PDA

View Full Version : Астма и пушене



ElectricFuneral
12-29-2010, 21:11
Да приемем, че астматик запалва цигара. Какви ще са последиците? А да приемем, че този същия астматик пуши наргиле същото ли е? И последно нека приемем, че този същия пробва марихуана. Какви са последиците?

П.С.Моля за мнение от хора астматици с личен опит или образовани по темата.

burpp
12-29-2010, 21:29
Няма да умреш ако пушиш, но не е за предпочитане! По-добре се опитай да ги спреш (предполагам ти си пушачът) и ходи по често на разходки из планината, излети и др. (т.е чист въздух).

А дали точно цигарите не са причинителят на астмата?
И запомни, че за да се излекуваш най-добрия варянт е да спреш какъвто и да било вид пушене.

Auriss
12-29-2010, 23:00
Имам едно приятелче в това положение - голям тъпак. Пуши (и от 3те изброени) ,2 пъти беше получил някакви пристъпи и по 1 седмица в болницата.
Не знам доколко ти помагам с това ,но поне аз лично не бих те посъветвал да си правиш експерименти.

taratorcho
12-30-2010, 12:23
азз лично съм асматик и си пуша ... не много често, но пуша .... няма нищо да т стане (ако става въпрос за теб) , но не е желателно :D дори и тези, които нямат такива проблеми :) ...опитай се да ги спреш, знам ли, може някой ден нещо да се задавиш или ако гълташ, може да не ти достигне въздух ... тва пушенето е тъпо само парите си даваш за да с газар и за да са ти черни дробовете ;)

ElectricFuneral
12-30-2010, 20:30
Еми аз не пуша ма от много време ма навиват за наргиле.Казаха ми, че не трябвало да се гълта.За цигари нямам никакъв интерес гнусна работа са.