PDA

View Full Version : Една много силна любов



tenismaster
12-29-2010, 10:17
Хора ще помоля за съвети какво да направя в тази ситуация:
С едно момиче, да го наречем А, се познаваме от бебета. Познават се семействата ни. И двамата сме от един град, но на момичето родителите живееха на 150 км от нашия град- А живееше при баба си. Не учихме заедно до 3 клас. Тогава се преместих в нейния клас. Отидох до нея и когато тя се обърна аз се влюбих космически много в нея. Тогава бях срамежливец и не и казах нищо. 4клас отмина. Изневиделица дойде новината че тя отива да учи при родителите си. Беше ми ужаснооо и тогава се зарекох да не обикна никоя друга така и че няма да целуна момиче никога, докато не и кажа за чувствата си към нея. Поради лични причини в 5 6 и7 клас общувахме рядко , а и тя не си идваше. Дойде 8клас-сега съм 8 клас. Започнахме да си пишем тя ми пращаше прегръдки.. Не можах да се стърпя и и казах какво мисля, но и писах, че по скайп не е истинско и искам да и го кажа наистина. Преди два дни тоест на 27 тя си дойде. Излязохме със семейството и. На другия ден я заведох на кино, но всичко се сведе единствено до прегръдки. Предишните дни много мислих дали да и кажа, когато си дойде, защото, след като знаеше за чувствата ми вече, тя тръгна с момче от нейния град. Аз бях ужасен, но те скъсаха малко преди да си дойде. В крайна сметка реших да се уговорим да се видим в края на януари, защото исках да видя дали мога да и разчитам напълно. Тогава и смятам да и кажа. Проблемът е, че сега започвам да изпитвам угризения, че си изспуснах възможността сега, но не бях напълно сигирен и че може някое момче да ме изпревари и да и предложи. Мисля че всички знаете колко трудно се гради връзка от разстояние. Затова искам да знам че ще имам пълно доверие и ще мога да и разчитам. Моля за съвети какво да направя? Да и кажа ли като се видим края на този месец?.През живота си не съм обичал друго момичееее така.

w0sh
12-29-2010, 10:41
Вместо да и "казваш", което е тъпо, направя я целуни като те прегърне и туйто

BGbullet
12-29-2010, 10:55
Уреди си среща на 31 - срещу 1 и като започне зарята я целуни... и ще ти е в кърпа вързана 8)

tenismaster
12-29-2010, 12:39
Вместо да и "казваш", което е тъпо, направя я целуни като те прегърне и туйто
Мерси! Като се видим януари действам!
8)

MedSestrata
12-29-2010, 13:32
силна любов в 8 клас от 3 хахаха не ме карай да се смея момче :D

rPtAz
12-29-2010, 13:42
мии кажи и какво чувстваш...но дори и тя да отговори на чувствата ти, което значи че ще тръгнете, а не сте от едни и същи градове...връзките от разстояния не са за всички :? :? :?

tenismaster
12-29-2010, 14:34
силна любов в 8 клас от 3 хахаха не ме карай да се смея момче
И кое е смешното?

burpp
12-29-2010, 15:14
1. Силна и истинска любов в 8 клас неможе да има. По скоро е силно превличане.
2. Дори и да тръгнете, ако сте от различни градове вероятноста да ти изневери е голяма, особено ако не се виждате често.
3. По добре спри да се привързваш повече към нея, а си намери някоя друга от града ти, защото ако не я забравиш ще ти бъде по-трудно за теб.

:wink:

MedSestrata
12-29-2010, 16:33
силна любов в 8 клас от 3 хахаха не ме карай да се смея момче
И кое е смешното?

това, че не осъзнаваш какво е любов и да обичаш и си изпитал чувство на привличане и поради неопитност го бъркаш с любов (често срещана грешка при непълнолетните тези дни)
задай си въпроса или проблема и ще ти помогнем

darrie
12-29-2010, 17:00
1. Силна и истинска любов в 8 клас неможе да има. По скоро е силно превличане.
2. Дори и да тръгнете, ако сте от различни градове вероятноста да ти изневери е голяма, особено ако не се виждате често.
3. По добре спри да се привързваш повече към нея, а си намери някоя друга от града ти, защото ако не я забравиш ще ти бъде по-трудно за теб.

:wink:

и аз така мисля..
имам познати, които като вас живеят и учат в различни градове.. но не им пречи, виждат се по-рядко, но някак си вече 2-ра година са заедно. разликата е, че са по-големи от вас.. не мисля, че на тия години ще ви се получи. :?

Team
12-29-2010, 17:14
Вместо да и "казваш", което е тъпо, направя я целуни като те прегърне и туйто

лично аз мн се здухвам ако момичето се отдръпне докато искъш да я целунеш...нз

deadshadow13
12-29-2010, 22:25
Вместо да и "казваш", което е тъпо, направя я целуни като те прегърне и туйто

правилно но мога да кажа че връзки от разтояние особено ако си не пълнолетен просто няма как да стане брат просто бъдете добри приятели както и ти така и тя неможе да си имате доверие живеейки в различни градове.Ако беше по големичък на 18 19 отиваш бачкаш и си ОК ама така няма как.

tenismaster
04-15-2012, 08:25
Здравейте на всички. Днес с това момиче сме много добри приятели. Когато сме в един град, излизаме, разхождаме се, лафим си. Взимайки под внимание вашите мнения, миналата година, след една разходка я помолих да си поговорим. Казах и какви са ми чувствата към нея, но в същото време осъзнавам, че евентуална връзка ще бъде тежка и пагубна, защото ще се виждаме твърде рядко. Тя каза, че мисли по същия начин. Прегърнахме се, целунахме се ( ехх детска мечта ми беше :) ) и сега сме едни много добри приятели.

SmilezZz
04-16-2012, 16:14
Радваме се, че все пак сте се разбрали и вече всичко е наред. Добро решение сте взели, тъй като връзките от разстояние са наистина трудни и не са за всеки.