PDA

View Full Version : писна ми вече



strafi
12-28-2010, 20:22
мойте приятели се сърдят че играя world of warcraft аз немога се откажа какво да направя

COTU
12-28-2010, 21:13
Ами ще си приятелче с друидите и паладините, как какво? Не е ли забавно, хайде да си направим парти онлайн...?
Как изобщо още имаш... приятели, се чудя аз.

strafi
12-28-2010, 21:47
имам но не искат да ми говоряг само ме гледат на криво

radeberger
12-28-2010, 22:19
Защото си недорасъл може би (говоря за държанието ти). :) Ще пораснеш. ;) Дано да не е станало твърде късно.

LipSy
12-28-2010, 22:44
Компютърните игри са като наркотик. Опитай се да спреш, защото после ще повлияе и на по-късния ти живот! Всичко опира до воля!

strafi
12-28-2010, 23:09
на 18 години съм немисля че трябва да ги спря. Като гледам във чужбина по на 25-6 годишни си джиткат здраво

LipSy
12-28-2010, 23:12
на 18 години съм немисля че трябва да ги спря. Като гледам във чужбина по на 25-6 годишни си джиткат здраво

Е,...вече не мисля, че може да се направи нещо след като ти така смяташ. Все пак не гледай другите, а себе си.

fcukz
12-28-2010, 23:15
Моето момче ти си се превърнал в задмониторен боец. Нямаш личен живот, вземи направо нещо по въпроса преди да е станало късно, недей да гледаш чужденците, гледай себе си ;)

strafi
12-28-2010, 23:19
на 18 години съм немисля че трябва да ги спря. Като гледам във чужбина по на 25-6 годишни си джиткат здраво

Е,...вече не мисля, че може да се направи нещо след като ти така смяташ. Все пак не гледай другите, а себе си. аз гледам себе си но невиждам нещо лошо във тея игри

LipSy
12-28-2010, 23:20
Моето момче ти си се превърнал в задмониторен боец. Нямаш личен живот, вземи направо нещо по въпроса преди да е станало късно, недей да гледаш чужденците, гледай себе си ;)

Аз мисля, че е мъничко късно вече даже. Той ако продължава така и до 25-26 годишна възраст ще е прекалено късно. То това е като наркотик нали ви казвам...

neni95
12-28-2010, 23:22
на 18 години съм немисля че трябва да ги спря. Като гледам във чужбина по на 25-6 годишни си джиткат здраво

играеш в интернет уоу нали? ами ако нямаше интернет какво щеше да правиш? сигурно щеше да излезнеш с приятелите си-представи си че нямаш интернет и излез с тях имай воля за тея игри ще се превърнеш в зомби пред този компютър и игри само! излез с приятелите си :)

LipSy
12-28-2010, 23:23
на 18 години съм немисля че трябва да ги спря. Като гледам във чужбина по на 25-6 годишни си джиткат здраво

Е,...вече не мисля, че може да се направи нещо след като ти така смяташ. Все пак не гледай другите, а себе си. аз гледам себе си но невиждам нещо лошо във тея игри

То лошо няма много. Обаче ти щом си вече на 18 и гледаш как в чужбина играят до по 25-26 годишна възраст тебе манията ще те обхване още повече и докато станеш на 30 също има риск да не те пусне. А пък е много трудно от днес да си кажеш - от утре спирам. От личен опит го казвам.

fcukz
12-28-2010, 23:30
на 18 години съм немисля че трябва да ги спря. Като гледам във чужбина по на 25-6 годишни си джиткат здраво

Е,...вече не мисля, че може да се направи нещо след като ти така смяташ. Все пак не гледай другите, а себе си. аз гледам себе си но невиждам нещо лошо във тея игри
Сигурно не ходиш на училище, за да играеш WOW ? Приятелка имал ли си до сега? Събирал ли си се с приятели да се забавлявате и да не говорите за WOW? Аз преди бях пристрастен (един вид към cs-a), но не беше до твоето положение, имало е моменти в които адски много съм се изнервял един се ядосах строших си плота и клавиатурата от нерви и спрях да играя, защото самата игра ми влияеше зле на теб също ти влияе зле, даже по-зле от колкото на мен. Послушай ме и се вземи в ръце, тази година завършваш. Нали няма да отидеш на бала и да говориш на хората за WOW кой level си вдигнал, в кой сървър си играл, кой бос колко време си го трепал и т.н. Събери се отново с приятелите ти докато не са вдигнали напълно ръце от теб. Съжалявам за директността ми.

