PDA

View Full Version : Момчето което харесвах



SBB
12-29-2010, 20:46
Ох хора помогнете!!! Харесвах си едно момче, с което не се получи мислех си, че съм го забравила но явно не е така.Не го харесвам, но само като се сетя за него го искам! КАкво да правя??

Noone95
12-29-2010, 20:51
Зависи. Ако и то те харесва може и да стане нещо. Но ако е обратното и аз съм на мястото на момчето ще се почуствам доста зле. А и първо виж дали не е продължил живота си, след връзката ви, или и той не те е забравил.

SmilezZz
12-31-2010, 14:55
"Не го харесвам, но само като се сетя за него го искам!"
- Нормално е да е така..Все пак едно време си го харесвала и си
имала някакви чувства към него..Но с времето тези чувства са се
заличили,но няма как да изчезне всичко...

"КАкво да правя??"
- Недей да мислиш толкова много за него..
Дори той да те харесва - щом ти вече не изпитваш същото,няма
да ти е по-добре от сега..

asdfjkfkklsdlslf
12-31-2010, 17:22
"Любов с любов се забравя" или просто не мисли за него. :)

SBB
01-06-2011, 11:47
mersi na vsi4kii :)

veska666
01-06-2011, 18:59
Определено ти е трудно!Все още не съм била на твоето място и съм с едно момче вече от 5 месеца.Обаче имаме 4 години разлика (все пак сме заедно). Преди да започне връзката ни и двамата се харесвахме,но аз неисках да го харесвам,заради възрастта!?Обаче в момента в който се сетя за него направо ме свиваше стомаха!Много ми беше гадно,но стана квото стана и ся сме заедно..Моят случай не е като твоят,защото ти си скъсала с момчето,а аз не,но ти казвам моят случай.Пък и аз мисля,че много трудно се забравя момче,което наистина си обичала..и дори сега аз като се скарам с него после като го вида напрао ми се разтапя сърцето...много е гадно.Обаче все някога ще го забравиш или отново ще сте заедно!!Успех!! :) :) :)

soshy97
01-07-2011, 12:38
Харесвам много едно момче. Познаваме се от 4 месеца и аз вече съм влюбена в него макар че ''познаваме се'' е грубо казано аз знам как се казва той и той така. Намерих го в скайп и си писахме веднъж и то една моя приятелка ме накара аз умирах от срам. Сега не знам как да му пиша 2 път имам чувството че ще му досаждам... акво да правя!? Много е глупаво но...

Писах му няколко пъти но той не ми отговаря , не съм го виждала от много отдавна - съсипана съм не знам какво да правя. От Няколко дни не общувам с приятелите си в училище... Почти не се храня... Нямам Желание за нищо... Сутрин ставам отивам на училище връщам се и пак лягам...
Не знам Какво да правя вече. Имам чувството че животът ми губи смисъла си ... ;(;(;(

britzy
01-07-2011, 14:25
Първоо-хм аз за първата мацка не разбрах ходили ли са или той я е резнал.Та и аз съм била така.Спирам да харесвам някого,нооо като го видиш искаш го-е не знам как се оправя това.Тоест оправя се с нов object of your affection ;)

Тааа за втората мацка,която ползва чужди темичкии :D -Долу горе те разбирам за какво иде реч.Но пиши му на тоз пак-некво по-закачливо такова-разбираш ли?За да не види колко си притеснена иии може би ще ти пише.И не преставай да живееш само заради едно момче,ок? ;)

soshy97
01-07-2011, 14:46
Тааа за втората мацка,която ползва чужди темичкии :D -Долу горе те разбирам за какво иде реч.Но пиши му на тоз пак-некво по-закачливо такова-разбираш ли?За да не види колко си притеснена иии може би ще ти пише.И не преставай да живееш само заради едно момче,ок? ;)[/color][/quote]


Писах му над 3 пъти и мисля че беше достатъчно закачливо... Не знам какво повече... :X

britzy
01-07-2011, 16:05
Мдааа,била съм така-ами решението?Забрави го-излез навън,почни да пишеш или нещо друго знам ли-излей си тъгата в нещо и ще видиш как ще ти мине ,а после той ще те потърси ама твърде късно :?

soshy97
01-07-2011, 16:33
Мдааа,била съм така-ами решението?Забрави го-излез навън,почни да пишеш или нещо друго знам ли-излей си тъгата в нещо и ще видиш как ще ти мине ,а после той ще те потърси ама твърде късно :?

Не мисля че някога ще ме потърси. Пък и малко трудно ще го забравя...
Единственото което помня от първия ни чат в скайп е това че той каза че съм сладка... от тогава нито ми е писал нито нищо...
Опитах всичко възможно да го накарам да ми пише или поне да отговори на това което аз му пиша... Но.... Той НЕ...

britzy
01-07-2011, 17:48
Виж сега-остави това с писането в скайп ала бала-всички се филмират прекалено от това какво е написал дали го е имал предвид.По-добре се вижте очи в очи,та се изяснете -хем да ти олекне хем той пък да разбере .

soshy97
01-07-2011, 17:57
Виж сега-остави това с писането в скайп ала бала-всички се филмират прекалено от това какво е написал дали го е имал предвид.По-добре се вижте очи в очи,та се изяснете -хем да ти олекне хем той пък да разбере .

ние сме се виждали и преди

soshy97
01-07-2011, 17:59
[quote=britzy]Виж сега-остави това с писането в скайп ала бала-всички се филмират прекалено от това какво е написал дали го е имал предвид.По-добре се вижте очи в очи,та се изяснете -хем да ти олекне хем той пък да разбере .

ние сме се виждали много пъти и сега скоро о добавих в скайп и той тогава ми го каза

britzy
01-07-2011, 18:03
О ами хммм бе що не го питаш направо -гадже има ли?И в зависимост от отговора да предприемеш правилни действия за в бъдеще .

soshy97
01-07-2011, 18:06
О ами хммм бе що не го питаш направо -гадже има ли?И в зависимост от отговора да предприемеш правилни действия за в бъдеще .


Аз знам че няма гадже