PDA

View Full Version : ще се боядисвам



marcho
12-29-2010, 05:55
здравейте и добро утро :Д реших да се боядисам.. попринцип косата ми е кестенява и искам да попитам дали ще ми се получи цвета от снимката http://cdn.buzznet.com/media-cdn/jj1/headlines/2009/03/amanda-bynes-race-to-witch-mountain.jpg

novasum
12-29-2010, 06:31
По - добре да отидеш на фризьор ,зящото фризьор знае как да те направи :) Ако искаш пробвай сама, но има шанс да си оклепаш косата :-P

victimofpain
12-29-2010, 06:31
Тази на снимката има и кичури даже...Въпросът е да избереш подходящия цвят боя, но ми се струва трудно ние да преценим, както и ти самата.Ако не ти се дават пари за фризьор, отиди поне при някой/я и питай какво да земеш, за да ти стане такава.Няма да ти вземе пари за консултация :) И аз исках нешо такова да постигна и фризьорката ми смеси 3 бои, просто всякаква коса реагира по различен начин.

wolf23
12-29-2010, 06:35
ами не разбирам много на тези неща ама ако искаш да ти се получи хубаво отиди при твойта фризьорка и и дай снимката (може и на телефона да е) и ще ти я боядиса, те са майстори :D

vagarious
12-29-2010, 08:16
В никакъв случай, няма да получиш това изсветляване на косата в домашни условия...Или айде, ще стане, но не това, което искаш и после няма как - на фризьор трябва да ходиш.
По-добре отиди сега, там да ти кажат кво е, що е, защото за изсветляване се минават през няколко процедури с доста търпение, до желания цвят. :?

hugelipsskinyhips
12-29-2010, 08:59
В никакъв случай, няма да получиш това изсветляване на косата в домашни условия...Или айде, ще стане, но не това, което искаш и после няма как - на фризьор трябва да ходиш.
По-добре отиди сега, там да ти кажат кво е, що е, защото за изсветляване се минават през няколко процедури с доста търпение, до желания цвят. :?

абсолютно!

marcho
12-29-2010, 09:37
ей хора естествено че ще отида на фризьор :D просто сам чак в четвъртак и неиздържам и реших да попитам вас дали ще стане не бих си оставила косата в чий да е ръце ни имам чуството че цвета няма да се получи и само ще си захабя косата мерси на всички