PDA

View Full Version : тема...за разговор



aislado
12-27-2010, 18:23
Работата е там че с приятелката ми сме заедно вече година и 3 4 месеца и досега много добре върви всичко,но последно време започнах да нямам идеи за теми на разговор.По принцип всяко момиче обича много да говори и тя не е изключение.Лошото е че като няма за какво да говорим започва да не ми говори и да ми се сарди :( ...Та идеи

TheTeen
12-27-2010, 18:27
Ти попринцип сам трябва да знаеш как да подходиш към даденото момиче,да знаеш какво я интересува,какво я влече,за какво обича да говори ..!!Ти най-дбре си я познаваш,би трябвало да знаеш с какво точно да я заговориш за тема на разговор,интересна тема е спорта,ако практикува и я влече спорт,например за някой мач(волейболен,баксетболен или просто някакъв вид спортен мач) ил иза някои играчи от този спорт,все измисли нещо,което й харесва.Успех :)

CR0W
12-27-2010, 18:39
Теми?Теми ли искаш?Ето ти няколко.Прочети някое списание и някоя по-интересна статия.После и разкажи.Музика сигурно слушате.Филми гледате ли?Заведи я на някой филм и после го обсъдете.Може да подхванеш тема задетството й.Разкажи й някой виц.Научи нещо за някое нейно любимо хоби/животно/спорт/музика/филмов жанр/книги.Отидете на музей бе хора.После ще имате за какво да говорите.Има още хиляди теми.Боквално можеш да говориш за всичко.Спагети :) всеки ги обича,кучета,снега,сезони,к расиви места,плодове,зеленчуци,бо бони,прически ВСИЧКО.

prasyte
12-27-2010, 18:48
Най-лесно е да изкараш нея виновна, че не може да поддържа разговор и тя да се притеснява за този проблем.

Надявам се, че помогнах :)

Stan4o123
12-27-2010, 19:28
Тишината е единственото злато,което жените не ценят!

aislado
12-27-2010, 20:00
Ама ние сме изговорили всичко абсолутно всичко,което може да се изговори филми,игри,музей,книги и т.н и т.н по много.Преди по 10 часа не сме спирали да говорим нон стоп...но ми дойде нещо на акала :-D

bqlomeche
12-27-2010, 21:11
Ох, няма значение от колко време сте заедно, дали си знаете майчиното мляко и т.н. Ако не живеете заедно и имате различни компании, ако всеки ден не е като другия и се случва по нещо интересно ест., че темите ще дойдат от самосебе си... Ако търсиш за какво да си говорите... просто няма смисъл да си говорите. Самият факт, че си с този човек все още показва нещо.. ако няма какво да си кажете просто търсете да разнообразите с нещо връзката си. Промяната винаги води до теми :D