PDA

View Full Version : ..



Sa4kiSabiram
12-29-2010, 15:47
:) triite

MiMcHeToOo
12-29-2010, 15:49
Мълчи си по темата за нея. В крайна сметка не е нужно да се преструваш, че я харесваш. Избягвай срещите с нея и не говори за нея пред приятеля си, за да не го дразниш. Поведението му обаче е нелепо, аз не бих приела такова нещо, но ти си знаеш.

MaLkaTa_LaDy
12-29-2010, 16:11
Това женската злоба край няма. Да се бях родила момче, пфу... Или се доверяваш на приятеля си и в главата си игнорираш, че съществува такова момиче като нея или късате. Не можеш да му казваш как да се държи с нея.

Sa4kiSabiram
12-29-2010, 16:12
Това женската злоба край няма. Да се бях родила момче, пфу... Или се доверяваш на приятеля си и в главата си игнорираш, че съществува такова момиче като нея или късате. Не можеш да му казваш как да се държи с нея.

е ти май пренебрегна факта,че тя му се е "разсърдила" като е разбрала че ходи с мен?

Valerio
12-29-2010, 17:46
Според мен трябва да му кажеш какво мислиш по въпроса. Не казвам, да му забраняваш да си говори с нея, но да му кажеш, че просто не ти е приятна. В това няма нищо лошо. Не можеш да харесваш всичките му приятели. Ако си мълчиш и се примиряваш с времето проблема ще нараства, нараства и накрая ще избухнеш, може би по съвсем друга причина, но това също ще играе роля и ще се разделите.

Така си мисля аз, но естествено ти си решаваш :) Good Luck