malkataa
12-29-2010, 06:09
Що за проблем е това? Цъкай си там игричката и да не ти пука.. :)

COTU
12-29-2010, 11:34
Що за проблем е това? Цъкай си там игричката и да не ти пука.. :)

Проблемът, скъпа, е че тоя пичага ще стане антисоциален WOW маниак, който ще си инсталира кенеф под стола и няма да му се налага да става оттам.
Хората си казаха всичко, което има да се каже. Живот в нета... не е успокоение, че имало и други, "по-пристрастени".

LipSy
12-29-2010, 11:34
Що за проблем е това? Цъкай си там игричката и да не ти пука.. :)

Човека е на 18 и още си играе и ако си прочела по-нагоре той смята да си играе до към 25-26 години. Той ако продължава така това ще му повлияе за живота му за напред. Имам чувството, че тука някои то хората ще си остареят със виртуалният свят...

Adynamia
12-29-2010, 11:37
Леле..
Аз се очудвам, че имаш приятели, след като си такъв. :lol:

autumn666
12-29-2010, 12:51
Ми намери си приятели, дет също играят WoW, има много такива хора :D И си играйте заедно... С гаджето ми по цял ден цъкаме игрички кат' няма кво да праим... 8-)
Ама за сега, ти кво се учудваш, че твойте фр се дразнят, ай заеби играта за час-два, излез навънка с тях, после ще си играеш..хах

Paramour
12-29-2010, 17:14
воля!!!
избирай или приятелите или wow...

strafi
12-29-2010, 22:11
Леле..
Аз се очудвам, че имаш приятели, след като си такъв. :lol: имам но напоследак не пишат по скайпа нито ме викат на някаде а преди всеки ден ме викаха все нанякаде.

fcukz
12-29-2010, 22:23
Защо вместо да амбицирате момчето да се откаже от тази пристрастяваща игра му говорите неща от порядъка на "Чудя се как още имаш приятели" "Играй си какво те интересува" и т.н. Като ще пишете такива коментари си ходете в кофата и не чатете.

strafi
12-29-2010, 22:33
Така стана че всичките мой фр по цял ден висят във тоя фейсшит какво толкова инетересно има пишат си коментарчета глупави и зяпат снимки и от тогава никой не ми обръща внимание и реших да играя яко като няма какво да правя по цял ден

blackfireXx
12-30-2010, 09:55
абе излез и чукай нещо от колкото да седиш и да чукаш бутона на мишката :razz: имам няколко приятели които като изляза с тях и почват да ми говорят само за игри като уоу, бг мафиа, цс и т.н.....и знаеш ли ? никой не излиза с тях поради факта че са досадни .....

ChildOfBodom
12-30-2010, 11:19
masteer. и аз бях така, също заради wow. Всъщност "приятелите ми" бяха/са по-големи нйу лайфъри от мен, защото всъщност никой никъде не излизаше и се виждахме единствено по рождени дни и на даскало, обаче реалността не им пречеше да ме критикуват xD. После се преместих в другото даскало и понеже специалността ми е програмиране и сме сите ноу лайфъри, се запознах с много хора които цакат wow и... пак си имам приятелите, излизаме, имаме за кво да говорим, смисъл... намери си приятели, които също играят.

vpowerrr
12-30-2010, 21:08
Аз бях така зарибен когато бях на 13. Колко пари и време съм хвърлил по тая игра, т`ва не е истина. Но ти си на 18 бе човек, как може да си отдаваш живота на ``уоу`` :( Вземи падни на земята (малко късно, но пак по-добре) и си огледай живота...губиш си приятелите, а сигурно се тревожиш, че утре няма да вземеш последната част от релентлес гладиатора или к`вото е на новата версия. Ноу лайфър... :o

blaaablaaablaaa
12-31-2010, 11:25
Пич?!? 18?!? Да ти кажа... и аз така доста време пропилях. Може час-два да поиграеш, става, ама да се отрязваш от живота, да пропускаш приятните мигове с приятели... не си струва!

