PDA

View Full Version : Как да си изкараме допълнителни пари?



iwancho
12-28-2010, 22:11
Как да си изкарваме по 50 лева на месец от някаква дейност... Давайте съвети,примери... В случая аз мисля от края на Януари някъде да си събирам пари,че лятото към август ще ходим на лагер и той е към 220 лева... не че родителите ми няма да ми дадат пари,но не искам да ги обременявам толкова... Надявам се темата да ви е интересна и полезна!




По-здрави! :)))))

LipSy
12-28-2010, 22:18
Ами нарярно можеш да раздаваш листовки, обаче оттам не знам, дали се изкарват по 50лв на месец. Вестници на Кауфланд или Билла също е друг подобен вариант. Има и други варианти, обаче сега просто не се сещам.

iwancho
12-28-2010, 22:21
Ами нарярно можеш да раздаваш листовки, обаче оттам не знам, дали се изкарват по 50лв на месец. Вестници на Кауфланд или Билла също е друг подобен вариант. Има и други варианти, обаче сега просто не се сещам.


Обясни малко по-подробно... С кой трябва да се свържа примерно, за да раздавам листовки и такива работи...

ПП- На 15 съм,от Пловдив!

LipSy
12-28-2010, 22:38
Ами примерно да кажем на Глобул (примерно). Или на някое от списаниято или рекламите им (каквото и да е) ще има все някъде номер за връзка. Обаждаш се и питаш, дали набират хора за раздаване. Може също и да отидеш в някой от клоновете в града ти и да питаш на място.

iwancho
12-28-2010, 22:56
Ами примерно да кажем на Глобул (примерно). Или на някое от списаниято или рекламите им (каквото и да е) ще има все някъде номер за връзка. Обаждаш се и питаш, дали набират хора за раздаване. Може също и да отидеш в някой от клоновете в града ти и да питаш на място.



А някакъв проблем дали ще има,че съм на 15?


Хайде, пишете и други! : )))))

LipSy
12-28-2010, 23:11
Ами примерно да кажем на Глобул (примерно). Или на някое от списаниято или рекламите им (каквото и да е) ще има все някъде номер за връзка. Обаждаш се и питаш, дали набират хора за раздаване. Може също и да отидеш в някой от клоновете в града ти и да питаш на място.



А някакъв проблем дали ще има,че съм на 15?


Хайде, пишете и други! : )))))

Ами за това вече не мога да ти кажа. Не съм много сигурна, дали имат строга възрастова граница. Не знам. Чувала съм от непълнолетни хора, че са раздавали, обаче не знам дали самата регистрация във фирмата не е на името на майка им премерно. Това обаче също е вариант. Ако не стане кажи на майка си тя да се регистрира. Съответно листовките ще биват давани на нея, обаче ти ще ги раздаваш и ти естествено ще вземаш парите. Аз така един път се обадих в AVON. Майка ми подписа договора, обаче аз правих поръчките, аз внасях парите и съответно аз прибирах и печалбата. Просто регистрацията беше подписана от майка ми, защото нямах (и все още нямам) 18. Аз обаче бях толкова навита, че тя не можеше да откаже да подпише договора! :)

iwancho
12-29-2010, 21:16
up

slicky
01-01-2011, 17:39
до 16 не може да се работи,от 16-18 със разрешение от комисия и от родител

a1a2b3v
01-01-2011, 21:29
Еми едно момиче от бифшия клас се беше уредило да раздава брошурки на плюс (преди да го затворят). Опитай с "Лидл" нали са нови сигурно ще им трябват хора и за тази работа. :) Не би трябвало да ти правят проблем за годините. :)

blaaablaaablaaa
01-03-2011, 08:53
до 16 не може да се работи,от 16-18 със разрешение от комисия и от родител
проне не легално... :D

mistres
01-12-2011, 21:19
Кирилица!!!
kalpazanka

SwEeTMuFFiN
01-13-2011, 10:27
едно лято сестра ми раздаваше листовки. беше на 15 ама за няколко дена. някой хора на твоята възраст ги наемат. ама иначе питаи. аз пестя от джобни. взимаи храна от вкъщи и пести :)