PDA

View Full Version : как да го забравя ?



bonbonenoizkushenie
12-28-2010, 11:59
влюбена съм от много време и наистина обичам адски силно едно момче , но знам , че ще кажете ,че е невъзможно да си влюбен и да обичаш на 15 , но аз съм сигурна в чувствата си . Много пъти съм му казвала , че го обичам и то безумно , но той не ме харесва изобщо и си има друга . Два месеца е така бях изпаднала в депресия лягах и ставах с мисълта за него и постоянно разбирах разни неща за него и въпреки всичко , което изтърпявах , въпреки милионите сълзи , които изливах за него толкова месеци всяка нощ аз продължих да го обичам .Знаех , че нямам право на това и че просто няма смисъл да мечтая за някой , който никога няма да ми обърне внимание просто той е много далеч от мен ... представях си как съм с него и гушках възглавницита и си представях че е той - моето прекрасно момче .. изобщо много ниско паднах и знаех че той не е за мен и продължих да се унижавам като му казвах колко много го обичам .... и въпреки всичко не спирах да губя надежда ... не знам какво да направя никак не ми и лесно как мога да забравя моята първа и ИСТИНСКА СИЛНА , но и нежелана непотребна ненужна и несподелена любов ?????????

w0sh
12-28-2010, 12:02
рецптата е все същата

водка+лексотан

може и поотделно. Не искаме смъртни случаи все пак

Zayzi
12-28-2010, 12:05
Като за начало ще бъде добре да спреш да се унижаваш пред него,защото найстина не си заслужава да падаш ЧАК на такова ниво!Гледай да го избягваш,да не се засичаш много с него,защото така пак ще продължаваш да си мислиш и да си спомняш за него.Бъди по-силна от чувствата си и се опитай до колкото се може да го премахнеш от мислите си,защото така само ще се самонараняваш.Излизай по-често с приятелки,запознай се с други момчета,намери си хоби...опитай,не е лесно,но ОПИТАЙ :wink:

RoSKo0o0
12-28-2010, 12:27
рецптата е все същата

водка+лексотан

може и поотделно. Не искаме смъртни случаи все пак

:lol:

SorrowNeverDies
12-28-2010, 12:28
рецптата е все същата

водка+лексотан

може и поотделно. Не искаме смъртни случаи все пак

:razz: Човек, ю рок!

poncho
12-28-2010, 13:34
Като за начало ще бъде добре да спреш да се унижаваш пред него,защото найстина не си заслужава да падаш ЧАК на такова ниво!Гледай да го избягваш,да не се засичаш много с него,защото така пак ще продължаваш да си мислиш и да си спомняш за него.Бъди по-силна от чувствата си и се опитай до колкото се може да го премахнеш от мислите си,защото така само ще се самонараняваш.Излизай по-често с приятелки,запознай се с други момчета,намери си хоби...опитай,не е лесно,но ОПИТАЙ :wink:

+1 :)

Eddie
12-28-2010, 14:17
Истината е че на такава възраст такива моменти се изживяват трудно... пробвай се да не мислиш толкова за това и си намери някое приятно занимание или хоби да ти запълва времето. Аз когато бях на твоите годинки имах подобни проблеми и затова се записах на 4 сипа допълнително в даскалото си, за да не мисля за глупости :D Също така, по този начин се запознах с много готини хора.

Ще видиш, че след време по-лесно ще преживяваш подобни драми и ще разбереш, че незаменими хора няма :)