PDA

View Full Version : Относно сайта!



ex7azy
12-29-2010, 13:12
Сайта не е ли teenproblem? :-o
До колкото знам сайта е за тинейджъри.. а не за 25-40 годишни и 5-10 годишни!?!
Миналата седмица разбрах, че и госпожата ми по БЕЛ имала регистрация.. ;хх
Просто е смешно!

LadyDi
12-29-2010, 13:56
И какво се очаква да направим?
Сайтът е за свободна регистрация - нито можем, нито имаме желание да контролираме възрастоват граница на потребителите. Това е свободно пространство и всеки, бил той тийн, подрастващ или трета възраст - е свободен да заповяда и да сподели проблема си :)
Друг е въпросът колко компетентно ще му отговорят останалите потребители :)

Сайтът е ориентиран основно към целевата група на тийнейджърите. Но това не е константа.

ex7azy
12-29-2010, 14:21
Можете ли поне да сложите в правилата възрастова граница.. [например 20]
Може да помогне, макар и малко!
Имам чуството, че в сайта повечето са над 20 години или под 12;

SmilezZz
12-29-2010, 14:37
И какво очакваш ?
Само за това,че госпожата ти по БЕЛ е регистрирана тука,да се сложи възрастова граница ли ?
- Това си е форум и всеки е свободен да се регистрира и споделя проблемите си,дори и да е на над 40 годишна възраст..
- Но повечето се интересуват от това,какво вълнува днешните тийнейджъри,за какво си говорят и така нататък..

ex7azy
12-29-2010, 14:38
Не казвам да ги дискриминираме или нещо подобно.. а че сайта е за тийнове!

ex7azy
12-29-2010, 14:58
Добре няма смисъл да ме критикувате че съм изказала мнение!
Моето мнение е такова!
Примерно: няма да ви е приятно ако сте на 14 и майка ви се е регнала в форума и чете нещата писани от вас..
Няма значение.. изтрийте темата!!

ex7azy
12-29-2010, 15:14
Не ми е само за госпожата по БЕЛ!
Вие май не ме разбрахте какво искам да кажа!
Нали сайта е направен за тийнове, (затова се казва teenproblem) нали тук трябва да си споделяме едни на други..
а не одеве гледах тема ( защо се е*ете (с извинение) още по на 14,15,16 години?? и там някакви възрастни и мъдри ни критикуват..

kalpazanka
12-29-2010, 15:25
Ама и тия някакви там ви смятат овулацията, обясняват кога се прави тест за бременност и дали се забременява от анален секс, дават идеи за подаръците на гаджетата ви и за капак помагат за ЛИС, задачи по математика, преходи по химия и прочие.
Жална ви майка, ако се разчита само на "наборите". :D

ex7azy
12-29-2010, 15:35
До някаква степен си права, че ако няма над 20 години няма кой да ни отговаря,
но мисля че няколко човека са достатъчни ( например вие модераторите ) а не целия сайт да се е навъдил с 30 годишни!
Не че съм против хората над 25 години, но мисля че мястото им не е в този сайт!
Се пак това си е лично мое мнение и не мога да накарам всички да мислят така!
Нека темата се изтрие или заключи

ex7azy
12-29-2010, 15:36
Ама и тия някакви там ви смятат овулацията, обясняват кога се прави тест за бременност и дали се забременява от анален секс, дават идеи за подаръците на гаджетата ви и за капак помагат за ЛИС, задачи по математика, преходи по химия и прочие.
Жална ви майка, ако се разчита само на "наборите". :D
Да.. :-D