
12-27-2010, 11:00
Голяма си е занимвака,но после става лесно.Просто теглиш Itunes :)
Аз имам Ipod но мисля че е същото.

masterbin
12-27-2010, 11:01
Голяма си е занимвака,но после става лесно.Просто теглиш Itunes :)
Аз имам Ipod но мисля че е същото. Вярно си е , колко съм го псувал докато свикна :D

Imaginary__Love
12-27-2010, 11:02
ми аз имам itunes ама не става.. не знам как да си кача каквото и да е било от там на телефона.. и затова питам как става това. не разбрах нищо от клипчетата в youtube.. :(

masterbin
12-27-2010, 11:12
ми аз имам itunes ама не става.. не знам как да си кача каквото и да е било от там на телефона.. и затова питам как става това. не разбрах нищо от клипчетата в youtube.. :( Трябва да си направиш регистрация в iTunes но регистрацията става единствено ако ти или вашите или които и да било познат има карта на visa или mastercard това е цялата философия след това гледаш клипове и практикуваш :)

Imaginary__Love
12-27-2010, 11:36
аз имам регистрация. Не знам как се работи с програмата, а в интернет нищо не мога да разбера, затова ви моля да ми обясните по някакъв начин какво да направя,за да си кача снимки и музика :( :(

YoungHollywood
12-27-2010, 16:58
За музика,картинки,видео..ето това-Xilisoft iPhone Transfer