PDA

View Full Version : Какво мислите? /примерно меню/



3132136
12-29-2010, 11:20
Здравейте! Първо искам да поздравя всички по случай коледните и новогодишни празници...
Иначе въпросът ми е следния : значи аз съм много слаба, но сега покрай тея празници направо не е за вярване как се освиних - по цял ден ядене, ядене, ядене .. Та затова реших сега от първия понеделник на 2011 да мина на едноседмична диета /ако не подейства достатъчно мога и да повторя за още една седмица/. Ще ви покажа менюто, на което мисля да се подложа, и вие да ме посъветвате и да изразите мнение относно това дали е подходящо и здравословно, или пък да подобрите/заместите/предложите някои други храни вместо/към посочените.
А ето го и менюто :
Закуска - банан, ябълка.
Обяд - 1 филия ръжен хляб Вита без брашно с кашкавал, две варени яйца, един морков.
Следобедна закуска - половин кофичка кисело мляко.
Вечеря - по малко от това, което е сготвила мама.

ПП : момиче съм, на 14.
Благодаря предварително! :-) :-P

hugelipsskinyhips
12-29-2010, 11:27
Ти сама си казваш, че си слаба,колко кг искаш да свалиш?
А сега по темата: не е ли по-добре зауската ти да включва повече въглехидрати, белтъци, а не само тези 2 плода, от които смятам, че ще освирепееш от глад? :-o
Според мен едното яйце от обяда да отиде на закуската, но все пак някой друг по-компетентен в тази област да си изкаже мнението.Иначе пий повечко вода и чайчета, ако имаш възможност можеш да включиш и някое друго упражнение.
Успех

FuckingFreak
12-29-2010, 12:32
По-добре замени ябълката с портокал или 2 мандарини. Казвам ти го от личен опит - ябълката само ще ти напълни стомаха, ще ти изстърже червата, но няма да те засити.

blueberryyy
12-29-2010, 12:44
Здрасти :))
Според мен трябва да хапваш нещата,които си измислила за обяд,на закуска и обратното .
Успех 8)

ri41
12-29-2010, 13:50
сигурно искаш да се прочистиш, не да сваляш кила, не си определяй точно меню просто хапвай по-леки и течни храни, плодове, зеленчуци и млека, без варива/от тях ще се подуваш/ и без тежки меса, само пиле и риба, не преяждай, пии повечко вода

Infinity
12-29-2010, 14:16
Не е зле да кажеш колко килограма тежиш и колко си висока ? :-o :)

Vikito0o
12-29-2010, 14:21
Не е зле да кажеш колко килограма тежиш и колко си висока ? :-o :)
+1
Аз не вярвам чак толкова мн да си качила и да е толкова зле

3132136
12-29-2010, 17:28
Ами аз не дадох данни за ръст и тегло още преди, защото знам, че съм малко extraordinary в тва отношение... :lol:
Висока съм 146 см и тежа 36 килограма, само че сега като се премерих бях 38 :oops: . И затова искам да си върна предишното тегло, защото се чувствам най-добре в кожата си когато тежа 36 и просто тази 'диета' беше замислена именно с такава цел, а не примерно да отслабвам с 5-10 кг. :)
Мерси иначе за коментаритее !

iwancho
12-29-2010, 17:34
Ами аз не дадох данни за ръст и тегло още преди, защото знам, че съм малко extraordinary в тва отношение... :lol:
Висока съм 146 см и тежа 36 килограма, само че сега като се премерих бях 38 :oops: . И затова искам да си върна предишното тегло, защото се чувствам най-добре в кожата си когато тежа 36 и просто тази 'диета' беше замислена именно с такава цел, а не примерно да отслабвам с 5-10 кг. :-P
Мерси иначе за коментаритее !


36 кг?!?!!?!?!?!?!? ти луда ли си,я дай снимка да те видим... имам чувството,че си анорексичка лелелеееее ;ХХХХХХХХ


аз съм момче,но все пак 35-6кг да съм бил в 3-4-5 клас и аз не знам :О

katericArofl
12-29-2010, 17:47
кво се учудваш, като е 146, 60 кила ли да е? :?
иначе не знам какво да ти кажа, на мен за диета ми се вижда много, но ти най-добре можеш да сравниш с обичяйния си режим..

DesireToFire
12-29-2010, 18:04
Ами аз не дадох данни за ръст и тегло още преди, защото знам, че съм малко extraordinary в тва отношение... :lol:
Висока съм 146 см и тежа 36 килограма, само че сега като се премерих бях 38 :oops: . И затова искам да си върна предишното тегло, защото се чувствам най-добре в кожата си когато тежа 36 и просто тази 'диета' беше замислена именно с такава цел, а не примерно да отслабвам с 5-10 кг. :-P
Мерси иначе за коментаритее !


36 кг?!?!!?!?!?!?!? ти луда ли си,я дай снимка да те видим... имам чувството,че си анорексичка лелелеееее ;ХХХХХХХХ


аз съм момче,но все пак 35-6кг да съм бил в 3-4-5 клас и аз не знам :О
Е тя е 1.46. Колко искаш да тежи :Д 36 кг. са си точно.

pilencaaa
12-29-2010, 19:57
Мацка не се притеснявай! Тези 2 килограма са ти нормални ! Нормално е да си напълняла 2 килограма по тези празници.. Пък и на всичкото отгоре ти си на 14 години .. в начална степен на развитие и растеж си !
Не прави глупости и не се подлагай да диети ! Опасно е !