PDA

View Full Version : какви са признаците,ако момче харесва дадено момиче



keti1000
12-28-2010, 12:06
Искам да попитам по какво се разбира,че едно момче има чувства към момиче.Примерно ако те закача смисъл прави ти комплименти като сладур щипване по бузата или незная можели да се прави на недостъпен като един път те гл другия път, изобщо не го прави макарче се познавате възможно ли е ? Дайте и др съвети ... ! :) и без глупости

SorrowNeverDies
12-28-2010, 12:09
Оф, айде стига сте се правили на интересни. х.х Признаци, глупости. На колко години си?!? Ако го харесваш и искаш да разбереш дали той те харесва ПРОСТО ГО ПИТАЙ. ><

w0sh
12-28-2010, 12:11
като си играе в пясъчника с теб.

sure thing

Начини да се демострира заинтересованост се менят с възрастта

11-13 - обиди и дърпане на косите

13-15 - щипане и насилствен телесен контакт

15-18 - покани през скайпове

18-30 - всевъзможни свалки вербални и невербални

30-45 - кокаин

RoSKo0o0
12-28-2010, 12:14
като му стане чуретката

Zayzi
12-28-2010, 12:17
Искам да попитам по какво се разбира,че едно момче има чувства към момиче.Примерно ако те закача смисъл прави ти комплименти като сладур щипване по бузата или незная можели да се прави на недостъпен като един път те гл другия път, изобщо не го прави макарче се познавате възможно ли е ? Дайте и др съвети ... ! :)


Няма точни признаци,то си е до момчето,ако го познаваш и го виждаш как се държи по държанието можеш да разбереш дали има чувства към теб...всяко момче не използва еднакви признаци,ако въобще използва :D :D

TheNewReligion
12-28-2010, 12:18
Оф, айде стига сте се правили на интересни. х.х Признаци, глупости. На колко години си?!? Ако го харесваш и искаш да разбереш дали той те харесва ПРОСТО ГО ПИТАЙ. ><
Извинявай, ти от коя планета падаш? Да го пита. Тя. Него. Дали я харесва. Освен, че ще й се изсмее в лицето, за друга реакция не се сещам.

Към авторката: ако идва да си говори с теб, ако те разсмива умишлено, ако не се притеснява от телесен контакт с теб или насилствена такъв, но на шега, ако...ако...ако. И начинът, по който те гледа. Имай предвид интелектуалното му ниво. Съвсем сериозно. Тея неща, които уош изброи важат за туземците, които всъщност са често срещани, така че и те важат. 8-)

SorrowNeverDies
12-28-2010, 12:22
Оф, айде стига сте се правили на интересни. х.х Признаци, глупости. На колко години си?!? Ако го харесваш и искаш да разбереш дали той те харесва ПРОСТО ГО ПИТАЙ. ><
Извинявай, ти от коя планета падаш? Да го пита. Тя. Него. Дали я харесва. Освен, че ще й се изсмее в лицето, за друга реакция не се сещам.

:lol: ОМГ. Ако ѝ се изсмее в лицето, значи а) е идиот и б) е по 12 години. >.> Съжалявам много (всъщност не), но аз предпочитам някой 'да ми се изсмее' отколкото да стана на 30 години и още да си играя на 'признаци' дали той ме харесва.

TheNewReligion
12-28-2010, 12:27
Оф, айде стига сте се правили на интересни. х.х Признаци, глупости. На колко години си?!? Ако го харесваш и искаш да разбереш дали той те харесва ПРОСТО ГО ПИТАЙ. ><
Извинявай, ти от коя планета падаш? Да го пита. Тя. Него. Дали я харесва. Освен, че ще й се изсмее в лицето, за друга реакция не се сещам.