NikitoxD
01-01-2011, 22:06
И аз бях така миналата година забивах се по цял ден да цакам уоу. Докато се усетя и бях се преварнал в Но лайфер, но като си казах това е само игра трябва да спра да я играя и спрях. Опитай и ти излизай повече с приятели или прави др неща дето не са сварзани в уоу. Може да помолиш някой от приятелите си да ти истрият героите, ако ти не можеш сам и така най-лесно ще се откажеш :) :) :)

FuckinGenious
01-02-2011, 01:12
няма смисъл от уоу

FuckinGenious
01-02-2011, 01:14
забрави уоу-а по добре ако искаш да имаш живот за бъдеще и аз имам подобен проблем и се опитвам да се оправя но все още няма резултат изтрий си геройте и играта моя проблем е свързна с конзолни игри по цял ден ако не играя на плейстейшъна и ексбокса играя на псп-то просто не мога да се спра затова останах без приятели почти

Deynna
01-16-2011, 14:35
Спокойно, аз също го играя и приятелите ми са съгласни с това. А по въпроса с възрастта аз съм имала партньор за арени на по 40-50. Просто накарай приятелите ти да те разберат и прекарвай повече време с тях, защото те могат да си мислят че играта е по-важна от тях и затова да ти обръщат гръб

Deynna
01-16-2011, 14:35
Спокойно, аз също го играя и приятелите ми са съгласни с това. А по въпроса с възрастта аз съм имала партньор за арени на по 40-50. Просто накарай приятелите ти да те разберат и прекарвай повече време с тях, защото те могат да си мислят че играта е по-важна от тях и затова да ти обръщат гръб

vector2211
01-16-2011, 19:53
знаеш ли, имам един такъв не точно приятел, немога да го нарека така....познат...преди бяхме в една компания...и говореше само за цс, бгмафиа, лол, и т.н....поцялден седеше у тях и не излизаше и винаги говореше само за игри...и в момента той няма приятели...вече го виждаме само на училище...по цял ден седи у тях...и никой не го иска....

CJIAgyPkO
01-20-2011, 12:44
Заебавай игрите пич... Няма нищо лошо ако е от време на време, но всеки ден да ми играеш и да не се мърдаш от компа.. това определено не е на добре. Най-малкото че ставаш супер затворен, губиш си времето и накрая докато се осъзнаеш ще си голям, а ще си си изгубил най-хубавите години в игри. Игрите вечно ще ги има, но не и приятелите ти или теб!
Вземи се в ръце, хвани се нещо да спортуваш, срещай се с приятели.. интерисувай се от неща които за напред ще ти носят доход. Просто живей пълноценно, да си полезен за себе си и за останалите с нещо. :)

venezia42
02-12-2011, 07:56
СПРИ ДА ИГРАЕШ ТЕЗИ ИГРИ ВЕДНАГА!!!!!!!!!.Трябва да решиш просто кое в живота ти е по важно.Забога това е една игра нищо в нея не е реално какво предпочиташ да си цъкаш на компютъра отколкота да излезнеш с приятели да се забавляваш истински.И приятелите ти са прави защото те явно искат да ти покажат че не е правилно да играеш wow.И аз бях пристрастнеа към една игра бешее ужасно.Добре че спрях защото аз дори не се забавлявах просто я играех, защото бях пристрастена и ми беше трудно да спра.Но по едно време си казаха:Какво ми дава тази игра?Аз дори не се забавлявам.
Губих часове в играене и накрая к'во бях ядосана.
Спри докато е време.Тове не е реално.Чувстваш ли се добри след като си я играл.Чувстваш ли,че си направил нещо пълноценно в твоя живот.
Самата мисъл че си пуснал тема би трябвало да ти подсказва нещо.....................

niksana16
02-12-2011, 10:50
ае брат знайш ли кви хора познавам на по 16 - 17 години играят УоУ и всъщото време излизат с путки ходят по партита направи така че УоУа да ти е хоби а не живот : )

niksana16
02-12-2011, 10:52
аз играя УоУ от година миналото лято си го пропилях по цял ден в къщи бях на плаж не ходех никаде брат само УоУ но вече не е така играя УоУ по 1 - 2 часа даже и по малко и ми е адски готино като съм цял ден на тъпото даск и после кат се прибера да си го пусна да играя 1 час и после да изляза да са джиткам из улиците с аверите : )