PDA

View Full Version : Опитвам..но не мога



mmm_sweet
12-27-2010, 18:14
От както скъсахме с бившия ми (това беше преди месец) се чувам и срещам с разни момчета,но никой не е подходящ за мен и стават както се вика "за по една нощ". Но аз не съм такъв човек. Аз търся момче,към което отново да разкрия чувствата си...Но като че ли май няма такъв. Всяко момче,което срещна,ме иска само в сексуално отношение,а аз не искам това....и е трудно просто да го намеря. Постоянно чета във форума как момчета се влюбват постоянно в момичета...е да,ама къде са тея момчета? Къде да ги срещна? (за улеснение може да ми кажете вие къде сте срещнали своята половинка :oops: )

П.П.С. Малко съм пийнала понеже са празници и може малко да не разберете какво съм казала,след нова година ще го проверя за граматически грешки :-P

xoxi
12-27-2010, 18:20
Леле цял месец без гадже и откачаш.
Ами то така насила не стават нещата. Колкото и да търсиш, няма да намериш това, което очакваш.. "Най-хубавите неща се случват, когато най-малко очакваш!"

пп: браво, че си 'пийнала' и ни го споделяш, ръкопляскаме ти..

bqlomeche
12-27-2010, 21:53
Не тръгвай НИКОГА с толкова големи очаквания !

aislado
12-27-2010, 22:14
Какво да ти кажа 1 месец не е чак толкова голям период от време,но изглежда че ти също си от хората,който немогат сами и искат някои да е до тях,някой който да ги гушка.. но както каза по горе xoxi "Най-хубавите неща се случват, когато най-малко очакваш!" :)

tanch3t093
12-27-2010, 22:52
Изобщо не го търси, ще дойде когато най-малко очакваш. Има такива момчета, просто не си попаднала на свестен ;)

sweety7
12-28-2010, 13:35
Не бързай толкова да си намериш гадже.. порадвай се на свободата си .. сега ти се е паднало : )) а пък то ще дойде само ;) :-P

DeVilTerroR
12-28-2010, 13:38
Еми те бройкаджиите на пишат в форума :D
А иначе просто трябва да чакаш и се някога ще намериш сериозно момче !

lolyyy
12-28-2010, 15:13
Ми ... то и аз бях малко като теб само дето не търсих никой ... Ей така за по една вечер и после кой от каде е. С това момче, с което съм сега също очаквах, че ще е за една вечер, но той задържа вниманието ми и просто нещата станаха много сериозни. Сега в никакъв случай не искам да го загубя! Чак ме е яд, че го обичам толкова :-D
Сигурна съм, че когато спреш да търсиш сериозно момче, то само ще дойде при теб! Иначе ти желая успех и ти стискам палци ! =;

xinfamous
12-28-2010, 15:25
Ивона ?