PDA

View Full Version : Баща ми!!!



HaTpueBXLopuD
12-29-2010, 16:06
Баща ми много ме изнервя!!!Прави се на големия джентълмен и не знам си какво още там...Пред непознати обикновено се прави на добър човек,но иначе е същински ЗВЯР!!А тази година лятото нали все излизаме с моя съседи приятели навън.И нали има едно малко детенце, и ние гледаме да го развеселим правим се на жаби падаме,скачаме...И нали сме много там има едни стъпалца на които сядаме не стигат.И някои сядаме на тротоара.И само да съм паднала и то без да искам,баща ми идва и пред всички ме извиква с повишен тон съвсем тържествено и ядосано,за да ми каже:"не са въргаляй по земята,толкос е мръсно там!Внимаай малко и слушай кво ти говоря а не само да философстваш!"Унижава ме по 1000 пъти пред всички деца навънка....Ужас!А и всеки ден се чудя какво извинение да му намеря,за да не ме кара с бричката му на училище!Вика ми,че много съм била яла,а аз се тъпча всеки ден заради него...добре че вече почвам да смъквам килограмите.Да знам че е смешно.Сега тренирам карате и тренировката е доста хубава ;) :o ако някога ми налети на бой или на майка ми (защото към бой отиват нещата)поне ще мога да го спра... :D А и постоянно ми предлага да ям сандвичи и аз като му се ядосам и викам:Тате,за последен път спри да ми предлагаш да ям неискам да ям!!И той почва да ми крещи:Не ми се святкай такава!Я виж колко си малка още!Не изслушваш,а само знаеш да философстваш!ЕЕее.И това ми вика.А и постоянно ми натяква,че щял да ми казва какво да правя докато не стана на 18 години ПО ДЯВОЛИТЕ!!!!!В 5 клас заради него(и други причини по-дребни)станах емо,заради него щях да се хвърлям през терасата или да си режа вените,но не ми достигна смелост.И даже вчера така ми се развика,защото бил нещо ядосан там и на мене си го изкарва!!!Щях да запратя една голяма книга с напътствия за Windows XP step by step. :smt093 Боже по дяолите този човек ми проваля живота тотално!!!!!И дори помня деня,откогато това нещо се започна...на рожденя и ден когато ставах на 9 години...а сега съм на 13 !!Всички имат гаджета (почти де) но той дори не ми разрешава да погледна и да си харесам някое момче!!! :-x :shock: :shock: Направо как ще изтърпя още тия 5 години незнам А моя случай е БЕЗ НА ДЕЖ ДЕН!!! 8-[ :smt097 нито да поговоря с него,нито да му покажа че не съм лапе....И майка ми е на мойто мнение но какво да се прави...веднъж се бяха скарали много жестоко...Щяха дасе разделят но аз бях ударила масата силно и те веднага дойдоха да ми се карат на мене...ако не бях я ударила,сега дори нямаше да знам за този сайт и щях да си живея спокойно на морето... :smt102 :neutral: направо вече незнам...ако може някой да ми помогне...И моля ви се без коментари от рода на още си малка трябва да се съобразяваш ти си малка лигла още нищо не знаеш поговори с него и т.н. защото НЕ МИ ПОМАГАТЕ С ТОВА!!! А и пропуснах,че като ходя на училище всичкото му това крещене се свежда до оценки!!!!Сори ако съм допуснала грешки,от бързопис е. :)

Me4encety
12-29-2010, 22:40
Според мен поговори с майка си за това и се опитайте заедно да измислите решение на проблема.А не преувеличаваш ли малко и аз на твоята възраст и от по-малка си мислех,че баща ми е истински аз и някфи такива,че няма да имам гадже заради него,но още докато бях колкото теб си хванах гадже и не стана нищо сериозно.Така,че си помисли дали е толкова зле и ако да тогава наистина поговори настойчиво с майка си за проблема

gandalfepi4
12-30-2010, 10:18
ъммм... стани независима, продължавай с каратето, намери си някакъв начин да се издържаш сама и си обери крушите възможно най-рано.

само това е. аз с леееко подобни проблеми с нашите просто гледам да прекарвам възможно най-малко време с тях, а когато сме заедно и започнат да ме правят за смят поглеждам разочаровано и обидено и приятелите схващат за какво става въпрос.

сори, никой не си избира родителите, просто бъде силна и се разкарай при първа възможност. не го оставяй да има конктрол над живота ти и ще си ок.

HaTpueBXLopuD
12-31-2010, 14:15
мерси много!! :mrgreen:

radeberger
12-31-2010, 14:36
Как така си паднала от тротоара ????? 8-)

Човека се притеснява за теб - ти се правиш на интересна. " не искам да ме кара с бричката си". Абе момиче, я слезни на земята. Като не ти харесва му дай пари на човека да си купи друга кола.

Това с тъпченето си е твой личен проблем. Винаги можеш да не го правиш.

Искаш гадже, само защото няколко твои приятелки имат. :?

Помисли си държанието ти наистина ли е зряло и дали заслужаваш баща ти да се отнаса с теб като към възрастен. ;)

SmilezZz
01-01-2011, 09:34
1. Защо не се поставиш на неговото място ?
Той се притеснява за теб и се опитва да те предпази от
лошия свят,но явно не знае точно как да го прави..

2. И с какво те унижава ? С това,че ти е казал да не се
въргаляш по земята ?

3. Как така щеше да си режеш вените или да се хвърлиш
през терасата ? С какво щеше да ти помогне това ? Мислеше си,
че ще свършат проблемите ли ? А не си ли помисляла за хората,
които те обичат - в това число влиза и баща ти..

4. Поговори с него..Обясни му как се чувстваш..Ако трябва както ти
казаха - поговори с майка ти,пък тя да поговори с баща ти..
И недей чак толкова да преувеличаваш нещата..
П.С - Твоя случай не е безнадежден..