PDA

View Full Version : скайп



whitebunny
12-29-2010, 13:32
Здравейте :) сори за глупавия въпрос и за много от вас сигурно безполезна тема, но искам да си променя звука на скайп когато ми пишат. Някой може ли да ми каже как става това. Веднъж като бях на гости на едно момче (преди около година) бях седнала на брат му на компютъра и като ми пишеха в скайпа беше една мн интересна мелодия. Момчето ми каза че нз как става защото брат му го бил направил, но брат му не беше там да го попитам. Моля Ви помогнете ми вече ми омръзна да го чувам това всеки път :-x Ровичках и в настройките но нищо не ми се получи...

Pospalanka
12-29-2010, 14:39
Здравей става супер лесно : )Ето как -
Влизаш на Инструменти ---- > Настройки --->Оповестяване
И от имаш приложена звукова галерия на Скайп: )
Но ако искаш можеш да си внесеш звук : )Но трябва да e .wav

Дано да съм ти помогнала : )

doomkillerr
12-29-2010, 14:58
Не си търсил достатъчно изглежда или не си внимавал, като си чел къде какво пише из настройките. Номера става по следния начин...

Отваряш "Настройките" (Инструменти - Настройки...), от там щракаш на "Оповестяване". От дясно ще ти излязат всички звуци, които ползва скайп! Ти намираш в списъка "Входящо мигновенно съобщение" - щракаш на зеления бутон със символа "Play" за да се увериш, че това е звука, който искаш да замениш. Предварително трябва да си подготвил звуков файл, които искаш да ползваш - трябва да е WAV формат, с големина най-много 1,5 MB. :) Щракаш на бутона "Внеси звук/сигнал" и избираш звуковия файл. След това от малкото триъчалниче на полето "Избор на сигнал" намираш името на звуковия файл, който искаш да се чува и след това бутона долу "Запиши"

Това е!!

8)

whitebunny
12-29-2010, 14:58
мс мн внесах звук и е .wav но нз как да го сложа да ми издава този звук. Аз оригиналния го махнах в смис вече не ми издава никакъв звук

whitebunny
12-29-2010, 15:05
Не си търсил достатъчно изглежда или не си внимавал, като си чел къде какво пише из настройките. Номера става по следния начин...

Отваряш "Настройките" (Инструменти - Настройки...), от там щракаш на "Оповестяване". От дясно ще ти излязат всички звуци, които ползва скайп! Ти намираш в списъка "Входящо мигновенно съобщение" - щракаш на зеления бутон със символа "Play" за да се увериш, че това е звука, който искаш да замениш. Предварително трябва да си подготвил звуков файл, които искаш да ползваш - трябва да е WAV формат, с големина най-много 1,5 MB. :) Щракаш на бутона "Внеси звук/сигнал" и избираш звуковия файл. След това от малкото триъчалниче на полето "Избор на сигнал" намираш името на звуковия файл, който искаш да се чува и след това бутона долу "Запиши"

Това е!!

8)
Благодаря ти много :-)
бту женско съм :-P