PDA

View Full Version : Помощ с няколко филмчета...



LovinU
12-29-2010, 13:51
Здравейте и весели празници!От много време не мога да се сетя как се казват няколко филма,и реших да питам тук.
Във единия ставаше на въпрос за първия черен президент на САЩ.Беше комедия,и постоянно танцуваха на една песен на Nelly.И президента имаше една бивша приятелка,която го заряза,но след като го избраха,започна постоянно да го преследва и да го моли да се съберат пак..Абе,някакви такива ;DD
А в другия едни момичета искаха да 'изненадат' приятелката си за рождения й ден,като я изплашат,че я отвличат.Нападат я,запушват и устата със захарно топче и я откарват на една бензиностанция или нещо такова.Всичко точно,уж на шега,обаче когато отварят багажника,за да я извадят и да й честитят рождения ден се оказва,че се е задавила с топчето и е умряла.И оттам нататък почва разследване,те си обещават една на друга да мълчат за това и така...
Ако някой се сеща ще съм благодарна да ми каже,мерси предварително!:))

SundayMorning
12-29-2010, 15:59
1вия филм е Head of State (2003)

LovinU
12-29-2010, 21:03
Meрси многооо! :-) А за втория някой,моля?.. :(

vaniliika
12-30-2010, 13:51
Здравейте и весели празници!От много време не мога да се сетя как се казват няколко филма,и реших да питам тук.
Във единия ставаше на въпрос за първия черен президент на САЩ.Беше комедия,и постоянно танцуваха на една песен на Nelly.И президента имаше една бивша приятелка,която го заряза,но след като го избраха,започна постоянно да го преследва и да го моли да се съберат пак..Абе,някакви такива ;DD
А в другия едни момичета искаха да 'изненадат' приятелката си за рождения й ден,като я изплашат,че я отвличат.Нападат я,запушват и устата със захарно топче и я откарват на една бензиностанция или нещо такова.Всичко точно,уж на шега,обаче когато отварят багажника,за да я извадят и да й честитят рождения ден се оказва,че се е задавила с топчето и е умряла.И оттам нататък почва разследване,те си обещават една на друга да мълчат за това и така...
Ако някой се сеща ще съм благодарна да ми каже,мерси предварително!:))

2ия съм го гледала.. ама как бешее :-o 8-)

LovinU
12-30-2010, 19:12
^А,МОЛЯ ТИ СЕ,помъчи се !! 8-) Или питай някоя приятелка че направо ме ръчка отвътре ..

kokosety
12-30-2010, 19:35
А и аз питах за филм моял отг и на моята тема

Lenny
12-30-2010, 20:35
Ааа тоя втория и аз съм го гледала ама как бешее.. (ако се сетя ще пиша)

LaffyTaffy
12-31-2010, 10:27
втoрия филм, ако е този за който си мисля, се казва ''Jawbreaker"

LovinU
12-31-2010, 17:30
БРАВОООООООООООООООООООО ! Точно той е,мерси много! :) :) :)