PDA

View Full Version : ===



ludsamxD
12-28-2010, 17:51
====

ri41
12-28-2010, 17:59
сега ако я изтървеш, вероятно няма да иска повече срещи с тебе :D

CR0W
12-28-2010, 18:04
сега ако я изтървеш, вероятно няма да иска повече срещи с тебе :D

каза ти го

SmilezZz
12-28-2010, 18:31
Съгласна съм с ri41 - Ако сега я изпуснеш,не се надявай
на повече срещи с нея..
Намери малко време,за да се срещнеш с нея..
Не ми се вярва да се срещнете хипер късно - така,че
все ще намериш момент,в който да се срещнеш..
Друго не знам какво да ти кажа..Все пак ти решаваш ((:

MiMcHeToOo
12-28-2010, 18:35
Можеш да ги съчетаеш и двете. Едната част от вечерта бъди с нея, другата с хората, с които си си планирал.

vilito2589
12-28-2010, 18:39
Нали у харесваш, бе ?? Кво чакаш питай ваще дали ти дават и отивай щото изпуснеш ли я сега не се надявай вече от нея да чуеш вещо по - различно от някоя яка псувня.. ;) :D

akinom
12-28-2010, 19:59
Не я харесваш достатъчно щом си пред дилема...
Ако беше хлътнал щеше да си много по- решителен! ;]
Зарязвай я!

ludsamxD
12-28-2010, 20:09
===

DeVilTerroR
12-28-2010, 20:49
Тегли майната на вашите и отивай при момичето !

ivetty
12-28-2010, 20:55
Тегли майната на вашите и отивай при момичето !


+1 :-P

Iv4eTy
12-28-2010, 20:57
Съчетай двете неща. Едната част бъди с нея, а през другото време с другите :)

mArMaLaDkA
12-28-2010, 21:05
Можеш да ги съчетаеш и двете. Едната част от вечерта бъди с нея, другата с хората, с които си си планирал.

И това го има като вариант, ама на мен ми се струва супер малоумно да й се връзваш. Тя може да се прави на ударена сума ти време, обаче когато най-сетне склони, ти трябва да си зарежеш близките и плановете, и да тичаш след нея като кученце. Ако още в началото й позволяваш да ти се катери по главата по такъв начин, не искам и да си представям какво ще бъде занапред.

LaChupacabra
12-28-2010, 21:07
Съчетай двете неща. Едната част бъди с нея, а през другото време с другите :)

да съчетай някак времето..с нея се срещни през деня или някъде рано вечерта а прекарай остатъка от вечерта с вашите. :) ако сега я изпуснеш..няма да чуеш нищо от нея вече...

minionka
12-28-2010, 21:23
Можеш да ги съчетаеш и двете. Едната част от вечерта бъди с нея, другата с хората, с които си си планирал.

И това го има като вариант, ама на мен ми се струва супер малоумно да й се връзваш. Тя може да се прави на ударена сума ти време, обаче когато най-сетне склони, ти трябва да си зарежеш близките и плановете, и да тичаш след нея като кученце. Ако още в началото й позволяваш да ти се катери по главата по такъв начин, не искам и да си представям какво ще бъде занапред.

Е, не е така..според мен..момичето може и да си е имало причини.. Срещнете се в някой нормален час, и така. Ако я харесваш, ако ли не, не отивай, но друга възможност не ми се вярва да имаш.

mArMaLaDkA
12-28-2010, 21:29
Колко пъти си е имало причини? Веднъж може да изникне нещо, втори път се приема що-годе, но когато стане системно ти да питаш някого дали му се излиза с теб, а той ти отговаря уклончиво, това си е деликатен отказ.

Някакви сте ми странни такива, като му казвате на момчето, че едва ли не, ако не отиде сега, губи, все едно въпросната девойка е някаква незаменима и той е улучил джакпота, като й тича подир дупето.

w0sh
12-28-2010, 21:42
ебати тъпата пача.

Пък тя да не е центъра на света?

Paramour
12-28-2010, 21:45
Можеш да ги съчетаеш и двете. Едната част от вечерта бъди с нея, другата с хората, с които си си планирал.

И това го има като вариант, ама на мен ми се струва супер малоумно да й се връзваш. Тя може да се прави на ударена сума ти време, обаче когато най-сетне склони, ти трябва да си зарежеш близките и плановете, и да тичаш след нея като кученце. Ако още в началото й позволяваш да ти се катери по главата по такъв начин, не искам и да си представям какво ще бъде занапред.
+!!!

Или се вижте по-рано или някой друг път.
Да си сменяш плановете сега.. малко е глупаво.
А накрая тя може да отмени всичко. :?
Карай си Нова година с роднините или там с когото си се уговорил, а с нея се вижте като на първа среща.. :)

akinom
12-29-2010, 06:24
Можеш да ги съчетаеш и двете. Едната част от вечерта бъди с нея, другата с хората, с които си си планирал.

И това го има като вариант, ама на мен ми се струва супер малоумно да й се връзваш. Тя може да се прави на ударена сума ти време, обаче когато най-сетне склони, ти трябва да си зарежеш близките и плановете, и да тичаш след нея като кученце. Ако още в началото й позволяваш да ти се катери по главата по такъв начин, не искам и да си представям какво ще бъде занапред.
+!!!

Или се вижте по-рано или някой друг път.
Да си сменяш плановете сега.. малко е глупаво.
А накрая тя може да отмени всичко. :?
Карай си Нова година с роднините или там с когото си се уговорил, а с нея се вижте като на първа среща.. :)

И на мен девойчето не ми изглежда добра партия .. xD

ludsamxD
12-29-2010, 07:38
====

tigity
12-29-2010, 07:57
и аз не бих се замислила ако стваше въпрос за момчето което харесвам.... по скоро зарежи вс и отивай с нея! :-P касмет!