PDA

View Full Version : Скука .. моля ви не подминавайте (:



mee3
12-30-2010, 10:17
Офф много съжелявам знам,че има такива теми,но почти всичките ги прегледах и неможах нищо да открия.Просто ми е много скучно дайте някфи идеи нещо да направя може би за новагодина някфа занимавка :D Изобщо не ми се гледат филми,едвам едвам и пред компа стоя всс ми приятели са заети с покупки за новагодина моляя ви кажете нещо,че буквално се побърквам много ми е скучно ...

reoffender
12-30-2010, 10:19
Излез се разходи малко,сама. Чети книга, купи си списание,ъъъъ....чисти из вас, подреди си гардероба, прави някви упражнения за крака/корем. Де да знам, аз това правя като ми е скучно и няма с кой да изляза...

mee3
12-30-2010, 10:22
Излез се разходи малко,сама. Чети книга, купи си списание,ъъъъ....чисти из вас, подреди си гардероба, прави някви упражнения за крака/корем. Де да знам, аз това правя като ми е скучно и няма с кой да изляза...

офф непомага .. не ми се излиза вън сама .. книги пък изобщо не ми се четат,списания неискам :D мразя да чистя пик за опражненияя ... мол ви помагайте направо тва ми се случва за пръв път толкова да ми е скучно

kalpazanka
12-30-2010, 10:23
Поглези се с козметични поцедури- дали ще е оформяне на вежди, идеи за новогодишна прическа и тоалет или пилинг на лице, няма значение.
Поразчисти из вас. Подреди шкафчето/гардероба. Забърши праха, полей цветята, напръскай листата с вода и после ги подсуши...
Изтъркай банята, мивките вкъщи.

yakuza_
12-30-2010, 10:28
Вземи разхлабителни със зелен чай и ще има какво да правиш цял ден.


Излез се разходи/комп. игра/отиди на фитнес/подреди си стаята ... Седни прочети някоя книга.

reoffender
12-30-2010, 10:28
Излез се разходи малко,сама. Чети книга, купи си списание,ъъъъ....чисти из вас, подреди си гардероба, прави някви упражнения за крака/корем. Де да знам, аз това правя като ми е скучно и няма с кой да изляза...

офф непомага .. не ми се излиза вън сама .. книги пък изобщо не ми се четат,списания неискам :D мразя да чистя пик за опражненияя ... мол ви помагайте направо тва ми се случва за пръв път толкова да ми е скучно
Вземи учебник по български, ТОВА ЩЕ ПОМОГНЕ. . .
Какъв съвет искаш като всичко отхвърляш? Опитай челна стойка, или стой и гледай в една точка, ако ще те изкефи...

mee3
12-30-2010, 10:29
това ми е проблема, че ми е ужасно тъпо .. но може би ще се захвана за нещо за новагодина но незнам кфо :?

ShtrudeL
12-30-2010, 10:35
Като кажете значи "скучно ми е"...
Сами избираме какво да ни е. Ти си избрала да ти е скучно, защото не си избрала нещо друго. Аз като усетя,че ми е скучно и все си намирам нещо за правене. Ноо на мен не ми е проблем намирането, понеже мога да си играя с всичко. ^_^

cherinka
12-30-2010, 10:44
Все си мисля, че хората често бъркат скука с мързел.

Дори намирането на кво-да-правиш не помага, то си е в главата всичко.
Примерно имаш ангажименти. Дали да сготвиш нещо, да се изкъпеш, да вземеш нещо от магазина, да се разходиш (~2-3 часа) пак си е има онази скука. И мързел... и апатия за нещата около тебе.

Нарисувай нещо...

ShtrudeL
12-30-2010, 10:48
йъп...радвай се, че ти е скучно. Тва, че нямаш достатъчно въображение и готини хобита е друго ^_^ Като си заета нон стоп, ще казваш че нямаш време...ммхм

CanisDirus
12-30-2010, 12:45
Уважаемa mee, драга 3, за скучаещите граждани на републиката се организират работно-трудови бригади с удължено работно време. Съветвам Ви да се присъедините към някоя от тях.

realantisocial
12-30-2010, 13:39
Вече почти 2 страници никой не я е посъветвал да си поиграе с месото. :shock:

CanisDirus
12-30-2010, 13:45
Dumm fickt gut.
So sagt man :-o

cherinka
12-30-2010, 16:00
:lol:

и това го има!

gandalfepi4
12-30-2010, 17:01
книга?

w0sh
12-30-2010, 18:02
книга?

АНАТЕМА!

Буквите са деца на дявола.

batetoo
12-30-2010, 19:09
охххх и аз съм така особенно след 17:00 часа,направо ще изкукуригам-ужасно е

amk933
12-31-2010, 00:32
Защото сте глупави и ограничени - затова ви е скучно. Колко жалка гледка...

Точно това щях да кажа.

Хванете 1 книга и ще се учудите, че не хапе. Ако не сте свръх малоумни даже ще я разберете.

Днес седнах към 18 часа и станах ей сега преди половин час от леглото, четейки книга. Не умрях между другото. Явно ми е било интересно, за да седна да вечерям за 5 минути и после да си продължа...

Няма скука. Има липса на желание и хорска простота. Що на мен не ми е скучно никога? :(

Pwnmaster
12-31-2010, 00:54
Писмен и правоговорен речник.

stealthyGirl
12-31-2010, 16:36
Ооо, просто не мисли, че някой щ'ти каже нещо свръхинтересно, което да правиш... Явно нищо не ти се прави, мързи те, нищо не ти е интересно сега. Обаче помисли (не само за авторката говоря) как когато имаш много ангажименти изведнъж ти се доисква да се занимаваш с хобито си. Ако имаш де.. ха-ха...

Seducti0n
12-31-2010, 16:36
-книга
-кафе
-бар
-дискотека
-разходка, макар че е доста студеничко вече


напълно подкрепям мнението на amk933, че скуката поне за мен не съществува като понятие. освен ако не си на някакво супер изолирано място или нещо подобно 8-)

mee3
12-31-2010, 19:55
благодаря вии, но се оправих намерих си фр и се разходихме, а за книгата не че ме мързи просто нямам книга, която не съм я прочела,а библюотеката е затворена !

cunt
12-31-2010, 20:36
това ми е проблема, че съм ужасно тъпа

Fixed. 8)
ми да почне да прави нещо по въпроса
не знам ама аз дори да съм на безлюден остров пак не може да ми е скучно стига да има компютър и некоя книга около мен

realantisocial
01-01-2011, 12:46
не че ме мързи просто нямам книга, която не съм я прочела,а библюотеката е затворена !

а-ха! Добре :)

WinstonSmith
01-01-2011, 14:25
Един от малкото минуси на т'ва да си покъртително тъп е скуката.

А някои хора са толкова тъпи, че трябва да бъдат глобявани...

strave
01-01-2011, 14:36
Писмен и правоговорен речник.Като прочетох как авторката се е преборила със скуката,това което си написал е най-добрият на този етап вариант да се бори със скуката глобално.

strave
01-01-2011, 14:38
Писмен и правоговорен речник.Като прочетох как авторката се е преборила със скуката,това което си написал е най-добрият на този етап вариант да се бори със скуката глобално.