PDA

View Full Version : Нова година



blueberryyy
12-29-2010, 17:59
Първо,весели празници на всички . Много здраве,щастие,любов и по-малко злоба :-)
Та,интересно ми е как ще бъдете облечени на нова година,ще си правите ли прически,гримове ,къде ще я посрещнете ...абе всичко,за което се сетите ,споделяйте :)

bunnyskeleton
12-29-2010, 18:02
Имаше една тема "Как ще сте облечени на Нова година?". Е, ама тази е малко по-различна :D

blueberryyy
12-29-2010, 18:04
Еми не съм намерила за тази нова година никаква тема ,а пък и не питам само за обличане ,така че...да,тази е малко по-различна :-D

titinkaa
12-29-2010, 18:21
Еми ще съм с тъмни дънки и сива блуза с имитация отдолу на риза.Прическата ми ще е изправена с пресата и с 4-5 къдрици на места с машата.Грима ми ще е само спирала и черен молив,гланц.И ще празнувам с една приятелка. :)

BuBzzz
12-29-2010, 18:27
хихих емии аз ще съм с една блузка сиво и малко цикламено доста разголена :grin: пола сиво с черно на плисета, сив чоропогащник,сива жилетка,палто,черни обувки на токчета ии черна чанта :-D ии с моя приятел си запазихме маса в един ресторант :oops: малко романтикаа хихи :P :oops:

BuBzzz
12-29-2010, 18:30
ааа забравих да кажа за грим и прическа.. :D ще отида при мойта фризьорка да ми сплете една плитка като диадема ии да ме натопира :) аа за гримм сигурно тъмен ще сложа :oops:

gabi7u
12-29-2010, 18:39
Весели празници!!


ПТ:
Ще съм с долнище на анцунг
и любимата ми тениска.
Ще съм с изправена коса,
леко тупирана ..
Ще си сложа пудра, очна линия и гланц.

^нищо особено, все пак трябва да се чувствам удобно, а и
на мен така най си ми ходи. :)

Ще празнувам във вилата на едни семейни приятели + още няколко приятелски семейства.
Общо взето голяма компания.
Там ще спим след това(пък колко ще спим не се знае).
Та надявам се да си изкарам хубаво. :)

thecreator
12-29-2010, 18:46
Значи аз трябваше да съм с една синя блузка , но нещата се промениха - ще съм с туника на цикламени черни и сиви черти със сърцее -коланче и черни дънки :D прическата : ще хвана горния пласт на косата на кокче , а долният останал ще го накъдря на машата :grin: грим може би ще сложа пудра и гланц,спирала.. Ще празнувам с наште :D

Весели празници :grin:

britzy
12-29-2010, 19:00
Даааа-по-различна е затва форумът прелива от такива -_- :booooomb:

girl91
12-29-2010, 19:01
Ще съм с черна пола, която днес си взех, с бюстие в няколко цвята, черни ръкавки, които сигурно ще нося само в началото, някакви бижута. Косата ще бъде или накъдрена с маша(спираловидна или обикновена или за "масури") или направена с ретро преса и по някакъв начин захваната с обикновени фибички. Гримът ще е лек -спирала, фдт, перли, гланц.

kyklichka01
12-29-2010, 19:06
Аз ще съм със сива туника, черен клин, черни боти с токче, черна чанта и сиво яке.

Косата или ще е изправена с пуснат бритон и обем в корените, или накъдрена спираловидно с вдигнат бритон.

Гримът ще е фдт, спирала, сив и черен молив и гланц.

Ще се събираме с приятели.

blueberryyy
12-29-2010, 19:11
Даааа-по-различна е затва форумът прелива от такива -_- :booooomb:

Дааааааа,а форумът прелива от злоба и флууд заради такива като теб...Моята тема се повтаря,а твоето мнение не е по темата,соу... Какво по-точно постигна с това твое мнение?Темата ли ще си делна?Какво?Като ти пречи -можеше да си замълчиш и да докладваш на модераторите...Или просто искаше да се изкажеш,без значение дали казваш нещо смислено или не?Каквато и да е причината ,мнението ти е ааадски безполезно 8)

britzy
12-29-2010, 19:16
Да,както и ти 8)
Ай спирам не заради тебе,заради Миминко :-) :-)

