PDA

View Full Version : Какво да правя?



pionka97
12-30-2010, 07:37
Проблемът е следния: На 13 съм (след месец ставам на 14) и започнах да харесвам едно момиче от съседния клас преди 1 месец някъде. Оттогава започнах да й пиша всеки ден по Скайп, да си говоря по телефона с нея често и бях намислил да й кажа, че я харесвам по ей тва време, но всички надежди ми се убиха, след като вчера по време да поредния чат по Скайп, че й е тъпо, защото харесвала едно момче българин, но живеел в чужбина сега и се върнал за празниците в България, но днес си заминава и не е успяла да се види с него.. :shock: На мене ми стана още по-тъпо, защото вече бях почти сигурен, че и тя ме харесва, но уви... Какво да правя?.. :( :x

vesinka899
12-30-2010, 07:46
Не се занимавай с нея!

addiTo
12-30-2010, 08:38
Разбирам те. Няма да ти казвам
да я забравиш, 'щото виждам, че доста я харесваш..
и знам, че ще ти е мнооого трудно / г/д съм в такъв период
в момента / ;;
Защо не изчакаш малко и да видиш,
ако наистина харесва онова момче ще трябва да я оставиш
и просто да си до нея като приятел (:
,, а, ако не го харесва достатъчно и спре да ти говори за него
- тогава можеш да признаеш за чувствата си, ако все още
мислиш, че тя те харесва.
Успех! :P

a1a2b3v
12-30-2010, 12:13
Ами то по принцип връзките от разстояние не ги бива, честно казано :) Ако беше малко по-голям щях да ти кажа да не се отказваш, защото в такива ситуации, този който е в един град с момичето печели (е не винаги, но почти). Но ти си само на 13, почти 14 има много време пред теб, а също и момичета. Горе главата и се опитай да я забравиш по-бързо. :) Иначе можеш и да я оставиш няколко месеца, тя сама ще се откаже ама това си зависи от теб. На твое място щях да си гледам животеца и да не се занимавам с глупости, защото от тях боли.. :)

Paramour
12-30-2010, 13:55
явно те има само като приятел..
бих ти казала да изчакаш малко.. ще спре да харесва другото момче.. тогава й намекни, че я харесваш. Но! има риск да си развалите и приятелството по този начин..
става гадно..от личен опит ти го казвам.