PDA

View Full Version : много тъжна



l0w3
12-27-2010, 13:46
[color=violet]Здравейте.В началото на септември месец тази година се запознах с едно момче.Бях се върнала от почивка в Испания и отидох да видя баща си и брат си, тъй като мойте родители са разведение, но живеем близко на 12километра разтояние.Брат ми ме запозна с всички, много ги харесах, привързах се към тях.В началото не харесвах момчето, но усещах че той мен да.С нетърпение като играехме на подаръци и те все мене казваха той чакаше да ме прегърне, лежахме заедно на един кашон и той постоянно ме закачаше и ми казваше разни неща.Започнахме училище, но аз продължих да ходя събота и неделя там.Той ми поиска скайпа-дадох му го.Писахме си всеки ден.По писането му усещах че изпитва нещо към мен.Един ден субрах смелост и по скайпа му казах, че го харесвам.Когато го попитах дали и той ме харесва той отговори че незнае, харесвал и друго момиче и незнаел.Не си писахме 2 седници след това.Един ден видях, че е писал нещо и после хо е премахнал и му написах какво има, той каза вече няма значение, но преди това на скайпа си бях написала обичам те и името на едно момче, и си помислих че е заради това.Той продължи да пише все едно нищо не е станало.Един път стана нещо на въпрос да ми се моли и аз му казах и аз ти се молих, но ти нищо не ми каза а той:това е много по важно-за което му се молих да ми каже.Минаха се месеци а той пишеше 1-2дни и после изчезне за 2 седници, много страдах, много ме болеше от държанието му.Реших да го забравя, той не писа дълго време а аз вече горе долу свикнах с това.Но всеки път той започваше да пише, а аз не издържах и му отговарях.Много го обичам.Днес ми пише как си, а аз бях много зле защото един ме обижда, разказах му и му казах, че искам да забравя всички от там и той каза и мен ли, а аз: теб нее.Казах му, че всички ме нараняват и той каза:и аз понякога и аз:но аз винаги ти прощавам.А после написа, че излиза. но обещава че после ще ми пише.Моля ви кажете ми вие какво мислите, дали той ме харесва, дали изпитва поне някакви чувства към мен.

Stan4o123
12-27-2010, 15:02
Жизнено важно за адекватността на нашите отговори и съвети е да си казвате годините,но погледнато о мъжка гледна точка,пича си те пази резерва...

l0w3
12-27-2010, 15:30
аз съм на 15 а той на 14, един ден той ме попита за мене има ли значение възраста а аз му казах : че изобщо няма.И каква резерва, той сега си няма гадже.

w0sh
12-27-2010, 15:43
много садец, а

по темата: TLDR

Punisherrr
12-27-2010, 16:08
Момчето е на 14. Играе му се ЦС ала бала. Не разчитай на особено сериозно отношение.
И все пак ти го познаваш, не аз. Хвани го и го питай директно всичко, което те мъчи по тоя въпрос. ;) Друг начин няма. Само с овъртане и намеци най-много да се объркаш още повече.

Pa3yMeH
12-27-2010, 16:29
Момчето е на 14. Играе му се ЦС ала бала. Не разчитай на особено сериозно отношение.
И все пак ти го познаваш, не аз. Хвани го и го питай директно всичко, което те мъчи по тоя въпрос. ;) Друг начин няма. Само с овъртане и намеци най-много да се объркаш още повече.

Гледай ся, част от момчетата на 12-13-14 играят ЦС, други не. Аз съм от тези, които не играят. Казвам ти това, защото го слагаш като общ знаменател - "Той ще иска да играе ЦС, няма да излизате, само ще се зомбира". И аз съм геймър принципно, но пак си излизам с приятели :) Да не говорим ако имам гадже 8-)

Punisherrr
12-27-2010, 16:44
Не се хващай за т'ва сега. Казах го като пример за поведението и интересите на момчетата (масово) в тая възраст. Нищо против нямам, просто се опитвам да разясня на авторката, че желанията и намеренията й явно не съответстват с неговите в момента.

l0w3
12-27-2010, 16:53
наистина може и да е така, аз и да се опитвам да го забравя, но той не ми го позволява, много ме нарянава, по някои път се държи добре, друг път зле, аз много страдам от това.И нали го питах харесваш ли ме или не и той каза, че незнае.

Punisherrr
12-27-2010, 17:01
Ти сама се нараняваш като си навиваш, че си много привързана и не можеш без някой, който не показва същите чувства към теб.

l0w3
12-27-2010, 17:03
Еми аз колкото и да се опитвам да го забравя, не става какво да направя?

w0sh
12-27-2010, 17:14
Еми аз колкото и да се опитвам да го забравя, не става какво да направя?

алкохол + лексотан.

FataMorgana
12-27-2010, 17:22
наистина може и да е така, аз и да се опитвам да го забравя, но той не ми го позволява, много ме нарянава, по някои път се държи добре, друг път зле, аз много страдам от това.И нали го питах харесваш ли ме или не и той каза, че незнае.

Защо харесваш някой който дори 'незнае' дали те харесва? Режиш го, и му казваш да ти звънне когато спре да е толкова объркан.

Момчето с което съм сега му казах че 'не знам' и дали не можем да бъдем приятели, и той каза че няма никакво намерение да ми е приятел и иска да е много повече от това. Беше адски сексии :lol:

l0w3
12-27-2010, 17:50
Еми все пак аз съм момиче и първа му признах чувствата си, и си мисля, че ако и той ме харесва дори и малко да ми го е показал по някакъв начин, но той нищо не прави.

TheTeen
12-27-2010, 17:55
Ами щом ти си почнала първата крачка и след това той не е поел напред да те потърси или не ти го е показал,че има йякакви чувства,амй не е за теб.Просто не си струва,знам колко е трудно да се забрави момче,но просто приеми,че с него само ще се нараняваш все повече и повече.. не мисли за него,махни го от мислите си,излизай по-често с приятели,абе общо взето си запълвай времето за да може да го забравиш..има толкова момчета,все ще се намери някой стойностен за теб :) Успех.. :-)