PDA

View Full Version : Как да я обедя, че значи нещо за мен?



yordans
12-28-2010, 14:03
Първо да кажа, че съм на 17. Тръгнах с едно момиче (16) и всичко вървеше чудесно докато не започна да ми се държи като майка! Държеше ми сметка за държанието ми пред други хора.. бил съм я излагал и тн.. караше ми се къде и с кой съм бил.. Веднъж бях излязъл с приятели и бях пийнал малко (не бях пиян) и тя ми каза, че не иска повече да ме вижда така, че не е добре за здравето ми и ми изнесе цяла лекция... :-x .. Мина време и се видях с една стара приятелка (17) с която винаги като се видим флиртуваме. Само се зарибяваме.. Тя беше заминала за лятото и като се върна всичко пак си почна.. Разказвахме си как сме прекарали и т.н. Тя наистина е много печена и много красива. Означавва много за мен. Като и разказах за момичето, за което споменах по- горе, тя каза, че съм повърхностен.. :( Не съм, но тя си мисли, че съм тръгнал с онова момиче, само защото ми е било скучно.. не е така.. тя е хубава и на пръв поглед изглежда мила, симпатична и се държеше така 3 месеца преди да тръгнем, ама тръгнахме ли и на втория месец започна с ''майчинското'' държание.. Говорех си с мойта приятелка и и казах, че искам да тръгнем.. тя нищо не ми каза само ме погледна и ме попита ''..а гаджето ти?". Отговорих и, че така и така ще се разделям с нея и в момента на изричането на тези думи вече ми се щеше да не ги бях казвал. Приятелката ми ме погледна и каза, с не много добронамерен тон : " И какво..? Сега нея ще я зарежеш като знаеш, че ще си подсигурен с мен ли??? Аз откъде да знам, че като тръгнеш с мен, няма и мен да зарежеш така???". Засипа ме с толкова въпроси.. Как можех да й обясня? Тръгнах с онова момиче.. не се получи.. не всяка връзка се получава. А и като нямам чувства към първото момиче, за което говорех.. защо да се мъчим и двамата? Връзката ни е загубена.. Нали все пак за една връзка са нужни двама души? Когато единя не обича, обичта на другия не може да оправи нищо.. Момичето, което всъшност обичах ми каза, че ако успея да я убедя, че не съм повърхностен и спечеля доверието й, не само ще ми се извини ами и ще тръгне с мен, защото ме е обичала и било по добре, ако не и споделям за напред ситуации с момичета, че си вади лошо впечатление за мен...
Така проблемът е следния: Оказъл съм се във връзка, която мисля да прекратя, защото не се получава( а не заради друго момиче). Ок, прекратявам я, нямам проблем с това, но как да убедя важното за мен момиче, че наистина значи нещо за мен и няма да я зарежа?

Zayzi
12-28-2010, 14:19
Просто й кажи,че с нея всичко е по-различно,че найстина изпитваш нещо към нея,а не просто увлечение.. :) А тя ако ти има довеире ще ти повярва

theonlyone123
12-28-2010, 14:19
Амии тя сама ти е подсказала,че иска да й докажеш,че не си повърхностен и иска да спечели доверието ти . Докажи й го . Винаги , когато има нужда от теб , веднага й се притичвай на помощ . Гоеори й мили неща ... покажи й ,че сега тя е единствената и че вече не те инт за бившата ти приятелка (ако си я скъсал,де) .. и не знам .. май само тва мога да ти кажа .. Успехх :-)

CR0W
12-28-2010, 14:23
Такам...Първо трябва да си супер голям сопол за да предложиш на момиче да излизате,при положение,че вече имаш гадже.Хубаво държи се като майта ти.Кажи й го в очите.Пък поговорете,ако нищо не стане се разделете и тогава си търси други гаджета.Аз ако бях на мястото,на второто момиче небих ти имал доверие,нито бих тръглан с теб.Но незнам тя с какъв характер е...

yordans
12-28-2010, 15:05
Нее, не си ме разбрал правилно.. (не съм споменал някои неща, за да не стане много дълго..) Не съм и предложил, а стана на въпрос и тя ми каза, че много ме харесва, а аз не и предложих а и казах че бих искал да ходим (след като се разделя с другото момиче).. съжалявам, ама съм изпуснал някои неща..

lolyyy
12-28-2010, 15:42
По едно време бях в подобна ситуация на мястото на второто момиче. Само дет гаджето ми скъса с бившата си за да е с мен :D Е аз доста се съмнявах, че може и с мен да направи така, но постепенно той успя да спечели доверието ми, мa тва в рамките на супер много време в разни приказки колко знача за него, сумати подаръци и ужасно много малки жестове, които обачи специално за мен означават много. Не знам, не я познавам, но при повечето момичета вниманието, с което ги обгрижваш е трогателно, но за да не я задушаваш пък с внимание може да и пращаш някви песни във Facebook , които описват чувствата ти, описват какво мислиш за нея - колко е красива и пр. Мога да ти предложа някои ако искаш ... Просто й показвай, че мислиш само за нея, може да и подариш нещо, не толкова скъпо, колкото символично. Не знам точно как стоят нещата между Вас и не Ви познавам тъй че просто стрелям в тъмното...

umri
12-28-2010, 16:30
Говорех си с мойта приятелка и и казах, че искам да тръгнем.. тя нищо не ми каза само ме погледна и ме попита ''..а гаджето ти?". Отговорих и, че така и така ще се разделям с нея и в момента на изричането на тези думи вече ми се щеше да не ги бях казвал. Приятелката ми ме погледна и каза, с не много добронамерен тон : " И какво..? Сега нея ще я зарежеш като знаеш, че ще си подсигурен с мен ли??? Аз откъде да знам, че като тръгнеш с мен, няма и мен да зарежеш така???
След тоя въпрос казваш: "Аз с гаджето ще се разделя във всички положения. Дали искаш да си с мен трябва сама да решиш." Тва стига... какво се оправдаваш? Щом ти поставя толкова условия за да тръгне с теб, изобщо недей се занимава с нея. Ще е по-зле и от сегашната ти приятелка. Още не си и казал, че искаш да бъдеш с нея и пуска пипалата на контрола над теб. Еби им майката и на двете и иди се напий, спи в някой приятел и ще си нов човек.

valdesbg
12-28-2010, 17:19
Е просто е, късаш с мамчето преди да си тръгнал с другата. Съобщаваш на другата че вече си свободен и искаш да имаш връзка с нея. Ако тръгне да ти шмекерува казваш "Аз вече скъсах с нея, без да имам гаранция че ти ще се съгласиш. Просто исках да приключа тая връзка така или иначе. Не лъжа никого, и както виждаш нямам сигурност. Но не ми е и нужна, защото не го правя заради теб. Правя го заради мен. А сега, след като съм загърбил миналото хайде да опитаме с теб."

Разбира се нека двете неща не са в разстояние на няколко часа. Като скъсаш със старата, излизай си с новата, но не отваряйте тая тема веднага. Примерно седмица е приемливо.

spopi
12-29-2010, 06:48
Доказателства са нужни не думи.Всички знае думи но някой са само на тези думи други могат и доказателства. :)