PDA

View Full Version : Етажи



LaChupacabra
12-29-2010, 12:11
искам да попитам момичета на които косата им е на етажи,докъде им е бил най-късия етаж?аз скоро ще се подстригвам(в момента съм на етажи,ноо дълги)и искам нещо по различно...най-късия да ми е до очите някъде обаче имам чувсвото,че ще стои смешно.. :(

hugelipsskinyhips
12-29-2010, 12:16
колкото по-къс е етажа, толкова е по-голям обема отгоре, на мен най-късия ми е на нивото на брадичката

FuckingFreak
12-29-2010, 12:18
А до къде ти стига косата? Че това с най-късия етаж да ти е до очите си го представям супер грозно и смешно, ако ще и с коса до петите. Само ако ти е къса го приемам горе долу. В 1ви и 2ри клас бях с коса малко повече от 2 педи под рамената и най-късият етаж винаги ми е бил дори и под брадичката. И сега ми е така, даже никога не съм била на черта. Та защо като за начало не ти филира косата и ако ти е къса я остави да порасне, а ако ти е по-дълга я намали.

blueberryyy
12-29-2010, 12:21
Преди ми беше малко под очите на коса малко под раменете - наистина придава голям обем баче на мен не ми харесваше,не можех да си вържа косата,не можех да я изправя като хората...
Вмомента ми е до брадичката и е доста по-добре 8)

LaChupacabra
12-29-2010, 12:23
ами в момента най-късия ми е около 3-4см под брадичката,а най-дългия до гърдите..мислех си да направя най дългия някъде до раменете и както казах и в първия пост най-късия до очите..ама ако заприличам на клоун.. :o

FuckingFreak
12-29-2010, 12:30
За начало отиди при кадърен фрозьор. Нека те направи, но не с резки граници и да те филира. Не мисля, че ще е особено добре, но зависи и от това каква ти е косата - права, чуплива, къдрава...