PDA

View Full Version : ПОМОЩ!!!



ivetty
12-28-2010, 15:19
Всичко започна преди повече от година.Започнах да харесвам едно момче,което беше от моето училище,сега се премести.Не се познавахме лично.По едно време започнахме да се заглеждаме по коридорите,а след това му намерих скайпа.Започнахме да си пишем от време на време.По коридорите вече се заговаряхме един-друг.Точно когато се сближихме,той започна да се прави на недостъпен.Когато аз му пишех по скайп той все си имаше работа,а на другия ден в училището ми се усмихва.Това продължи много дълго време.Дойде края на учебната година,а аз знаех че ще се мести в друго училище.Казах си "Това е края.Няма да го видя повече." Но това съвсем не беше края.Лятната ваканция той и едно момче от моя клас излизаха всяка вечер.На 15.08.10 няма да забрава датата,за пореден път двамата бяха излезли вечерта.Аз тогава се бях сдухала и си бях пуснала филм и към 21ч и нещо ми звъхна телефона.Вдигнах и едно от въпросните 2 момчета ми вика "Излез на прозореца" Отивам аз на прозореца и гледам 2те момчета седят на паркинга пред блока.Извикаха ме при тях.Говорихме си към 40 мин. и се разбрахме на следващия ден да излезем за по-дълго.На другия ден излезнахме лигавихме се нещо ( те се лигавеха повече от мен, но няма значение :D ).Излизахме още няколко вечери и така неусетно мина лятото.Ние продължихме да си пишем,но той отново започна да се прави на недостъпен.Тогава реших и аз да правя като него. Но когато аз се правех на недостъпна,той се дразнеше и ставаше по-лошо.Тръгнах с едно момче,което дори не харесвах с надеждата, че "господин Недостъпен" ще започне да ревнува.Така и стана,една вечер отново ми писа и започна да ми дрънка простотии от сорта: "Ти това момче с което ходиш не го харесваш,то си личи.Защо тогава ти тръгна с него." И аз викам, сега за пореден път ще му намекна, че го харесвам.Е хубаво намекнах му,няма начин да не е разбрал намека ми, но пак нищо.Скоро другото момче,което беше от моя клас и излизаха лятото двамата ми каза,че по едно време щял да ми предложи, но нещо станало и за това не ми е.Аз се ядосах страшно много, защото от една година го чакам....


Ще спра до тук,защото не искам да звучи досадно.Въпроса ми е сега какво да правя?Харесвам го страшно много и нямам намерение да го чакам още една година.Аз попринцип разбирам намеците на момчетата,а това е единственото момче,което не знам какво иска,а може би и той самия не знае,за това ми е много трудно и не знам какво да правя. :( :( :(

Zayzi
12-28-2010, 15:24
1 година найстина си е доста време да чакаш едно момче..просто по някакъв начин му намекни ,че не го харесваш само като приятел и ако не отвърне с нищо незнам колко още намеци трябва да му направиш,за да се усети :?

bqlomeche
12-28-2010, 15:26
Остави го или му кажи направо... Без страх.. Събери кураж и му кажи това, което чувстваш и ако не стане здраве да е. Ако стане се радвай :D

SmilezZz
12-28-2010, 15:38
Щом вече ти е омръзнало да го чакаш и вече нямаш
търпение да продължиш така - то тогава направи първата
крачка ти..Кажи му какво чувстваш,признай му всички - ако
стане - стане,ако не - не..Както казаха "Здраве да е.."..
Момчета навсякъде ((:

ivetty
12-28-2010, 15:49
Наистина съм ви много благодарна,че сте отделили време да го прочетете и да коментирате.По въпроса - много ме е страх,че може да не стане.Мисля си,че винаги ще го харесвам,защото през изминалата година ходих с няколко момчета,който харесвах и то много,но не можах да го забравя.Не съм от най-срамежливите,но когато говоря с него на живо езика ми просто се оплита и започвам да говоря глупости,а не искам да действам по скайп.