PDA

View Full Version : Срамежливвв



Koteto0o0o0
12-28-2010, 19:16
Здравейте,
харесвам едно момче, от общи познати разбрах, че и той ме харесва. Проблемът е в това, че е адски срамежлив. Излизахме няколко пъти, но той се срамува и постоянно гледа настрани, има желание да говори, но не знае какво да каже. Затова аз поемам инициативата и започвам да говоря. Но как да го накарам да се почувства спокоен и да се отпусне? Как да му покажа, че го харесвам?

Waterpolo1997
12-28-2010, 21:50
Значи първо уточни момче ли си, момиче ли си,или си просто гей.. :-o

iwancho
12-28-2010, 21:55
Значи първо уточни момче ли си, момиче ли си,или си просто гей.. :-o

Доста добър отговор...да... глупак ;)




По темата:

Излизайте по-често,пишете си често в скайп,говорете си за нормални работи,а не "olee taq we4er 6a sa razbiq na diskotekata 6a sam mat (drunk)" и такива глупости... и ще се отпусне момчето .. ;)

malkataa
12-29-2010, 05:12
Ами щом е толкова срамежлив ще ти е доста трудно да го накараш да се отпусне и да разговаря нормално, но щом си решила да действаш му говори за ваши общи интереси и искай мнението му по някакви въпроси.. така ще се отпусне и ще разговаря, а и ти ще разбереш нещо повече за него. Пробвай, надявам се да успееш да го извадиш от черупката му.

korpin
12-29-2010, 06:41
Ами...аз на твое място бих му го казала (че ми изглежда срамежлив)
Може би като знае,че много му личи ще се опита да се промени.ddz
Друго,което бих направила е,да общувам колкото мога повече с него и той рано или късно ще почне да свиква и да е по-отпуснат. :)

blaaablaaablaaa
12-29-2010, 13:38
Комбинирай всички по- горни коментари, излизай с него, говорете си за общи неща, закачай го.

Koteto0o0o0
12-29-2010, 14:13
Комбинирай всички по- горни коментари, излизай с него, говорете си за общи неща, закачай го.
Старая се.. той е футболист, говорим си за футбол, музика, филми. Но това не са теми които се обсъждат всеки ден.. става банално. :S Не зная за какво друго да му говоря и как да му покажа, че го харесвам? Вие как разбирате, че едно момиче/ момче ви харесва?

blaaablaaablaaa
12-29-2010, 14:41
Аз съм момче. По принцип, когато харесвам някоя, ставам доста нервен покрай нея. Старая се да я впечатля, когато не получавам вниманието и ставам леко раздразнителен, закачам я. Усеща се във въздуха (освен ако човек не е толкова разгонен, че да прави така с всички - има и такива). Помоли приятелките си (или някоя обща) да го подпитат нещо за теб.

12-29-2010, 15:52
и аз съм срамежлива ама.. :D

Koteto0o0o0
12-29-2010, 17:09
Иска ми се му призная чувствата си, като го поздравя с някоя песен.. предложете някоя подходящааа (sun) Все още не съм влюбена и не го обичам.. но много го харесвам :grin: :-o