PDA

View Full Version : Адски зле и тъжна ;[[



LikrenNsSe
12-27-2010, 23:14
Чувствам се тъжно и адски зле. Причината поради, която съм така е момче.. както обикновено. На 13г. съм, а той е на 17. Разбра, че го харесвам и ми каза, че съм му симпатична и че ме харесва, но съм много малка. Прав е няма спор, но моя приятелка му е показвала снимки на други момичета на същата възраст и той пак е казал, че ги харесва. По принцип му се носи слава на женкар и в нашето село(от едно и също село сме, но от различни градове) никой не говори добро за него. Та причината поради, която се чувствам така е че отдавна не сме се чували или писали. През цялата ваканция е на село, там има компютър, но постоянно е навън с приятели. Много ми е тъжно, заради факта, че не си пишем, също така че не ме приема на сериозно. Когато си говорим темата е една и съща – кога ще ми пуснеш, колко гаджета си имала, как искаш да ти е първия път. Незнам какво да правя. Правя всичко каквото той поиска. Искаше моя снимка по бельо направих си така дадох му я. Искаше и да излизам няколко пъти на село с него, но нямах тази възможност иначе бих излязла. Имам му много голямо доверие, пък и той е печен, колкото и да говори за секс.. разбирам го на 17 е нормално е. Оплаквам се на приятелка, че немога без да имам някаква връзка с него, изливам си чувства ми и съвета й беше да му кажа всичко това, което на нея. Бях и казала че имам нужда да поддържам връзка с него, че е супер важен, че ще направя всичко което поиска. Нямам тази смелост да му го кажа в очите, защото незнам как ще реагира. Дали ще ме приема на сериозно или ще ми се изсмее и повече няма да ми проговори. Досега винаги е разбирал когато му говоря сериозно, но това е много по-сериозно. Проблем е също така, че плача за най-малкото нещо. Днес ме избазикаха, а аз се разплаках и се разсърдих. Крив ми е целия свят. Държа се ужасно със всички, незнам какво да правя. Нашите не ме разбират и неискат да ме пуснат да си отида на село и да го видя. Другата ми приятелка, която живее на село и почти всеки ден излиза с него и другите му приятели, постоянно ми говори за него и знае, че ме наранява, но го прави нарочно. Наистина незнам как да се оправя какво да правя, как да постъпя. Много объркано го обясних, но се надявам да ме разберете и да ми помогнете…Предварително се извинявам за всичките си правописни и пунктуационни грешки, но в момента ревяща пича всичко това..

tanch3t093
12-27-2010, 23:20
Божее да ти имам и проблемите ... Сама каза, че е женкар какво очакваш от него? За него си прекалено малка и няма да те вземе насериозно. Той мисли, че си му в кърпа вързана, щом правиш всичко, което пожелае. Не го прави! Не се интересувай от него, само ще страдаш. Едва на 13 си, ще намериш подходящия1 но това със сигурност не е той.

mArMaLaDkA
12-27-2010, 23:27
Трудно ти е да го повярваш в момента, но един ден ще се смееш на сегашното си поведение и ще се чудиш как си можела да харесваш такъв кретен.
Не му позволявай да те унижава по какъвто и да било начин, никакви снимки по и без бельо, никакви крокодилски сълзи, намери си някакво хоби(чети книги, запиши се на някакъв спорт) и ще видиш как бързо-бързо ще забравиш за увлечението си. Защото си е точно това - едно просто и никакво увлечение, въпреки че ти се струва нещо много по-голямо.

sweetyytweety
12-28-2010, 01:15
щом е женкар оставяй го пък и е на 17 години много ясно че ще мисли САМО за секс намери някой на твоята възраст със сигурност не е единствен тоя

adrenal1n
12-28-2010, 01:21
Ще се наложи да си го избиеш от главата.. Да, може да ти се струва трудно/невъзможно/болезнено, но става, изисква се желание и воля.. Порасни още малко, стани на 15-16, намери си що-годе прилично момче, което ще те уважава и цени.. И бягай надалеч от момчетата "женкари"..

spopi
12-28-2010, 06:59
Да те питам ти ще му пуснеш ли ако те накара интересно ми е?
Какво правиш не знам ама трябва да го избиеш тоя от главата си ,че като то гледам някой глупост ще направиш. :)

