PDA

View Full Version : Искам го !!!



nk
12-27-2010, 14:04
Преди време се запознах с едно момче , което много ми допадна . Той по характер се пада женкар. Още първия път , когато се запознахме той започна ме сваля . Адна ме в скаип и започнах ме да си пишем . Често го срещах , когато се прибирах от тренировки , през това време , в което той е флиртувал с мен в последствие разбрах , че е ходел с една моя много добра приятелка.След като скъсаха започна да ми пише ида ме кара да се видим , аз се пречупих и се видях ме . Бяхме заедно , цяла вечер го правих на луд и го карах да ми ходи след г*за (с извинения) , което при него не се случва често да ходи след някое момиче . За малко останах ме сами за една тъмна улица , той ме целуна но аз го отрязах , после тръгна да ми казва нещо . при което аз му казах ,че тази вечер сме само приятели .Скоро бяхме заедно на дискотека цяла вечер ме прегръщаше но не се опита да ме целуне отново . Наскоро разбрах ,че е тръгнал с едно момиче , като я видях на снимки от една гледна точка ми стана ясно защо е с нея , може би тя му дава това което аз няма да му пусна .Искам го за мен,искам да си върна ! Благодаря Ви !

SmilezZz
12-27-2010, 14:14
Ти сама каза,че е женкар и надали ще успееш да го
промениш..Но все пак бъди до него,но не се опитвай да му
развалиш връзката - ако отново скъса и с това момиче,действай
ако си сигурна в него и в собствените си чувства...

nk
12-27-2010, 14:21
Знам , че колкото и да искам не мога да променя , но и такъв ще го приема .Просто адски много ми влезе под кожата . . . и имам нужда от него

Stan4o123
12-27-2010, 14:31
ебаси глупостта,исках го,ама го режех,той избяга и сега пак си го искам?!Сериозно ли?!

tanch3t093
12-27-2010, 14:34
Замисли се дали ще си щастлива с него, докато ходи с теб сигурно ще се забива с други и историята на нов глас. Ама ти си решаваш все пак, ама да няма после "какво да правя той ми изневерява" ...

poncho
12-27-2010, 14:42
Замисли се дали ще си щастлива с него, докато ходи с теб сигурно ще се забива с други и историята на нов глас. Ама ти си решаваш все пак, ама да няма после "какво да правя той ми изневерява" ...

+1 :)

wasch0
12-27-2010, 15:01
Бях в подобно положение.
Когато бяхме заедно твърдеше,че ме обича, а след като скъсах с него на същата вечер си намери друга..
Не си струва. Не се хаби.

SmilezZz
12-27-2010, 15:03
ебаси глупостта,исках го,ама го режех,той избяга и сега пак си го искам?!Сериозно ли?!Осъзнаваш какво си имал,чак когато го загубиш !!!
- Винаги е било така и така ще бъде..
Правят се на недостъпни и слес като загубят момчето,осъзнават - че той и влезнал под кожата им и го искат.. :lol:

w0sh
12-27-2010, 15:12
Не знам кое ще е това момче, което ще е доволно само на мили очички.

Ти дори не му даваш да те целуне. Ебати пускането...

Punisherrr
12-27-2010, 16:53
Знаеш, че е такъв и все пак си набиваш филма, че си имала нужда от него? Доста глупаво ми се вижда. Все едно на пук искаш да се набуташ в 'акото'. Хем няма да му се даваш, а знаеш, че тва му е единственото желание (вероятно), хем пак си го искаш за себе си.
Я по-добре си плисни една студена вода в лицето и се преориентирай на някъде.

Ssummerjam
12-27-2010, 17:22
Всеки рано или късно си намира майстора, но за съжаление ти няма да си неговия.

nk
12-27-2010, 18:18
Знам че няма да съм неговия майстор.Знам знам но въпреки това искам . Една негова много добра приятелка ми каза ако искам да стане нещо повече трябва да му вляза под кожата .А незнам как ще стане това предполагам че и няма как да стане а наистина ми се иска. . .

