PDA

View Full Version : Без Интернет



MFsinner
12-27-2010, 17:56
Пред дилема съм.
Значи така :-D Родителите ми смятат, че леко прекалявам с компютъра (като няма кво да правя съм най малко 16 часа на него, иначе постоянно си излизам с приятели, спортувам, ходя по купони и.т.н) И смятат да ми го спират. Попринцип всеки път казват така, обаче нищо не се случва, но това се промени ДНЕС.Обадиха ми се от BTK (VIVATEL) да ми кажат, че ще ми спрат нет-а на 3 януари, и понеже майка ми може да го плаща само (заради паролите.. неината не я знам 8-) ) и се чудя КАК подяволите или по точно Откъде да фащам нет. Напоследък гледам сякви карти на NetworxBG за WIFI 20-30 кинта на месец неуграничен, па се чудех.
Ако някой има някакви идей нека да сподели :P

radeberger
12-27-2010, 20:22
Wifi от съседите? 8-)

MFsinner
12-27-2010, 20:43
Wifi от съседите? 8-)
Абе да ти кажа честно.. пробвах :D К`ви ли не начини :shock: на целия блок съм пробвал и на нито 1 не успях да разбия паролата :D освен на BTCADSL което е на същия принцип като нашия и като спре моя и от там няма да ловя :D

MFsinner
12-28-2010, 08:44
Мойте зрелки са железни.. 16 часа - когато навън вали и няма ко да се прай, а попринцип idk по малко от 5 часа

Paramour
12-28-2010, 15:59
Ами.. wifi от съседите .. аз от там си крада като не съм в нашия апартамент и съм с телефона :lol:
иначе.. има едни кириики (от м-тел и глобул ги даваха) за безжичен интернет. Само че не знам по колко се плаща на месец.

Adynamia
12-29-2010, 09:19
Само не знам какво му е толкова ужасното да си без интернет ? Лично аз 6 месеца бях без такъв, защото родителите ми го спряха.. Е ? Да не би да се превърнах в извънземно, или..? Не се опитвай да надхитриш ваще, щото като се стигне до интернета - ще си под постоянно наблюдение. Има едно нещо, което можеш да направиш - прави се на света вода ненапита и стой без нет около 1 седмица. След тва ще видиш, че вс. ще се оправи.. Знам го от личен опит. Успех! :)

blaaablaaablaaa
12-29-2010, 14:26
16 часа на ден?!? Ами направи компромис - стой по-малко, особево когато вашите ги няма. Те като видят, че вече си в правия път, и те ще направят компромис. Ако не искат - сопни се и обясн, че вече си се промениб. И... 16 чака?!?

GirlYyYXD
01-15-2011, 08:52
Намали нета,човечееее!!!!16 часа на ден-ТИ В РЕД ЛИ СИ?!А пък на мен щели да ми слагат парола,защото съм стояла по 5 часа... :-x

nwjsw
01-16-2011, 05:44
:-o Измисли си някакво занимание което да практикуваш!Например отиди на ски в планината :-) Или напратви така,че половината от тези 16 часа прекарай навън с приятели 8)