CrAzYanDlaZy
12-28-2010, 07:19
Трудно ти е да го повярваш в момента, но един ден ще се смееш на сегашното си поведение и ще се чудиш как си можела да харесваш такъв кретен.
Не му позволявай да те унижава по какъвто и да било начин, никакви снимки по и без бельо, никакви крокодилски сълзи, намери си някакво хоби(чети книги, запиши се на някакъв спорт) и ще видиш как бързо-бързо ще забравиш за увлечението си. Защото си е точно това - едно просто и никакво увлечение, въпреки че ти се струва нещо много по-голямо.
++

SuperBadSuperFresh
12-28-2010, 07:31
Нали се сещаш,че си играе с теб.Ама няма и какво да се оплакваш,казал ти е че си му малка,ти продължаваш.Снимка по бельо?-Готово!Момиче,на 13 не прави глупости за едното момче.Пък и така като му слушам желанията,не е много по-напред от теб на акъл.
Поплачи си сега за него,за по-нататък да ти е за урок,че някои хора просто обичат да използват другите.

GreenEye
12-28-2010, 07:36
Познато ми е положението ти, но:
Първо:Стегни се малко и не плачи за всичко (може да си лесно ранима или да не можеш да здържаш емоциите си)така хората ще разберат че си уязвима и ще се опитат да те контролират
Второ:За твоята възраст е нормално да си свръх чувствителна.
Трето:Нормално е да харесваш и да те привличат по-големи, защото хормоните ти бушуват
Четвърто:Колкото и да не ти се иска, трябва да приемеш истината, че това момче може би те иска само за секс, а според мен едва ли ти се иска първият ти път да е на 13.
Според мен трябва директно да го попиташ, отколкото тихо да страдаш.Кажи му всичко в очите.Успех! :)

LikrenNsSe
12-28-2010, 11:16
Ич не ми се щте първия ми път да е на 13. Знаете ли осъзнах нещо, снощи след като написах целия тоз ферман и се успокойх малко, реших да му разгледам снимките във фейсбук. Разгледах ги ... и непочувствах нищо смисъл преди когато го видех на живо на снимка краката ми омекваха, а сега нищо нищичко. Мерси за съветите. Пък и разбрах че мога без него, а немога без приятелката ми с която се бяхме скарали мънично, но се оправихме и на мен ми олекна. Мда това не е влюбване. Ама кат да е. То ми писна да се занимавам с него и накрая нищо =]] и пак мерси за съветите ще ги послушам и ще спра сякакъв контакт с него

kalit0y
12-28-2010, 11:36
Божее да ти имам и проблемите ... Сама каза, че е женкар какво очакваш от него? За него си прекалено малка и няма да те вземе насериозно. Той мисли, че си му в кърпа вързана, щом правиш всичко, което пожелае. Не го прави! Не се интересувай от него, само ще страдаш. Едва на 13 си, ще намериш подходящия1 но това със сигурност не е той.

Така е той си мисли, че когато ти свирне ще се появиш!

minionka
12-28-2010, 11:57
Егати тъпанара. Много са ми интересни такива като теб, които си мислят, че вече са невъзможно влюбени в някав олигофрен..че даже го разбират какъв е. Ти си на 13, той на 17. Ти кво очакваш, да те обича до гроб?? Епа намери си хоби, излизай по-често, ама без него.

Missmarch
01-01-2011, 20:07
Писал ти е : КОГА ЩЕ МУ ПУСНЕШ?!?!?!?!! Ехооо момиче, остави го, голям е, само това го интересува, но и явно хорските приказки са си верни! Мисли че си лесна, иска само с-кс ... докажи му че не е така!!!! :)

Wits
01-01-2011, 21:27
Знаете ли, осъзнах нещо. Снощи след като написах целия този ферман(не знаех че пишеш фермани, да не работиш за някой султан ^^) и се успокоих малко, реших да му разгледам снимките във фейсбук.

Аз ти препоръчвам ти(може и барабар с твоята приятелка) да си вземете една книжка с тестове по български език(много е забавно). Ще ти помогне по-нататък в живота, а на всичкото отгоре по-лесно ще превъзмогнеш по-лесно момчето.

Burn94
01-01-2011, 22:26
Ти нямаш нито гадже нито приятелка на село :) Той иска само секс в момента не знам всъщност дали въобще изпитва нещо към теб ... Съжалявам че съм толкова директен ама това е истината.

BloomF
01-01-2011, 23:05
'Целия свят ми е крив.' - пубертет!
Не се занимавай с тоя. Най - много да те унижи и зареже.