Stan4o123
12-27-2010, 19:32
Според мен,това е абсолютна загуба на време,а времето е ограничен ресурс...с извинение,ти си глупава,че изобщо се тормозиш...

sexyt0o
12-27-2010, 21:30
Ех и аз така като тебе попадам на женкари
:D такъв ни е късмета .. те не са свикнали да тичат след момиче а да го получават на готово ;д ако види че не му обръщаш внимание отива при друга ;д Имаш 2 вариянта : Да не се занимаваш с него а да си намериш друг който ще си умира за твоето внимание или все пак ако наистина го харесваш да си опорита и да му покажеш че ти си различна от другите и да се бориш за неговото внимание

deadshadow13
12-29-2010, 22:37
Преди време се запознах с едно момче , което много ми допадна . Той по характер се пада женкар. Още първия път , когато се запознахме той започна ме сваля . Адна ме в скаип и започнах ме да си пишем . Често го срещах , когато се прибирах от тренировки , през това време , в което той е флиртувал с мен в последствие разбрах , че е ходел с една моя много добра приятелка.След като скъсаха започна да ми пише ида ме кара да се видим , аз се пречупих и се видях ме . Бяхме заедно , цяла вечер го правих на луд и го карах да ми ходи след г*за (с извинения) , което при него не се случва често да ходи след някое момиче . За малко останах ме сами за една тъмна улица , той ме целуна но аз го отрязах , после тръгна да ми казва нещо . при което аз му казах ,че тази вечер сме само приятели .Скоро бяхме заедно на дискотека цяла вечер ме прегръщаше но не се опита да ме целуне отново . Наскоро разбрах ,че е тръгнал с едно момиче , като я видях на снимки от една гледна точка ми стана ясно защо е с нея , може би тя му дава това което аз няма да му пусна .Искам го за мен,искам да си върна ! Благодаря Ви !

ами значи ще бъда кратък-да го отрезваш и да не му позволяваш да те целуне е той просто е женкар и не търси връзки не съжелявай просто търси Секс ти не даваш да те доближава и те отрезва ем знаеш къв е ем се влюбваш, виж резулта та.

SemperFidelis
12-29-2010, 23:52
Искам го !!!

"...бих и го дал дал целия..." :lol:

GregoryHouse
12-29-2010, 23:59
Whirlwind blowjob attack e уместна в случая според мен. Ако това не подейства...нищо няма шанс..

Brooklyn
12-30-2010, 00:04
мноо ме кефите като се захванете за някъв и почнете да смучете положителното от него дори и да не съществува такова ,сякаш други не съществуват

пълните оФци

Wednesday666
12-30-2010, 09:23
Замисли се дали ще си щастлива с него, докато ходи с теб сигурно ще се забива с други и историята на нов глас. Ама ти си решаваш все пак, ама да няма после "какво да правя той ми изневерява" ...



Абсолютно точно.

Ако искаш да те боли още повече, отколкото сега, давай, гони го до 101, но после ще стане по-зле според мен.

Hiphoplove
12-30-2010, 17:48
ебаси глупостта,исках го,ама го режех,той избяга и сега пак си го искам?!Сериозно ли?!Осъзнаваш какво си имал,чак когато го загубиш !!!
- Винаги е било така и така ще бъде..
Правят се на недостъпни и слес като загубят момчето,осъзнават - че той и влезнал под кожата им и го искат.. :lol:

Да, наистина е така. Момчето, което ме харесва ( аз си казвах че не го харесвам и реших да не му обръщам внимание ) докато не започна да се закача с моя приятелка.. сега осъзнавам че го харесвам и се опитвам да му го покажаа :D :-D

alabama4151
12-31-2010, 17:31
Не се занимавай с женкари!!! Рано или късно ще съжаляваш...