PDA

View Full Version : Онлайн програми



RoSKo0o0
12-27-2010, 21:12
http://www.hundredpushups.com/index.html

Какво ще кажете затова? Има за лицеви, коремни, клякания и скоро ще добавят (уж) 25 набирания и 50 набирания? Някой ползвал ли е програмата... има ли ефект? Аз почнах директно от 3-та седмица на лицевите (ама нещо не мога да се справя с първия ден, че лостовете достатъчно ме измарят преди това), защото така пише :) Мнения?

LifeFitness0
12-28-2010, 06:42
Според мен е много по-удобно сам да си съставиш програма по твоите възможности и постепенно да увеличаваш.
Не ти трябват такива програми пригодени за всички(лично мнение).

RoSKo0o0
12-28-2010, 09:30
Според мен е много по-удобно сам да си съставиш програма по твоите възможности и постепенно да увеличаваш.
Не ти трябват такива програми пригодени за всички(лично мнение).

И това го има, но ми е интересно дали някой е стигал до след 6-тата седмица и дали изобщо се постига това, за което се започва изобщо :)

blackfireXx
12-28-2010, 12:46
преведи ми го на БГ и почвам тази програма и ще ти кажа след 6 седмици дали работи... само ми го преведи на БГ да знам кое как и кога и ги почвам :) говоря сериозно :)

ZipFail
12-28-2010, 12:54
Един приятел за 4-5 седмици по тая програма почна да прави по към 85, определно има ефект, ама след това ако не продължиш да тренираш ще го загубиш ;)

slicky
12-28-2010, 18:39
1 мой фр правеше по подобна програма,ама му се прецакаха раменете,тай че внимавай как ги правиш

resend
12-28-2010, 20:48
Няма такава програма,която да дава резултати на всеки..Добрата програма е пригодена по възможностите,моментното състояние и целите на трениращия.Всяка програма може да даде прекрасни резултати на някого и никакви резултати на тебе (и обратното).По-добре се опитай да пригодиш програмата според себе си.Това,естествено,е трудно.Не е сигурно,че ще научкаш оптималния вариант.За това служат кондиционните треньори и разбиращите фитнес инструктори,а това изисква финанси.
Да приемем,че програмата е на 100% за тебе.Ти допускаш 2 съществени грешки.
1.Започваш от средата на програмата.Това не е правилно.
2.Правиш я след тренировка на лостове.Така няма как да използваш 100% от възможностите си.Това,което ти е приоритетно,трябва да дойде на първи план.Ако все пак решиш да действаш по тази програма,ти предлагам да правиш лицевите или сутринта (лостовете поне 4-5 часа по-късно),или в отденел ден.Дори не погледнах програмата,но ако лицевите се правят всеки ден,но са в малък обем,можеш да ги правиш като 1во упражнение в тренировката ти на лостовете.Ако се правят само 2-3 дена в седмицата,но са в голям обем,можеш да ги преместиш в отделен ден от лостовете.Ако са в голям обем и се правят всеки ден,едното трябва да отпадне,ако искаш да постигнеш нещо в едно от двете.

Хубаво е,че тренираш,но ти предлагам да погледенеш и храненето си и съня :)
Това е от мене,дано съм ти помогнал.

ZipFail
12-28-2010, 21:16
То се почва след 3тата седмица, точно защото е пригодена за него ;)

Иначе съм съгласен за другото..

wolf23
12-29-2010, 07:47
Според мен е най добре да правиш всичко на по малки серийки но с повече повторения и постепенно да увеличаваш сериите. Като между серийките си оставяш не повече от 30-40 секунди почивка мах.