:lol: ОМГ. Ако ѝ се изсмее в лицето, значи а) е идиот и б) е по 12 години. >.> Съжалявам много (всъщност не), но аз предпочитам някой 'да ми се изсмее' отколкото да стана на 30 години и още да си играя на 'признаци' дали той ме харесва.
Ако ми разкажеш за ситуация, в която ти си постъпила по тоя начин, и момчето ти е отговорило честно, ще ме обнадеждиш много. А а) е правилният отговор. Момчетата в тая възраст са такива. Нищо не може да се направи. Не забравяш възрастта, за която става дума. С последното изречение ме хвърли в джаза просто.

w0sh
12-28-2010, 12:28
Оф, айде стига сте се правили на интересни. х.х Признаци, глупости. На колко години си?!? Ако го харесваш и искаш да разбереш дали той те харесва ПРОСТО ГО ПИТАЙ. ><

Апък това е ебати тъпото изказване

Ще се обоснова:
На годините на авторката рядко хората са напълно наясно с емоциите си, нито са достатъчно възвишени, за да оценят позицията на другия.

Този въпрос е изключително агресивен и често задейства отбранителна реакция, която е отричане. Децата чувстват, че е заплашено реномето им.

keti1000
12-28-2010, 12:29
оле хора спрете да се заяждате благодраяви за коментарите но няма нужда да спорите :-D

Ssummerjam
12-28-2010, 12:49
Ако направи челна стойка, значи те харесва. :smt023

CR0W
12-28-2010, 13:10
SorrowNeverDies
Братле трябва лида пишеш толкова ситно :shock: .

По темата.Ако се стреми да прекарва повче време с теб,разсмива те нарочно,търси физически контакт с теб,защитава те и тн...

Eddie
12-28-2010, 14:26
По принцип когато момчетата сме хлътнали по някое момиче почваме да правим не толкова обмислени и понякога глупави неща и затова ако някое момче се държи странно с теб (щипе, закача... пак ще кажа детска му работа) то най-вероятно те харесва.

rPtAz
12-28-2010, 19:11
Оф, айде стига сте се правили на интересни. х.х Признаци, глупости. На колко години си?!? Ако го харесваш и искаш да разбереш дали той те харесва ПРОСТО ГО ПИТАЙ. ><

BlueKnife
12-28-2010, 19:20
висока температура, кашлица и остра болка в петите

SmilezZz
12-28-2010, 19:27
То ще си проличи..
Няма определени правила/начини,които трябва
да направи едно момче..Всеки човек е различен,не всички
правят едно и също нещо..
Както казах и в началото - то ще си проличи..

Missmarch
01-01-2011, 19:57
Офффф мноого зависи от характера на момчето, ако то е срамежливо ужасно трудно ще разбереш дали те харесва /а начини - в ГУГЪЛ/ , ноо ако е от по-активните момчета се разбира, ти ще го почувстваш, ехоо жените - прословутата женска интуиция - никога не ни подлъгва :) 8)

rahito
01-01-2011, 20:38
като си играе в пясъчника с теб.

sure thing

Начини да се демострира заинтересованост се менят с възрастта

11-13 - обиди и дърпане на косите

13-15 - щипане и насилствен телесен контакт

15-18 - покани през скайпове

18-30 - всевъзможни свалки вербални и невербални

30-45 - кокаин

доста точно казано според мен.. :D

g-ja anonimna
07-25-2014, 12:45
zdrawei te bqh zapochnala mnogo da hareswam edno momche no sys wremeto sprqh.... sled nqkolko meseca po-kysno rabrah che hareswam drugo momche.... vchera mu se obadih i telefona mu wdigna momiche :( toi mi prawi komplementi mnogo chesto pri tova ...pregryshta me kato se widim dori i me celuwa moje li da mi kaje te dali me hareswa?

marilyn
07-25-2014, 14:13
Тема от 2010?

Латиница?

fanton1
08-01-2014, 10:50
mn qsno ...

fanton1
08-01-2014, 10:54
a za priznacite az na primer ne obshtuvam mn mn s dadenoto momiche da ne kaja che mn mn ne obshtuvam s momichetata ama kakto i da e principno gledai kak se durji vij dali te gleda i se spriedeli s priqtelite mu ot tqx moje da razberesh dali te haresva ako e spodelil s tqx ama kakto i dr kazvat nqma lesen nachin da razberesh dali te haresva ako te haresva shte se opita da napravi nqkakuv opit da te vpechetli ili neshto takova samo tova moga da kaja po vuprosa