PDA

View Full Version : Нова година



strix
12-30-2010, 07:56
Общо взето тази Нова година ще се окаже пълен провал за мен, защото от 2-3 предложения накрая всички пропаднаха и сега май ще съм си сам, а това хич не ми харесва :D Някой има ли някаква идея какво може да се прави сам на Нова година.. Един вариант е да отида на дискотека, обаче сам ще е доста тъпо. Дайте някакви предложения, че не остана време.

vesinka899
12-30-2010, 08:02
На мен пък никъде не ми се ходи.Предпочитам да си стоя вкъщи :(

scrooper
12-30-2010, 10:07
Пич, никога не знаеш какво може да изникне. Отиди (сам) на бар/ дискотека и току виж си срещнал някой стар познат. Можеш и да се запознаеш с някоя мацка 8-)

taratorcho
12-30-2010, 11:02
Общо взето тази Нова година ще се окаже пълен провал за мен, защото от 2-3 предложения накрая всички пропаднаха и сега май ще съм си сам, а това хич не ми харесва :D Някой има ли някаква идея какво може да се прави сам на Нова година.. Един вариант е да отида на дискотека, обаче сам ще е доста тъпо. Дайте някакви предложения, че не остана време.



...ходи у някой съсед :D :D ... стига бе, помисли малко, не може да имаш приятели, па да празнуваш сам ;)

spopi
12-30-2010, 11:28
Направи си купона сам музика на макс може да си изкараш и сам приятно. :) И дискотека е добра идея мое да отидеш при родителите си.

KumchoValcho
12-30-2010, 12:49
Какво толкова ви привлича в тея дискотеки
шумно, претъпкано, задимено
ужас 8-)

strix
12-30-2010, 16:55
Общо взето тази Нова година ще се окаже пълен провал за мен, защото от 2-3 предложения накрая всички пропаднаха и сега май ще съм си сам, а това хич не ми харесва :D Някой има ли някаква идея какво може да се прави сам на Нова година.. Един вариант е да отида на дискотека, обаче сам ще е доста тъпо. Дайте някакви предложения, че не остана време.



...ходи у някой съсед :D :D ... стига бе, помисли малко, не може да имаш приятели, па да празнуваш сам ;)Е почти всички, които са ми по - близки пробвах и все има някакво странно обяснение защо не става... Пък и не ме блазни мисълта да се моля на някой да ме прибере за нова година :) Накрая ще се налея като казак у нас и ще се присламча към някой от съседния блок :D

taratorcho
12-30-2010, 17:33
Общо взето тази Нова година ще се окаже пълен провал за мен, защото от 2-3 предложения накрая всички пропаднаха и сега май ще съм си сам, а това хич не ми харесва :D Някой има ли някаква идея какво може да се прави сам на Нова година.. Един вариант е да отида на дискотека, обаче сам ще е доста тъпо. Дайте някакви предложения, че не остана време.



...ходи у някой съсед :D :D ... стига бе, помисли малко, не може да имаш приятели, па да празнуваш сам ;)Е почти всички, които са ми по - близки пробвах и все има някакво странно обяснение защо не става... Пък и не ме блазни мисълта да се моля на някой да ме прибере за нова година :) Накрая ще се налея като казак у нас и ще се присламча към някой от съседния блок :D


а така... какво го мислиш, малко е кофти така ама ... Стискам палци да си изкараш супер :)