PDA

View Full Version : Родителите винаги проблем



djdero
12-28-2010, 18:12
Ходих с едно момиче и много се обичахме ! Родителите и уж ме харесвали. Но нищо не и даваха (Да спи в нас да излиза до по късно и впрочие) Тя е на 17г. След нея имаше за малко още 3 4 със пак такива либерални родители на толкова години бяха и Сега последната която е на 16 гдини но и на нея родителите и нищо не и дават, след като ходя в тах виждам се с роднините и просто се държа много човешки уж и те ме харесват но никога не мога да бъда сигурен. Кажете ми аз как да постъпя какво да направя не съм малък но не съм и толкова голям на 21 години съм.

П.с.
Извинявам се за сългото обеснение и ако може ми помогнете защото това с родителите съсипва всяка една моя втъзка !!!

xxcherry
12-28-2010, 19:10
Може би проблемът е в теб. Просто не те харесват достатъчно.

djdero
12-28-2010, 20:19
[quote="xxcherry"]Може би проблемът е в теб. Просто не те харесват достатъчно. [/quote

колко повече на каде повече. И защо тогава показват,че ме харесват след като не е така ? Или просто всички родители смятат че още е комунистическо време и една връска с около 4 години разлика е обречена

LipSy
12-28-2010, 23:30
Според мен родителите не те харесват много много. Мислиш ли, че ще ти го кажат. Не естествено. Това всичкото става с разговори между тях вкъщи и обсъждане на теб самият. Нали си гадже на дъщеря им и много ясно, че като ходиш у тях няма да те изхвърлят или да се държат с теб като с неприятел! Така че не се учудвай защо не пускат момичетата у вас за през нощта!

neni95
12-28-2010, 23:38
Ходих с едно момиче и много се обичахме ! Родителите и уж ме харесвали. Но нищо не и даваха (Да спи в нас да излиза до по късно и впрочие) Тя е на 17г. След нея имаше за малко още 3 4 със пак такива либерални родители на толкова години бяха и Сега последната която е на 16 гдини но и на нея родителите и нищо не и дават, след като ходя в тах виждам се с роднините и просто се държа много човешки уж и те ме харесват но никога не мога да бъда сигурен. Кажете ми аз как да постъпя какво да направя не съм малък но не съм и толкова голям на 21 години съм.

П.с.
Извинявам се за сългото обеснение и ако може ми помогнете защото това с родителите съсипва всяка една моя втъзка !!!

спокойно моя приятел като е на 22 а аз на 16 и нашие се държаха отначало така но после като видяха че е свестен и му имат доверие и ме пускат с него докъсно но не ми позволяват и много разбирасе за тях съм малко то им момиченце може би затова и те така се държат с теб защото сигурно ги е страх да не им направи нещо като си на 21 :) поговори с родителите на приятелката ти с която си се (ако си с някоя де ;) ) и спокойно всичко ще се нареди :)

GregoryHouse
12-28-2010, 23:41
Нали се сещаш, че ако хвана 21г да чука 16г ми дъщеря ще го провеся за топките от прозореца? Сега се сещай, що не може да спи у вас...