PDA

View Full Version : Въпросче към момичетата .. Как най обичате да ви пускат езич



kisy
12-29-2010, 20:12
Въпросче към момичетата .. Как най обичате да ви пускат езиче.. отдолу.. смисъл на едно ли място или .. ?сс какви джиженияя. ?? ( искам да се образовамм за да изненадам приятелката си . да и доставя удоволствие.. )

DaemonBoy
12-29-2010, 20:16
Никога, ама никога не започвай да лижеш директно влагалището. Започни с целувки около самата вагина, по краката, по коремчето. После се заиграй малко с клитора, после прави квото искаш

kisy
12-29-2010, 20:27
Амии.. неможе ли лекичко да заслуча клиторката мн лекичко и нежноо????? :-o :-o

DaemonBoy
12-29-2010, 20:29
Когато му дойде редът

addic7edd
12-29-2010, 20:30
Амии.. неможе ли лекичко да заслуча клиторката мн лекичко и нежноо????? :-o :-o

а ако го направиш продължително може и оргазъм да и докараш... :-D

kisy
12-29-2010, 21:02
амо ако искам само да я овлъжня за да проникна по... лесно след тфа

taratorcho
12-29-2010, 21:03
Това с езика не е задължително при всекки секс а ? :?

Направи да се дейстава ?

kisy
12-29-2010, 21:12
А с езиче можели с въртеливи движенияя.. ???

addic7edd
12-29-2010, 21:21
А с езиче можели с въртеливи движенияя.. ???

Ох, ами ако и харесва-може, ако не и харесва-не може... Няма откъде да знаем какво тя предпочита... ;\ Иначе на повечето момичета им харесва...

taratorcho
12-29-2010, 21:26
А с езиче можели с въртеливи движенияя.. ???

Ох, ами ако и харесва-може, ако не и харесва-не може... Няма откъде да знаем какво тя предпочита... ;\ Иначе на повечето момичета им харесва...


...нема угодия :D :P .... <> ... някой ще ми отговори ли, дали е задължителен ритуала с езичето преди да пристъпим към съществената част :?

vampire_girl_
12-29-2010, 21:31
Кой да ви задължи? О.о
Не,естествено...ако не е достатъчно влажна - има лубриканти ...

taratorcho
12-29-2010, 21:36
Кой да ви задължи? О.о
Не,естествено...ако не е достатъчно влажна - има лубриканти ...



Чувал съм, че така се стига до оргазъм затова е наложително, не че съм против деее.

vampire_girl_
12-29-2010, 21:38
Да,вероятно е,но по-горе май беше писал "искам само да я овлъжня за да проникна по... лесно след тфа" .

taratorcho
12-29-2010, 21:49
Да,вероятно е,но по-горе май беше писал "искам само да я овлъжня за да проникна по... лесно след тфа" .


...нем ... не съм билл азз
това ми беше замисъла ... дали когато се стигне до там, че вече сме се съблякли ..бла бла и трябва метода с езичето за да й дойде оргазъм, за да не осеща болка следд това ... така ги виждам азз нешата :) .. така ли са, или само си виждам :D

BladeDancer
12-29-2010, 22:02
Моля ви не се ръчкайте за сега. Изчакайте да порастнете малко да ви дойде ума в главата. Щом не знаеш как да го направиш значи не ти е време!

vampire_girl_
12-29-2010, 22:08
Тя девствена ли е?

taratorcho
12-29-2010, 22:08
Моля ви не се ръчкайте за сега. Изчакайте да порастнете малко да ви дойде ума в главата. Щом не знаеш как да го направиш значи не ти е време!


понякога някой хора, като теб много ме дразнят :D :D :D , но пък си много права !!! не съм тръгнал да го правя, а проссто си обогатявам сексуалния речник ;) .. и аз съм за, че още ми е рано :)

BladeDancer
12-29-2010, 22:32
Първо .. прав СЪМ ! Момче съм как може да ме сбъркаш брат.
Няма значение този път ти е простено!

Второ добре е че не си тръгнал. Не че аз съм нещо нали и че съм го правил и че знам нещо ама айде моля ви се погледнете се отстрани ( тея дето тръгват да го правят пък си нямат и на представа кое къде трябва да мушнат. Поне тва нучете за да няма после теми " Той ме еба в ухото без да иска и свърши и ся бременна ли съм ?". Мога да дразня ама казвам истината поне малко се вслушайте в по-мъдрите от вас ( не влизам в тва число аз :)) ..

Addiced
12-29-2010, 22:40
Въображение му е майката :D

taratorcho
12-29-2010, 22:40
Първо .. прав СЪМ ! Момче съм как може да ме сбъркаш брат.
Няма значение този път ти е простено!

Второ добре е че не си тръгнал. Не че аз съм нещо нали и че съм го правил и че знам нещо ама айде моля ви се погледнете се отстрани ( тея дето тръгват да го правят пък си нямат и на представа кое къде трябва да мушнат. Поне тва нучете за да няма после теми " Той ме е** в ухото без да иска и свърши и ся бременна ли съм ?". Мога да дразня ама казвам истината поне малко се вслушайте в по-мъдрите от вас ( не влизам в тва число аз :)) ..



.... хахахххаххаа тва беше добро +1 .... да ти кажа, аззз си признавам, че не знам много, но и никъде не съм тръгнал, яд ме е на тия, които ушким много знаят, па нищо не знаят дето ти викаш тва с ухото, много беше добро :grin: ... Виж, азз не съм от тея дето бързат да се е*ат, за да може после да се фукат на приятелчетата си ;) ... "Имам още много хляб да изям" докато стигна до там ... Проссто сега се обогатявам не друго ;) ... Някой такива дето незнаят къде се мушка дето викаш, ама иначе големи "майстори" , за къде бързат :? ... Не, че азз знам много, ама предполагам знаеш повече от мене и знаеш за какво ти говоря :)))

taratorcho
12-29-2010, 22:43
Въображение му е майката :D



за тези, които бързат да е*ат, това е вярно :D :D :D

BladeDancer
12-29-2010, 22:51
Не бе нищо против да се ръчкате и на 5 ако искате. Просто научете всички там предпазни средства и как да не нараните партньора си как да му доставите удоволствие. То за тва ако имахме акъл на 5 и на 5 щяхме да го правим ама като няма може нещо да стане. То за тва хората наливат акъл на тея дето са много мераклии щото то си е за тях. Никой не ги спира да правят секс ама ще е по-добре когато знаят кво да правят. Повече удоволствие и по-малко притеснения. лол

taratorcho
12-29-2010, 22:55
Не бе нищо против да се ръчкате и на 5 ако искате. Просто научете всички там предпазни средства и как да не нараните партньора си как да му доставите удоволствие. То за тва ако имахме акъл на 5 и на 5 щяхме да го правим ама като няма може нещо да стане. То за тва хората наливат акъл на тея дето са много мераклии щото то си е за тях. Никой не ги спира да правят секс ама ще е по-добре когато знаят кво да правят. Повече удоволствие и по-малко притеснения. лол


мхм... така е и аз така мисля ... евалата пич :)