PDA

View Full Version : Въпрос за Аукро



razor88
12-28-2010, 11:40
Абе въпроса си е много глупав,но да си питам.Спечелих един търг в аукро и ми пращам мейл да потвърда покупката,пазарувам за първи път от там и си нямам идея как става,ако може някой запознат да ми разясни.

ПП.ако темата не е за този раздел се извинявам

Desolator
12-28-2010, 12:34
Абе въпроса си е много глупав,но да си питам.Спечелих един търг в аукро и ми пращам мейл да потвърда покупката,пазарувам за първи път от там и си нямам идея как става,ако може някой запознат да ми разясни.

ПП.ако темата не е за този раздел се извинявам

Щом си спечелил търг, потвърждаваш покупката и това е. След това се свързваш с продавача, по един или друг начин.

yakuza_
12-28-2010, 12:43
Тея търгове са глупост 8-) Аз направо съм звънял на продавача да разговарям с него и може да си уговориш предварително покупката :D

razor88
12-28-2010, 13:11
Щом си спечелил търг, потвърждаваш покупката и това е. След това се свързваш с продавача, по един или друг начин.

именно това ме интересуваше,как да я потвърдя покупката

Desolator
12-28-2010, 13:32
Тея търгове са глупост 8-) Аз направо съм звънял на продавача да разговарям с него и може да си уговориш предварително покупката :D

Това е доста рисковано. В такъв случай сайтът (в случая Аукро) не поема никаква отговорност ако продавача ти изпрати нещо друго или ти изпрати повредена стока...



Щом си спечелил търг, потвърждаваш покупката и това е. След това се свързваш с продавача, по един или друг начин.

именно това ме интересуваше,как да я потвърдя покупката

Виж си е-майла, трябва да имаш писмо от Аукро. Ако няма писмо - направо пиши на продавача и се разберете.

razor88
12-28-2010, 16:34
имам писмо,но не знам какво трябва да му отговоря

cherinka
12-28-2010, 17:14
пишеш.му.адреса.си.двете.им на.и.по.коя.куриерска.фирма .искаш.да.ти.го
прати.

DisturbiaV
12-28-2010, 17:35
някой поръчвал ли си е от аукро балансиращи гривни :-o