PDA

View Full Version : дори не знам защо я пускам...



Stan4o123
12-29-2010, 21:02
Kак да я забравя...чувствам се ужасно,всичко вървеше добре,обичахме се и 1 ден,след скандал,който не се различаваше по нищо...въобще не беше нещо сериозно,тя вече не иска да е с мен,казва ми да се откажа,твърди,че без мен е по-добре,но защо...честно да ви кажа,не съм лошо момче,винаги съм си падал по-странен...с всеки намирам общ език,с всички се разбирам,но все пак вижданията ми за живота са странни...хората не ги разбират,имам точно 3 истински приятели...и това момиче ми беше нещо като...човекът,при когото да се връщам и да намирам убежище и топлина...сега я няма,част от мен тръгна с нея,искам съвет как да я забравя,а дори не го искам,а тя ме и мъчи,като си оставя вратичка да се върне при мен...което е още по-гадно,да трепнеш в очакване...не съм някакъв хленчещ идиот,обикновенно се държа като мъж,но тъй като вие не ме познавате,си позволявам да показвам тази част от себе си...Kакво следва сега?да Tръгна по други с цел да я забравя,да се садвам сам,излизането с приятели е просто временно решение,да знам,че времето ще излекува всичко,но искам да забързам този процес...

ivetty
12-29-2010, 21:18
Лично аз познавам много малко момчета който биха направили нещо,за да си върнат момичето.Повечето се оставят в ръцете на съдбата,ако мога така да се изразя.Според мен трябва да поговориш с нея и за нейното решение.Щом твърдиш, че сте се се обичали и ви е било хубаво,не виждам как като е сама ще и е по-добре...Освен ако няма друго момче.Тъпо е да тръгнеш с друга,за да се опиташ да забравиш момичето което още обичаш.Изчакай няколко дни,за да се увериш,че няма причина, която не иска да ти каже и нещо която я кара да избяга от теб :)

BladeDancer
12-29-2010, 21:23
Глупости! Оставия брат. Има толкова риба в морето ти си се тръшнал за няква... Като не те иска не те иска тя губи. Все ще си намериш някоя хубава мацка там да се обичате даже повече от тая дето те е зарязала!

vampire_girl_
12-29-2010, 22:05
Глупости! Оставия брат. Има толкова риба в морето ти си се тръшнал за няква... Като не те иска не те иска тя губи. Все ще си намериш някоя хубава мацка там да се обичате даже повече от тая дето те е зарязала!
Точно.Няма да е лесно,ама за какво да се връщаш при нея и след два дни пак да се разсърди за някоя глупост..

yeSHua
12-30-2010, 08:53
Скандалите често се зараждат не в следствие на конкретния повод (може да е дреболия и често е такава), а са израз на по-дълго потискана и често неосъзната неудовлетвореност. Не ѝ препречвай пътя, не искай да ти даде онова, което не е готова в момента - нека тя да не се чувства притискана от теб; обаче опитай да останеш близко до нея, да се опиташ да разбереш и истинските причини да не се чувства добре във вашата връзка... и да откриеш разрешение или да поговориш с нея и ако тя пожелае - да го направите заедно.

Разбира се „искам да остана сама“ никога не може да се разбира точно така, та вариантите са два - или тя иска да избяга от теб (защото не се чувства добре с теб напоследък или защото си мисли, че с нещо от нейния живот може да те засегне, или е увлечена по друг и не ти казва и бяга, за да „не те нарани“.

Wednesday666
12-30-2010, 09:20
Глупости! Оставия брат. Има толкова риба в морето ти си се тръшнал за няква... Като не те иска не те иска тя губи. Все ще си намериш някоя хубава мацка там да се обичате даже повече от тая дето те е зарязала!
Точно.Няма да е лесно,ама за какво да се връщаш при нея и след два дни пак да се разсърди за някоя глупост..


Взеха ми думите от устата.

Смисъл няма, явно тя самата незнае какво иска.

RoSKo0o0
12-30-2010, 12:09
Лично аз познавам много малко момчета който биха направили нещо,за да си върнат момичето.Повечето се оставят в ръцете на съдбата,ако мога така да се изразя.Според мен трябва да поговориш с нея и за нейното решение.Щом твърдиш, че сте се се обичали и ви е било хубаво,не виждам как като е сама ще и е по-добре...Освен ако няма друго момче.Тъпо е да тръгнеш с друга,за да се опиташ да забравиш момичето което още обичаш.Изчакай няколко дни,за да се увериш,че няма причина, която не иска да ти каже и нещо която я кара да избяга от теб :)

Ем, аз всичко опитах - все тая е какво ще направи пича. Най-добре е да си гледа работата и живота.

Pa3yMeH
12-30-2010, 17:24
Всеки ден се разхождай и се усмихвай. Ще се почувстваш по-добре след време :)

readyornot
12-30-2010, 18:55
Това да тръгнеш по други е хем решение, хем не... зависи от твоите чувста, ако си я обичал много всяка друга може да ти напомня с нещо за нея по някакъв нячин което първоначално е доста гадно и неприятно нищо хубаво, защото правиш нещата въпреки вътрешното неодобрение и така страдаш, но пък така докато се разсейваш с други може изведнъж пред теб да изкочи човек който си заслужава сто пъти повече и да го осъзнаеш да се получи нещо красиво :)

Stan4o123
12-30-2010, 21:26
http://www.youtube.com/watch?v=ekMyT1c_L1g&feature=related