LipSy
12-29-2010, 19:17
Аз си поръчах една блузка от интернет и сега я чакам да дойде! :grin: Ако дойде до петък ще съм с нея и със сини дънки. Ще се изправя и мисля от едната страна да си вдигна косата по следният начин: http://prikachi.com/images/170/2806170h.jpg
Гримът ми ще включва:
- сенки (бели и черни)
- молив за очи (черен и бял)
- фдт за основа
- пудра
- балсам за устни
- спирала
Мисля, че ще празнувам вкъщи, обаче ще имаме гости и това е общо взето! :)

Весели празници и на вас! :-) :grin: :)

blueberryyy
12-29-2010, 19:22
Да,както и ти 8)
Ай спирам не заради тебе,заради Миминко :-) :-)
Мда,сега ми стана ясно,че причината за безсмисленото ти коментарче е именно липсата на друго занимание,нямане пред кого да се докажеш,смелостта ,която ти дава интернет и най-вече злобата.Да ви таковам в злобарите,мира нямата,ебати... пууу,то бива ,бива ,ама направо...Айде,да сте живи и здрави,че и вие сте хора все пак 8)
За да не е флууд:
Дънки - тип клин,синя туника,ботуши на ток.Косата сигурно ще я къдря.Грим-пудра,спирала,молив и мооже би някакви сенки.
Ще бъда с приятели :)

darrie
12-29-2010, 19:29
Сиви дънки, сива туника, сиви ботушки, къдрава коса, сиви сенки, спирала, гланц, пудра. Нищо специално.. :)

billytalent
12-29-2010, 19:32
Хммм... мисля да съм с черен корсет и дантелена черна блуза с черен панталон по мене или черна пола... Грима ще е очна линия и спирала, а косата изправена и една плитка отпред на бритона...

shokoladd
12-29-2010, 19:42
В една къща на Вършец със семейството...ще съм облечена с дънки и някакъв по-хубав пуловер най-вероятно...нищо специално...а за грима-спирала и гланц :-) :)

lovey0u
12-29-2010, 20:17
ама осрахте се с тия теми... :smt021

ще съм облечена с пижама
без грим и прическа

danibebi
12-29-2010, 20:27
За облеклото, още не съм го решила, може би ще реша в последния момент ;д :-) грим- амии пудра, спирала, молив и гланц, аа може и сенки, а за прическа- ще се изправя и вафлички в корените, може би.. може да ми текне нещо друго ;дд
Ще съм си в нас и ще имаме гостии, но по късно ще излеземе и навънн :-)

Biskfitka
12-29-2010, 20:38
С приятели ще съм. За дрехите-един черен потник и ръкави си купих за него (от тия дето се водят болеро ;д ) и или черен панталон или дънкова ,светло синя,къса пола.С ниски ботушки,защото съм висока и не искам да се изморявам;д,но може и да съм с токчета не знам :Д черна чанта ии сиво палто,да не съм цялата в черно...
Прическа ще се накъдря с маша.
Грим-черни сенки,черна очна линия,черен молив,спирала,фдт,руж,гланц обмисля се дали да е телесен цвят или червено червило и гланц :Д и може и някакви по светли сенки да сложа,ама нз :D

blueberryyy
12-29-2010, 21:00
ама осрахте се с тия теми... :smt021

ще съм облечена с пижама
без грим и прическа

ама осрахте се вече с безполезните коментари,не ви ли писна??
Ще те питам и теб - какво по-точно постигна с това мнение,че нещо не разбирам...Никой не е искал да знае какво мислиш за темата ми...Като не искаш да отговаряш на зададения въпрос защо просто не си замълчиш?? :?

anonymous708973
12-29-2010, 21:16
Тъмносини дънки. Черно поло с къс ръкав (уникална фигура прави) или с черна блуза с ръкави тип "прилеп" - зависи от времето. Червен лак и червено-метални обеци.
Фон-дьо-тен, черен молив, спирала и очна линия (ако успея да се науча да я слагам, което много ме съмнява).
Ще съм с приятеля си и компания в къщата на един от приятелите му.

Lian4ety
12-29-2010, 23:14
Купих си едни дънки тъмно сини впити за Нова година, някаква блузка ( избирам на момента :D ) и ботушки.. :)
За грим: фдт или пудра, молив, спирала, гланц - нищо особено семпличко и ежедневно :)
Ще празнувам на една вила с много приятели :)

Hilary_
12-30-2010, 08:54
облекло - с плтена рокля ще съм .. дано не замръзна много! :lol:
грим - нещо силно ще е .. :lol: :lol:
прическа - изправена с вафли .. нищо особено .. :)
при кой? - повечето не ги познавам, но се надявам да бъде по - добре от миналата година .. :lol: :lol:


Пожелавам ви весело посрещане на новата година!! :-)