PDA

View Full Version : Даамм .. той ме харесва !



gabby1995
12-27-2010, 21:52
Здравейте ! Искам да ви кажа ,че започвам да си мисля ,че моят най-добър приятел ме харесва .Всъшност с него се познаваме още от много малки , израстнали сме заедно и на мен ми е някакси странно ,защото като си представя това е все едно да целувам брат си !
Сигурно ще ме попитате как разбрах ,че ме харесва ?! От известно време ,когато му споделих (тъи като аз споделям всичко с него ) ,че съм приключила така наречената ми "връзка" (която не беше въобще успешна ) той започна да се държи доста странно ( да ми прави комплименти , когато си мишем по скаипа ми испраща целуфчици и прегрътки , когато се прибера в къщи винаги ме распитва с кого и къде съм била .. и т.н. ) и аз започнах да подозирам ,че той ме харесва! Също така преди няколко дни заваля сняг и той ми каза : погледни навън ! { } Не бях забелязала ,че навън вали сняг , казах му че е много красиво , а той ми отговори : Направих го заради теб ! Невъзможно но супер сладко ! :) Стана ми много готино ,но не знам какво да правя ?!
Не искам да го нараня защото той се държи адски мило с мен !
Моля ви , посъветвайте ме какво да правя ! :( Благодаря предварително ! :-)

bqlomeche
12-27-2010, 21:58
Така... първо се пише раЗпитвам и второ сега съм 4 години (връзка) с един от най-добрите ми приятели :)

Любовта между приятели е винаги като айряна... Веднъж стане ли на айрян връщане назад няма... Затова си помисли много добре.. Дали наистина нямаш чувства към него или дали обичта ти към него може да се промени. :) Много внимавай, защото това наистина е сериозен проблем. Ако той наистина те харесва и ти не искаш да нараниш чувствата му ако случайно не го харесваш, няма да можеш да му споделяш за нови гаджета и прочие. Чисто мъчение си е. Затова първо разбери ти какво мислиш по въпроса наистина и дали си струва :)

gabby1995
12-27-2010, 22:05
Ами приятелките ми , ми казват че после той ще си намери друга и ще съжалявам ,че съм пропуслнала тази възможност,че той ще си намери друга .. и т.н. , но аз точно това искам ! Да си намери друга и да са щастливи ,защото ако му призная за мойте чувства само ще го нараня ( а аз не искам това ) ! :(

bqlomeche
12-27-2010, 22:09
Е, при мен любовта не дойде веднага.. Мина известно време. А ти знаеш ли със сигурност, че той има чувства кум теб? Защото може само да се държи по-добре, за да те успокоява...

gabby1995
12-27-2010, 22:13
Ами всъшност съм обедена ,че е така ,защото той е много добър приятел и със сестра ми и я е попитал дали ще може да се получи нещо между нас !

bqlomeche
12-27-2010, 22:17
Колкото и съвети да получиш тук е ясно, че ти си решаваш :) И все пак добре си помисли...

gabby1995
12-27-2010, 22:26
Не знам ! Много съм объркана .. просто си мисля ,че ако си намери друга и много ще съжалявам , но ако се съглася да сме заедно ,ще го нараня защото чувствата ни няма да са взаимни ! :( и излиза , че хем не го искам , хем не го давам ... уфф много съм объркана ..горкия тои не искам да му признавам за чувствата си !

vankovvv
12-27-2010, 22:29
Тей или иначе ще разбере за чувствата. По добре го отрежи и се бори за приятелство.

gabby1995
12-27-2010, 22:37
Да ! Благодаря ви много за чудесните съвети! :-)

tanch3t093
12-27-2010, 22:44
В момента се намирам в абсолютно същото положение. С въпросното момче сме от един клас, в продължение на 4 години всеки ден си пишем и споделяме абсолютно всичко ... Проблема е,че той е влюбен в мен от 3 години, но аз не знаех, разбрах от една приятелка, с която той е споделил, защото това страшно го мъчи. Аз не подозирах абсолятно нищо ... И до сега нищо не предприемам, но не искам да го изгубя като приятел, защото страшно държа на него! Не знам дали ще е добре да правиш като мен т.е. все едно нищо не знаеш и всичсо си е по старому. Но ти си знаеш най-добре премисли всичко и събери чувствата си, не искаш да го нараниш, но ако ти признае е по-добре да знае истината ...

darrie
12-28-2010, 13:16
Обмисли добре съветите на другите (няма им повтарям думите) и поговори с него. Или ще останете само приятели, или ще сте нещо повече.

Paramour
12-28-2010, 14:36
1, ти не си сигурна дали той те харесва. Това са само предположения от твоя страна. може пък да се държи мило, за да се почувстваш ти по-добре след като си се разделила с приятеля си.
Не мисли какво ще правиш ако те харесва, а дали изобщо те харесва като нещо повече от приятелка.
Поговори с него и разбери.

Missmarch
01-01-2011, 20:03
В много случаи приятелството се превръща в любов, а тя ръжда не хваща :) ...колко странен и в същото време гаден случай :(